חיפוש

dsdsdsd
בואי, אין על כללית

בואי, אין על כללית

רפואת ילדים, נשים, רפואה מקצועית ושירותים דיגיטליים מתקדמים ברחבי העיר: כשזה נוגע לשירותים רפואיים, כללית היא הקופה המובילה בישראל

צוות אתר כללית

​בטח יצא לך לדבר עם חברות בגילך על קופת החולים שלך. ואם את בכללית, אז בואי, בטח יצא לך לראות את הפנים של אלה שחברות בקופות אחרות, כשהן שמעו על השירותים שאת זכאית להן. עוד לא בכללית? בואי תשמעי מה אנחנו מספרות לחברות שלנו.

אין על כללית

בואי, יש לנו את פריסת המרפאות הרחבה ביותר

לא משנה איפה את גרה או עובדת, אם את רווקה או שכבר יש לך ילדים, בכל מקום בארץ יש לכללית מרפאות, אחת מהן (אולי אפילו יותר) תהיה קרובה אליך במרחק הליכה או נסיעה קצרה. בסך הכל כללית מציעה כ־1,500 מרפאות שממוקמות בערים ובשכונות, בקיבוצים ובמושבים, ואפילו באוניברסיטאות.

כל הבדיקות לנשים - במקום אחד

לכללית יש את מרכזי בריאות האישה שהם מרכזים מקצועיים שבכל אחד מהם מחכה לך צוות רחב של אנשי מקצוע (רופאות ורופאים מומחים ברפואת נשים, אחיות ואחים ואנשי מנהל) שביחד מציעים לך את סל השירותים האיכותי ביותר - במיוחד עבורך ובמקום אחד. אין צורך להתרוצץ ממקום למקום, מרופא לרופא - כאן הכל במקום אחד. מאחר שמדובר בצוות שעובד בשיתוף פעולה את מקבלת את השירות המקצועי, המהיר והיעיל ביותר עם אפשרות לשתף, להתייעץ ולהציע לך את תמונת המצב הכי מדויקת עבורך.

כללית - תמיד זמינה בשבילך

כללית נמצאת בחזית הטכנולוגיה ואת נהנית משירותים דיגיטליים חדשניים בלעדיים, שמאפשרים לך שירות יעיל ונוח שתמיד נמצא שם בשבילך. הן באפליקציה ובאתר שמציעים לך לזמן תורים, לשלוח בקשות לרופאים, לצפות בתוצאות בדיקות, לקבל הפניה לבדיקות והמלצות רפואיות ועוד ועוד. הן ברופאים און ליין, רופאי משפחה מומחים שיהיו זמינים לך לשיחת וידאו או בטלפון, בכל מקום בו את נמצאת, בארץ או בחו"ל, בכל יום בין השעות 16:00-24:00, גם בסופי שבוע ובחגים.

הרופאים גם יכולים לשלוח לך מרשם דיגיטלי לתרופות באמצעותו תוכלי לרכוש את התרופות בבתי המרקחת של כללית או באלה שבהסדר עם כללית (למשל, בסופר פארם).

ואם האפליקציה, האתר או הרופאים לא הספיקו לך, אז את תמיד יכולה לתקשר עם הרופאים גם ב־TYTO. מכירה את הטייטו? מכשיר קטן וחכם במיוחד הכולל חיישנים צלמות זעירות, המאפשר לבצע מהבית בדיקות רפואיות של מערכות שונות בגוף. התמונות, סרטוני הוידאו וקבצי הקול מהמכשיר מועברים און־ליין למחשבו של הרופא ומאפשרים לו לאבחן אותך בצורה מדויקת, להנחות כיצד לטפל ואף לשלוח מרשם אם יש צורך. הבדיקה מתבצעת באמצעות שיחת וידאו, בנוחות הביתית, כל יום בין השעות 16:00-24:00, גם בסופי שבוע ובחגים. רק כשתנסי, תביני כמה זה מדהים.

כללית - הכי טובה לפני, תוך כדי ואחרי ההריון

בכללית מלווים אותך עוד לפני ההריון, במהלך ההריון וכמובן גם אחריו. לפני ההריון, כללית מושלם מאפשרת ללקוחותיה לעשות בדיקות גנטיות במכוני הסדר (במקרים שהבדיקה לא ממומנת על ידי סל הבריאות הבסיסי). לקוחות כללית מושלם זהב עד גיל 44 כולל, זכאיות להשתתפות בהוצאות הפריה חוץ גופית וזאת על פי המלצה של רופא מומחה בתחום לקויי פריון. אתן גם זכאיות לסדנת תמיכה למטופלות הפרייה חוץ גופית ולבני זוגן, במכוני ההסדר של כללית מושלם.

בנוסף, במידה ואתן זקוקות לתרומת ביצית לצורך הפריה חוץ גופית בארץ ובחו"ל תהיו זכאיות (באמצעות כללית מושלם פלטינום) זכאיות להשתתפות עבור ילד ראשון ושני.

וכשתהיי, בשעה טובה ומוצלחת, בהריון את יכולה להיות רגועה שיש לך אפשרות לעבור מגוון בדיקות (שקיפות עורפית, סקירת מערכות, מי שפיר ועוד) אצל המומחים הטובים ביותר ובהנחות משמעותיות. וזאת בנוסף לקורס הכנה ללידה וסדנאות פעילות גופנית לנשים הרות ובנוסף לליווי מקצועי, צמוד וחדשני וסל הריון בשווי של - 2,000 ₪ להריון, למימוש על פי בחירתך לבדיקות וטיפולים הקשורים להריון, לידה ולאחר הלידה. 

לאחר הלידה תוכלי כלקוחת מושלם פלטינום ליהנות מייעוץ והדרכה עם יועצת הנקה ומסדנאות כמו עיסוי תינוקות, החייאת תינוקות, ליווי התפתחותי, הורות בריאה, התעמלות אחרי לידה ועוד.

ורגע, זה עוד לא הכל! אתן זכאיות גם לשלושה ימי הבראה לאחר לידה במוסד המיועד לנופש או להבראה, תוך חודש ימים לאחר הלידה.

כללית - הכי אסתטית בשבילך

גם כשההיבט האסתטי מטריד אותך, לכללית יש פתרונות מעולים, כאלה ששמים אותך במרכז וחושבים עליך בכל שלב בחייך. אם צריכה טיפולי הסרת שיער בלייזר, אז יש לך בהשתתפות עצמית נמוכה ברשת "כללית אסתטיקה" ואם את רוצה או צריכה ניתוחים וטיפולים אסתטיים את יכולה לעבור אותם בהנחות משמעותיות. הניתוחים מבוצעים על ידי בכירי המנתחים הפלסטיים במרכזים רפואיים בהסדר מהמתקדמים בישראל.

כללית - לאורח בריא ולרפואה משלימה

כשאת צריכה טיפול שיעבוד במקביל לרפואה הקונבנציונלית, כשאת רוצה לעשות ריסטרט בחייך ולהיכנס לכושר, לעשות דיאטה, להיגמל מעישון. בכללית חושבים עליך בכל צעד ומציעים לך טיפולי שיאצו, רפלקסולוגיה, נטורופתיה, דיקור, עיסוי הוליסטי, פלדנקרייז וטיפולים נוספים שאת כולם את יכולה לקבל בהנחות משמעותיות ובהשתתפות עצמית נמוכה כמו גם מגוון סדנאות כושר – הליכה, כושר אקטיבי, פילאטיס, פלדנקרייז, ריקודי בטן, זומבה, סדנאות תזונה נכונה, בישול בריא, סדנה למנותחי קיבה, טרום סכרת, גמילה מעישון ועוד.

בקיצור, בואי, אין על כללית. הצטרפי אלינו עוד היום, אם את עוד לא איתנו ותתחילי ליהנות.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש