פורסם בראשונה: 23.08.2016
עדכון אחרון: 14.05.2017
  • צוות אתר כללית צוות אתר כללית

מי קבע שהעולם שייך לצעירים?

לקריאה נוחה
​אנחנו מזמינים אתכם למפגש בנמל תל־אביב עם ד"ר שי בריל, מבכירי הרופאים הגריאטריים בישראל, שידבר איתנו על זקנה והזדקנות מוצלחת, על איך זה ייתכן שתוחלת החיים בישראל היא מהגבוהות בעולם, למה נשים חיות יותר, ואיך מגדילים את הסיכויים לאיכות חיים טובה בגיל מבוגר?
כללית מציגה: גהה על הבר

כללית שמחה להזמין אתכם למפגש חד פעמי עם ד"ר שי בריל, מבכירי הגריאטריים בישראל, שירצה על מה הביא להתארכות הדרמטית בתוחלת החיים מגיל 45 במאה ה־19 ועד לגיל 80 כיום? מהי הזדקנות מוצלחת ואיך ניתן להזדקן בצורה מוצלחת?

איך חיים יותר ועדיין נשארים בריאים?

למרות שזקנים חיים היום פי 2 מאשר לפני 100 שנה, עדין הזקנה לא נתפסת כתקופה נעימה. הדבר נובע מכך שתקופה זו מלווה בעלייה בתחלואה, במוגבלות תפקודית ובמוות. המחלות הגורמות לירידה תפקודית הן דמנציה (כ־33%), אירוע מוחי (כ־33%), ויתר ה־33% כוללים חולים עם אי ספיקת לב, מחלת ריאות ומחלות פרקים כרוניות. במפגש נדבר על איך ניתן לדחות את תהליך ההזדקנות וההשפעה של מחלות כרוניות ולזכות בהזדקנות מוצלחת עם איכות חיים גבוהה.

מה עוד יהיה במפגש?

במפגש ידבר ד"ר בריל על מהי ההזדקנות וינסה להסביר את התופעה המופלאה והלא לגמרי מובנת הזו. כמו כן, נדון בצורה שבה התארכות תוחלת החיים משפיעה על ההזדקנות? איך זה יכול להיות שתוחלת החיים בישראל היא בין הגבוהות בעולם ולמה זה קורה? מדוע נשים מאריכות חיים יותר מגברים? ואיך אנחנו יכולים להגדיל את הסיכויים שלנו לאיכות חיים גבוהה וטובה בגיל המבוגר?

על המרצה

ד"ר שי בריל, מומחה לרפואה פנימית וגריאטרית, מנהל המרכז הרפואי־שיקומי גריאטרי בית רבקה, מבכירי הרופאים הגריאטריים בישראל בהרצאה מרתקת על המאפיינים הגופניים, הרפואיים, הגנטיים והסביבתיים של ההזדקנות.

ד"ר שי ברילד"ר שי בריל - העולם שייך למבוגרים

מתי ואיפה?

יום שלישי, 23.5.2017 בשעה 20:30 בטוקהאוס, נמל תל־אביב. הכניסה בתשלום מראש.

למידע מלא ולהזמנת כרטיסים לחצו כאן

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכים לקבל הודעות במייל