חיפוש

dsdsdsd

גהה על הבר: מה קורה במוח של תינוק?

​אנחנו מזמינים אתכם לסדרת מפגשים בנמל תל־אביב עם המומחים של המרכז לבריאות הנפש "גהה". נארח את ד"ר מירי קרן שתחשוף מה מסתתר בתוך ראש של תינוק ועד כמה משפיעים הגנטיקה, הסביבה והאירועים שהוא חווה ברחם ואחרי הלידה, על המוח שלו?

צוות אתר כללית

כללית וטוקהאוס שמחים להזמין אתכם למפגש החמישי בסדרת המפגשים על עולם הפסיכיאטריה בהשתתפות מיטב המומחים והחוקרים של המרכז לבריאות הנפש גהה.

והפעם, ד"ר מירי קרן תדבר אתנו על מוח של תינוקות ועל ההתפתחות שלו, על החוויות ועל האירועים שמעצבים אותו ואיך כל זה קשור לגנטיקה, לסביבה ולכל מה שעובר על התינוק ברחם או אחרי הלידה.

איך הכול התחיל?

פעם חשבו שתינוק נולד בלי שום ידע, מחשבות, תכונות אופי וכו', כלומר "טבולה ראסה" - לוח חלק. מדענים חשבו שהוא מתפתח ומתעצב רק בזכות מה שהוא סופג מהסביבה.

אחר כך חשבו שתינוק בא לעולם עם תכונות גנטיות מולדות שמשפיעות על התפקוד של כל האיברים בגוף שלו - כולל המוח, ושלסביבה אין שום השפעה אמיתית על המוח של התינוק.

ומה ידוע כיום?

מתברר שהמצב הרבה יותר מורכב, אבל מה שטוב הוא שיש למדע כבר תשובות לשאלות כמו: עד כמה התינוק מבין את מה שמדברים אליו? ממתי התינוק זוכר והאם הסביבה משפיעה על התינוק כשהוא ברחם?

מה יהיה בהרצאה?

תוכלו לגלות את כל התשובות לשאלות הללו, ועוד הרבה יותר, בהרצאה המרתקת של  ד"ר מירי קרן. בהרצאה תדבר ד"ר קרן על הקשר בין הגנטיקה, הסביבה, וההשפעה של אירועים שונים על התינוק בזמן ההריון ובשנה הראשונה לחיים שלו.

דר מירי קרן 7.jpg

על המרצה

ד"ר מירי קרן היא מנהלת חטיבת ילדים ונוער ויחידת גיל הינקות במרכז לבריאות הנפש גהה, מרצה בכירה בבית הספר לרפואה, ונשיאה לשעבר של האיגוד העולמי לבריאות הנפש של התינוק.

מתי ואיפה?

המפגש יתקיים בטוקהאוס ביום ד' 21.2.18, בשעה 21:00.
כתובת: יריד המזרח, ביתן 12, נמל תל אביב.

למידע מלא ולהזמנת כרטיסים לחצו כאן

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש