התעמלות שיקומית

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,פיזיותרפיה ושיקום

אודות השירות

לקוחות כללית מושלם זכאים להתעמלות שיקומית לאחר ניתוח לב, אוטם שריר הלב, השתלת לב והחלפת מסתם. השירות ניתן במשך שלושה חודשים במסגרת סל הבריאות. לקוחות "כללית מושלם" זכאים לתשעה חודשים נוספים ברצף לזכאות בהתאם לחוק בריאות ממלכתי. השירות ניתן במכוני הסדר בלבד. ניתן להמשיך את ההתעמלות השיקומית במכון ההסדר בו מומש השירות במסגרת הסל.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

השירות ניתן לאחר ניתוח לב, אוטם שריר הלב, השתלת לב, והחלפת מסתם.

מסלול השתתפות עצמית

השתתפות עצמית של הלקוח היא 100 ש"ח לחודש
יש לפנות למרפאת האם על מנת לקבל את רשימת מכוני ההסדר בהם ניתן לממש שרות רפואי זה. לקוח כללית מושלם זכאי לקבל שירות זה למשך תשעה חודשים מעבר לשלושת החודשים הניתנים במסגרת הסל, ברצף לזכאות בהתאם לחוק בריאות ממלכתי. ההשתתפות העצמית בסך 100 ₪ לחודש תשולם במרפאות כללית. צנתור טיפולי וצנתור אבחוני אינם מזכים בהשתתפות של כללית מושלם.

מסלול החזר כספי

השירות ניתן למימוש במסגרת מסלול השתתפות עצמית בלבד.
השירות ניתן למימוש3 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל