חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

בדיקת מי שפיר

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,הריון ילוד ופג

אודות השירות

<p>כללית מושלם משתתפת בעלות בדיקת מי שפיר או סיסי שליה הכוללת צ'יפ גנטי (שבב ציטוגנטי CMA) לנשים עד גיל 34 כולל.</p> <p>הזכאות היא לבדיקה אחת עבור כל הריון. גיל הכניסה להריון הוא הגיל הקובע. בבדיקת מי שפיר להריון רב עוברים (תאומים ויותר), יש לצרף אישור רפואי בנוגע למספר הדיקורים שבוצעו בבדיקה בהתאם למספר שקי ההריון. אם בוצעו מספר דיקורים לכל שק בנפרד, ההחזר הוא לכל דיקור בנפרד. אם הבדיקה נעשתה במסגרת הסדר, ההשתתפות העצמית תהיה לכל דיקור בנפרד. הבדיקה מתבצעת לאחר השבוע ה- 16 של ההיריון, ובה נלקחת באמצעות דיקור דגימת מי שפיר, הכוללת תאים עובריים.</p> <p><br><strong>לקוחות "כללית פלטינום" זכאיות ל־50% הנחה נוספת </strong>על ההשתתפות העצמית המשולמת במסגרת תוכנית הזהב על בדיקה זו ועל בדיקות נוספות במכוני הסדר: סקירת מערכות מוקדמת או מאוחרת.</p> <p></p> <p>בנוסף, הן זכאיות ל"סל לנשים בהריון" - שירות המיועד לנשים בהריון או לנשים שהן 6 חודשים לאחר הלידה, ושזקוקות לקבלת ייעוץ, ביצוע בדיקה ו/או טיפול רפואי וניתוח קיסרי אשר אינם נכללים בסל הבריאות ו/או בתוכנית כללית מושלם זהב. הזכאות לכיסוי תהיה: </p> <p>לאחר מיצוי הזכאות בתוכנית כללית מושלם זהב.<br>עבור טיפול/בדיקה הקשורים להריון וללידה הצפויה שירות זה לא כולל טיפולים אלטרנטיביים, הומאופטיה ו/או תרופות.</p> <p><br>לתשומת ליבך, בהתאם להוראות החוק, החל מתאריך 1.11.2017, מבוטח שביקר אצל רופא במסגרת מרפאה כלשהיא ב"כללית", לא יוכל לבצע ניתוח, בדיקה או טיפול באמצעות אותו רופא במסגרת "כללית מושלם", במהלך 6 חודשים לאחר הביקור. <br>בנוסף, החל מתאריך 1.1.2018 כלל זה יחול על כל ביקור במערכת הציבורית.<br>מומלץ לבדוק את זכאותך מול הרופא הרלוונטי<br></p>

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

בדיקת מי שפיר הכוללת צ'יפ גנטי (שבב ציטוגנטי CMA).

מסלול השתתפות עצמית

השתתפות עצמית של הלקוח היא 800 ש"ח לטיפול
בפנייה למכון, יש לציין שהלקוחה מבוטחת ב"כללית מושלם" ובנוסף יש לברר מי הם הרופאים המבצעים את הבדיקה ללקוחות המושלם באותו המכון. לקוחות "כללית פלטינום" זכאיות להשתתפות עצמית נמוכה במיוחד - 400 ₪ בלבד. הזכאות היא בדיקה אחת לכל היריון מעבר לזכאות בסל הבסיסי.

מסלול החזר כספי

ההחזר כולל את הייעוץ שנעשה במסגרת הבדיקה.

השירות ניתן למימוש באופן מיידי

מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

בדיקה בהנחה מיוחדת

מסלול השתתפות עצמית

&lt;p&gt;בדיקת מי שפיר או בדיקת סיסי שליה* - לקוחות תוכנית הפלטינום שגילן עד 35 זכאיות לקבל את השרות בהשתתפויות עצמיות בס"כ 400 ש"ח לכל עובר במקום 800 ש"ח. הזכאות הינה לבדיקה אחת לכל הריון. השירותים הנ"ל ניתנים במסגרת מכוני הסדר בלבד ולאחר מיצוי הזכאות בסל הבסיסי ובתוכנית מושלם זהב.&lt;/p&gt;

מסלול החזר כספי

לקוחת כללית מושלם פלטינום בעלת ותק של שישה חודשים ומעלה, המעוניינת לבצע בדיקת מי שפיר או בדיקת סיסי שליה במסלול החזר יכולה לקבל את ההחזר מ"סל ההיריון".

השירות ניתן למימוש באופן מיידי

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש