בדיקות גנטיות במכוני הסדר

תחומי שירות:
    פוריות,שירותי מושלם

אודות השירות

כללית מושלם מאפשרת ללקוחותיה לעשות בדיקות גנטיות במכוני הסדר במקרים שהבדיקה לא ממומנת על ידי סל הבריאות הבסיסי או באמצעות משרד הבריאות. כל בדיקה ניתן לעשות פעם אחת בלבד בכל תקופת החברות בתכנית. להלן הבדיקות הנכללות בתוכנית: פנקוני, ML4, נימן פיק, AT (אטקסיה טלאנגיאטקזיה), אשר (אשר 1 ואשר 3 עפ"י הצורך), גליקוגן, בלום, JOUBERT , MSUD (תסמונת סירופ מייפל), NEMALINE MYOPATHY, MLC, תסמונת WWS. בדיקת JOUBERT ניתן לבצע בבתי חולים הבאים: כרמל, העמק, בני ציון, קפלן, תל השומר, סורוקה ומאיר, בלינסון, נהריה, מרכז בריאות האישה, זיו ושערי צדק.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

בדיקות גנטיות במכוני הסדר.

מסלול השתתפות עצמית

השתתפות עצמית של הלקוח היא 80 ש"ח לבדיקה
ההשתתפות העצמית היא עבור כל בדיקה.

מסלול החזר כספי

. השירות ניתן למימוש במסגרת מסלול השתתפות עצמית בלבד.
השירות ניתן למימוש באופן מיידי

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל