חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

תרופות מחוץ לסל שאינן מצילות ומאריכות חיים

תחומי שירות:
    תרופות,שירותי מושלם

אודות השירות

השירות מיועד ללקוחות המושלם שזקוקים לתרופות שאינן בסל או לתרופות סל בהתוויה (הגדרת המחלה לה מיועדת התרופה) שאינן רשומות בסל. על התרופה להיות "תרופה רשומה" או תרופה שהוגשה בקשה לרישומה בישראל, שהוכחה היעילות הרפואית שלה ושהעלות שלה למנה חודשית היא מעל 300 ₪ בשוק הפרטי לפי מחירון משרד הבריאות. אישור התרופה מותנה במיצוי אפשרויות הטיפול במסגרת הסל. הכיסוי הוא עד 1,000,000 ₪ ללקוח במהלך כל תקופות חברותו בתכנית, מלבד רצף טיפולי (המשך טיפול נדרש באותה תרופה לאותה מחלה) ובהתאם לתקנון המפורט. תרופות אונקולוגיות או המטו-אונקולוגיות ותרופות אחרות המוגבלות בתקנון, אינן כלולות בכיסוי. לבירור הזכאות לתרופות - יש לפנות לרופא משפחה.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מסלול השתתפות עצמית

הכיסוי ניתן בהשתתפות עצמית של עד 300 ש"ח למרשם חודשי. ההשתתפות העצמית המקסימלית לשירות זה היא עד 600 ש"ח לחודש. התרופות יינתנו בבית מרקחת של כללית או בבית חולים ציבורי בהתאם לאישור כללית מושלם מראש.

השירות ניתן למימוש3 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש