בדיקת רופא מומחה טרום ניתוח.‎

תחומי שירות:

ניתוחים

  • סל השירותים
  • קוד שירות: 70045
  • קוד משרד הבריאות: 51

מהו השירות?

בדיקה של רופא מרדים במרפאה. השירות כולל גם בדיקה של כל הרופאים המקצועיים הרלוונטים לניתוח במידת הצורך.

מה צריך לדעת על השירות?

מה עושים בבדיקה של רופא מרדים לפני ניתוח?
בבדיקה של הרופא המרדים מבקש הרופא מידע מפורט על ההיסטוריה הרפואית של המטופל, על אלרגיות, על תרופות שנלקחות באופן זמני או קבוע (כולל תרופות טבעיות או תרופות שנלקחות ללא מרשם רופא), על הרדמות קודמות ועל ניתוחים קודמים - במיוחד אם היו בהם סיבוכים כלשהם.

במהלך הבדיקה דנים הרופא והמטופל על סוגי ההרדמה השונים - מקומית או מלאה, ובהתאם לסוג הניתוח ומצבו הרפואי של המטופל בוחרים את סוג ההרדמה.

מי זכאי לשירות?
כל מי שעובר ניתוח במסגרת כללית.

איך מקבלים את השירות?
יש צורך בהפניה מרופא לקבלת השירות.

הערה חשובה:
קיבלת הפניה לבדיקה דחופה? אם לא הצלחת למצוא תור קרוב, פנה לרופא המשפחה שלך ובהתאם לשיקול הדעת המקצועי שלו הוא יסייע לך להקדים את התור.

להנחיות מלאות יש לפנות למשרד המרפאה.

לחיפוש נותני השירות

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל