הערכה פסיכולוגית לטיפול תומך עקב מחלה גופנית

תחומי שירות:

טיפוליםבריאות הנפש

  • סל השירותים
  • קוד שירות: 74033
  • קוד משרד הבריאות: L9611

מהו השירות?

הערכה פסיכולוגית ראשונית לשם בניית תכנית לטיפול תומך עקב מחלה גופנית קשה או כרונית, כגון: סרטן, סוכרת, טרשת נפוצה ועוד.

מה צריך לדעת על השירות?

מה כולל השירות?
אבחון בתחום הפסיכולוגיה הרפואית או השיקומית, שניתן על־ידי פסיכולוג לצורך בניית תכנית לטיפול תומך עקב מחלה גופנית קשה או כרונית, כגון: סרטן, סוכרת, טרשת נפוצה ועוד.

השירות לא כולל טיפול במחלות פסיכיאטריות.

כמה מפגשי אבחון ניתן לקבל?
עד 3 מפגשים לאבחנה. 

לאיזה צורך ניתן השירות?
1. בתחום הפסיכולוגיה השיקומית: האבחון ניתן לצורך הערכה של ההתמודדות הפסיכולוגית הנלווית לנכות הפיזית של המטופל כמו: תפיסת הנכות, היענות לטיפול ולשיקום משאבים פסיכולוגים וקבלת מקורות תמיכה.

2. בתחום הפסיכולוגיה הרפואית: האבחון ניתן לצורך הערכה של ההתמודדות הפסיכולוגית הנלווית למצב הרפואי הפיזי של המטופל כמו: תפיסת המחלה והניהול שלה, היענות לטיפול, משאבים פסיכולוגים וקבלת מקורות תמיכה.

איך מקבלים את השירות?
1. יש לקבל הפניה מרופא או מפסיכולוג מטפל.
2. יש לקבל אישור מהפסיכולוג הראשי במחוז.

לחיפוש נותני השירות

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל