חיפוש

dsdsdsd

עבודה עם משמעות: מעבדות המרכז הרפואי רבין

אם אתם מעוניינים בתפקיד משמעותי, המשלב הצלת חיים עם קדמה רפואית וטכנולוגית, מחכה לכם עבודה מאתגרת במעבדות המרכז הרפואי רבין

דם הוא נוזל הזורם בכלי דם (כגון ורידים ועורקים). זרימתו, המכונה מחזור הדם, מווסתת על ידי הלב. חלק ניכר מצרכי הגוף מסופקים באמצעות הדם, אשר מספק לתאי הגוף חמצן וחומרי מזון ומסלק מהם פחמן דו־חמצני וחומרי פסולת נוספים לכיוון הריאות, הכליות ועוד, אשר מפרישים אותם אל מחוץ לגוף.

אבל הדם בגופנו הוא הרבה יותר מההגדרה המילונית (שאותה מצאנו בוויקיפדיה). למרות ההתקדמות הטכנולוגית הרפואית, לדם אין תחליף, ובמקרים מסוימים, רק תרומת דם מאדם אחד יכולה להציל חיים של אדם אחר. לכן, תרומות דם הכרחיות לביצוע ניתוחים, ולהכנת עירויי דם בעבור נפגעי תאונות, חולים  במחלות שונות, יולדות עם סיבוכי לידה, פגים, וילדים המועמדים להשתלת מוח עצם.

אם אתם מעוניינים בתפקיד משמעותי שמשלב בתוכו הצלת חיים יחד עם עבודה בקדמה הרפואית, מחכות לכם משרות מגוונות במעבדות המרכז הרפואי רבין בפתח תקווה - בבתי החולים בלינסון והשרון. במעבדות השונות של בתי החולים פורשים מידי שנה עובדי מעבדה ומתקבלים עובדים חדשים במקומם. כמו כן קיים צורך שוטף בתורנים לבנק הדם ולמעבדות.

האם מדובר בעבודה מאתגרת?

המעבדות, כפי שמספרת פרופ' ירדנה נורדנברג, עוסקות בנושאים הנמצאים בחזית האבחון והניטור של אוכלוסיות חולים מגוונות ומורכבות המטופלות במרכז הרפואי. בשנה שעברה עובד המעבדה אף זכה לפרס מנכ"ל הכללית.

במרכז רפואי רבין כל עובד יכול להיחשף למידע במגוון של הרצאות וימי עיון המתקיימים במרכז ובמכון המחקר פלזנשטיין הנמצא במתחם בית החולים בלינסון. ההנהלה הרפואית של מרכז רפואי רבין מכירה בחשיבות של המעבדות ומכבדת את הידע והיכולות של עובדי המעבדה.

מהם היתרונות המקצועיים בעבודה במרכז רפואי רבין?

מרכז רפואי רבין מוביל בישראל במגוון תחומים, ובהם טיפול בחולי סרטן (במרכז דוידוף), השתלות אברים והשתלות מוח עצם. במסגרת המרכז פועלים גם מכון גנטי משוכלל, מכון כבד וריאות וקרדיולוגיה מהמובילים בארץ. עובדי המעבדות, שנותנות גם שירות למרכז רפואי שניידר לרפואת ילדים, נחשפים לתחומי עניין מגוונים ושותפים לעשייה ייחודית. המעבדות מנוהלות כמערך משותף, באווירה של שיתוף פעולה, פתיחות וחברות בין מנהלי ועובדי המעבדות.

מה מיוחד במעבדות של מרכז רפואי רבין?

למרכז רפואי רבין כמה מעבדות ייחודיות: מעבדה ארצית יחידה לאבחון פורפיריה, מעבדה יחידה בקופה לסיווג רקמות התומכת בכל מערך ההשתלות ואף מבצעת בדיקות להורות גנטית. באחרונה הקמנו מעבדה לפתולוגיה מולקולארית, בצד מעבדה למיקרוסקופיה אלקטרונית הגדולה בכללית, במסגרת המכון לפתולוגיה. עובדי המעבדות לפתולוגיה גנטיקה ובנק הדם זוכים לעבוד במעבדות מודרניות ומשופצות ובתנאים מצוינים.

מה צריך בשביל להתקבל?
הדרישות הבסיסיות הן תואר ראשון לפחות במדעי החיים או ברפואה מעבדתית. יתרון יינתן לבעלי/ות תעודת הכרה במעמד מטעם משרד הבריאות. בחלק מהמקרים ניתן לבצע את תקופת הסטאז' (בין 3-6 חודשים - בהתאם לתואר של המועמד/ת) במעבדה אליה נקלט העובד.

המעוניינים מוזמנים לשלוח קורות חיים לכתובת: jobsrabin@clalit.org.il

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש