פורסם בראשונה: 25.12.2013
עדכון אחרון: 25.12.2013

10 סיבות טובות לעבוד בכללית

לקריאה נוחה
בכללית מעל 39,000 עובדים הנהנים מקריירה משגשגת במעל 3,000 עיסוקים מגוונים. אנו מזמינים אותך להצטרף למערכת הבריאות הגדולה והמובילה בישראל ולבנות ביחד את הקריירה המתאימה לך ביותר.

​​אז למה לעבוד בכללית? הנה עשר סיבות טובות:

1. מרגישים אותנו בכל נקודה בארץ. בכללית תמצאו פריסה גיאוגרפית נרחבת ב-14 בתי חולים, 8 מחוזות, 1400 מרפאות ו-3 מרכזים לוגיסטיים ממטולה ועד אילת. הפריסה הגיאוגרפית הרחבה מספקת לך, כעובד/ת, ביטחון ואפשרויות ניידות ברחבי הארץ.

2. מרגישים את הביטחון התעסוקתי. כארגון ציבורי, כארגון הבריאות הראשון בגודלו בארץ והשני בגודלו בעולם, כללית מספקת גב רחב ואיתן של ביטחון תעסוקתי לעובדיה לאורך זמן.

3. מרגישים בבית. 39,000 עובדים מכל הדתות, מכל המגזרים ומכל המקומות, אשר נותנים תחושת שייכות ומשפחתיות לכל עובד ועובדת.

4. מרגישים גאווה. להיות חלק מארגון של מקצוענים מהמובילים בארץ ובעולם.

5. מרגישים את הסיפוק והעניין המקצועי. במעל 3000 עיסוקים שונים, במגוון תחומים, מקצועות ופרופסיות.

6. מרגישים את מגוון אפשרויות ההתפתחות. במסלולי קריירה מגוונים, ייעוץ אישי, עתודות ניהוליות, ותכניות מצטיינים – כללית דוגלת בפיתוח המשאב האנושי שלה.

7. מרגישים בקדמת המחקר והטכנולוגיה. רפואה פורצת דרך, העומדת בסטנדרטים הגבוהים בעולם. וכן ערוצים טכנולוגיים מגוונים, המובילים בארץ וזוכי פרסים!

8. מרגישים את הזכות לממש את הייעוד המקצועי שלנו. כארגון פרופסיונאלי אנחנו מעודדים למידה, התפתחות מקצועית, קורסים והשתלמויות, על מנת לממש את הייעוד המקצועי של כל עובד.

9. מרגישים את היכולת להשפיע ולגעת בחיים של אנשים. אנחנו כאן בשביל לקוחותינו, לקדם את בריאותם ולהיות עבורם בכל עת, ובמיוחד כאשר הם נזקקים לנו ביותר.

10. מרגישים את המובילות והחדשנות של הכללית כבר מעל 100 שנה. ארגון עם היסטוריה מפוארת ועתיד מפואר לא פחות!

 

לחיפוש משרה פנויה בכללית לחצו כאן.

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל