חיפוש

dsdsdsd
כללית הכי טובה לילדים

כללית הכי טובה לילדים

כללית מציעה מגוון שירותים ייעודיים ברפואת ילדים: שיטות טיפול מופחתות כאב, משטחי גרון לקבלת תשובה מיידית, בדיקה לצהבת ללא דקירה, שעות ייעודיות ובלעדיות לטיפול בתינוקות רכים במרכזי בריאות ועוד

דורון קוראל

דורון קוראל

כללית, ארגון הבריאות הגדול בארץ, ממשיכה להוביל את בריאות הילד בישראל ויוצאת במהלך לקידום רפואת הילדים בקהילה, הכולל שירותים חדשים וחדשניים: 

• שיטות טיפול מופחתות כאב.
• בדיקות לאבחון מהיר שאינן מחייבות דקירה.
• הרחבת שירותי רפואה ובריאות לאחר שעות הסגירה באמצעות רופאים עצמאיים.
• הפעלת סדנאות בריאות וקווי מידע להעצמת הידע של ההורים. 

תוכן העניינים
1.4 מיליון ילדים
ייחודי לכללית: מרכזי בריאות הילד
שיטות טיפול מופחתות כאב
עזרים להפחתת כאב
מסלול ייחודי לתינוקות רכים
שירותים רפואיים מחוץ לשעות הפעילות במרפאות
סדנאות, מידע ומרפאות חווייתיות:

1.4 מיליון ילדים

כללית מעניקה שירותי רפואה ובריאות ליותר מ־4.3 מיליון לקוחות, מהם קרוב ל־1.4 מיליון ילדים עד גיל 18. הילדים, בעיקר בגילים הצעירים, מבקרים כשש פעמים בשנה אצל רופא ילדים, כך אומר מנכ"ל כללית, אלי דפס. לדבריו, הסיבות השכיחות לביקורים הן מחלות חום, דלקות בדרכי הנשימה, בגרון, באוזניים ובעיניים, שלשולים ואסתמה.

"לאור היקפי הפעילות והמגעים הרבים שמנהלים הצוותים הרפואיים החלטנו להפוך את הביקור במרפאה לחווייתי יותר כך שיעניק התנסות נעימה ואחרת המותאמת לסגנון החיים המשתנה של לקוחותינו", הוא מוסיף.

ייחודי לכללית: מרכזי בריאות הילד

כללית היא גורם מוביל בשמירה על בריאות הילדים וברפואת הילדים בישראל הודות לתשתית הייחודית שהקימה ואשר כוללת 40 מרכזים לבריאות הילד וכ־1,400 מרפאות. מרכזי בריאות הילד מציעים קונספט ייחודי שבו תחת קורת גג אחת ניתנים שירותים של מיטב המומחים ברפואת ילדים, בסיעוד הילד, בהתפתחות הילד וכן שירותי טיפת חלב ועוד. במרכזי בריאות הילד ובמרפאות הקהילה מועסקים מיטב רופאי הילדים בארץ, כולל מומחים מבתי החולים שבבעלות הכללית ומבתי החולים הממשלתיים.
בחזרה למעלה

שיטות טיפול מופחתות כאב

טיפול מופחת כאב נועד להקל על חוסר האונים שחשים ההורים ועל חוסר היכולת של הילדים הרכים להביע את עוצמת הכאב. התייחסות של הצוותים לכאב, לשיפור האינטראקציה עם הילד ולהסחת דעתו מהטיפול תפחית מעוצמת הכאב.

ד"ר אורית יעקבסון, לשעבר סמנכ"ל וראש חטיבת הקהילה בכללית: "אצל ילדים חרדה מתורגמת לכאב. התייחסות וטיפול נכונים בחרדה שמביעים הילד והוריו יקטינו את עוצמות הכאב שחש הילד. אימוץ שיטות טיפול מופחתות כאב נועד ליצור חוויית לקוח שונה, שבה הילד לא מזהה את הביקור במרפאה כחוויה לא נעימה. המשמעות המעשית של המהלך היא הדרכה והגברה של מודעות הצוותים לשיטות ולטיפולים להפחתת כאב בילדים ויישומן בפועל וזאת לצד השקעה בנראות המרפאה ובאבזור מתאים התורמים גם הם להפחתת חרדה ולהתנסות חיובית". 
בחזרה למעלה

 עזרים להפחתת כאב

• בדיקת בילי־צ'ק: לחלק מהתינוקות המשוחררים מבית חולים יש רמת בילירובין גבוהה בדם המעידה על צהבת ומצריכה מעקב. רמת הבילירובין בדם היילוד משפיעה גם על ההחלטה אם לעשות ברית מילה במועד או לדחות אותה. המכשיר החדש מאפשר לעשות את הבדיקה ללא דקירה אלא בנגיעה של המכשיר בעור התינוק.

• משחה לאלחוש לפני בדיקת דם.

• ערכת משטח גרון לתשובה מיידית: הערכה מאפשרת מתן תשובה מיידית בנוגע להימצאותו של חיידק הסטרפטוקוק בלוע הילד ומאפשרת, בהתאם לתשובה, מתן טיפול אנטיביוטי מיידי בלי שיהיה צורך להמתין לקבלת תוצאות המעבדה. מחיר הערכה ללקוחות המושלם:  10 שקלים בלבד.
בחזרה למעלה

מסלול ייחודי לתינוקות רכים

תינוקות לאחר לידה יוזמנו למפגש עם הצוות הרפואי לבדיקה ראשונה אצל הרופא לקבלת הדרכה בהתאם לצורכי היילוד, למשל בהנקה, לטיפול בטבור ולהיכרות עם מגוון השירותים המוצעים להורים ולילדים. המפגש יתואם מראש בשעות ייעודיות כדי להפחית את הסיכון למפגש עם ילדים המגיעים חולים למרפאה.
בחזרה למעלה

שירותים רפואיים מחוץ לשעות הפעילות במרפאות

כללית מציעה שירות ייחודי להורי הילדים בשעות הערב והלילה: רופאי ילדים און־ליין בליווי מקצועי של מומחי שניידר, המאפשר להתייעץ עם רופא ילדים באמצעות שיחת וידאו צ'אט בשעות שבהן המרפאות סגורות. נוסף על כך לרשות הלקוחות מוקד אחיות להתייעצות טלפונית הזמין 24 שעות ביממה במוקד 2700*.
בחזרה למעלה

סדנאות, מידע ומרפאות חווייתיות:

סדנאות לקידום אורח חיים בריא במגוון נושאים ובהם: הורות בריאה, עיסוי תינוקות, עזרה ראשונה ילדים. 

• התייעצות טלפונית עם מיטב המומחים בנושאים הנוגעים לתזונת ילדים, התפתחות הילד, בריאות השן בגיל הרך, חיסונים בתקופת הילדות, הפרעות קשב וריכוז, קידום השפה והתקשורת ומוכנות לאתגרים בגן ובבית הספר.

• שעת סיפור - פעילויות וחוגים שיעשירו את חוויית הילד בזמן ההמתנה לרופא.

• מרכזי בריאות הילד מאובזרים במשחקיות, בפינות יצירה ובעיטורים צבעוניים וידידותיים כדי להפוך את חוויית הביקור אצל הרופא לנעימה בעבור הילדים.
בחזרה למעלה

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש