חיפוש

dsdsdsd
האם את סקסית

האם היא סקסית מספיק בשבילך? האם את סקסית מספיק בשבילו?

10 תכונות שהופכות אשה למושכת במיוחד. בעינינו. ואת? את תשדלי להפנים - וליישם

קטי קמחי

קטי קמחי

בשונה מאיתנו, הנשים, שאוהבות להסביר להגדיר ולתהות ביחס למושא המשיכה שלנו, הגברים פחות עסוקים בלדבר ויותר בלעשות (סוג של "יאללה יאללה, מתי מגיעים לאקשן?").

חבר טוב שנשאל לפני כמה זמן "האם הוא עדיין נמשך אל האקסית שלו", חשב רגע ואמר "לא... אבל את יודעת, אני גבר, מספיק שיש לה את מה שצריך במקומות הנכונים".

אבל זה רק על־פני השטח. אף גבר לא שורד במערכת יחסים רק בגלל "המקומות הנכונים" (לא אחרי גיל 20, וגם הרבה לפני כן), אבל כל זוגיות צומחת אם היא סקסית ומפרה. אבל מהי בדיוק הסקסיות הזו? אצל אשה, עושה רושם, זו תכונה חמקמקה יותר ממקבילתה אצל הגבר. כי מה לעשות, הגברים צריכים כנראה (לא תמיד, אבל בוודאי בחלק מהמקרים), הרבה פחות תובנות מעמיקות ויותר גוף מעמיק.

וכיוון שרובנו נולדנו עם גוף, משתמע מכך שכולנו סקסיות. אלא שהעניינים לא פשוטים עד כדי כך. כי מה שמספק נער בגיל ההתבגרות, או חייל, לא עושה את זה לגבר בן 25 ו-35.

וככל שאתה מתקדם בגיל, על גזע המוח הגברי שלך, שיודע אינטואיטיבית שכל מה שהוא זקוק לו הוא נקבה, מתלבשים חלקי מוח אחרים שזקוקים ליותר; למישהי שתמשוך אותך גם בבוקר שלמחרת, לאשה שתדע לסקרן אותך גם אחרי החתונה, בקיצור - אשה שתגרום לך לחכות לרגע שבו תהיו כבר לבד.

אז מי היא אשה סקסית? על כל אחד מהסעיפים אפשר לכתוב אלפי מילים, ובעצם, רוב הסיכויים שבמהלך הקריאה יעלו לך בראש רעיונות מצוינים ומדויקים (שתף/י אותנו?...), אבל, אחרי ניפוי ומחשבה מעמיקה, אלה העשרה שעלו לגמר. עשר האיכויות ששווה לחפש בבת־הזוג שלך. עשר האיכויות ששווה לך שיהיו לך. והאמת, גם כמה מהן זו התחלה מבטיחה.

1. לאשה סקסית יש ביטחון־עצמי

אין מה לעשות, אשה שיודעת מה היא שווה, גורמת לגבר לרצות לברר באמת מה היא שווה (ומה הוא שווה) שוב ושוב. ושוב.

אשה עם ביטחון־עצמי עושה הרבה דברים לחלק הלא־מודע של המוח הגברי, אבל, כשמדובר בעסקי המיטה, אשה עם ביטחון־עצמי גם יודעת מה עושה לה טוב, ולא פחות חשוב, יודעת לברר מה עושה לגבר שאיתה טוב. היא לא תתרסק מביקורת, להיפך, היא תרצה לדעת איך לענג אותך – ותדע לומר לך איך לענג אותה. אחרי הכל, גבר מאושר לצדך רק תורם לעוד יותר ביטחון־עצמי.

2. אשה סקסית יודעת להיות מאושרת

אשה שמחייכת הרבה, אשה שמתעסקת לא רק בעצמה אלא שמחה מספיק בחלקה כדי להקשיב באמת לאחר, היא אשה מושכת. אשה מאושרת היא מגנט, וגם אם היא לא אנג'לינה ג'ולי ולעולם תראה טוב יותר מכל אחיותיה הקוזינות, היא יפה מבפנים, וזה מקרין מבחוץ. אשה מאושרת לא תתחשבן אתך במיטה, ולך תדע, אולי היא כל־כך מאושרת כי היא יודעת משהו שבקרוב גם אתה תזכה לגלות...

3. לאשה סקסית יש חוש הומור

נכון, אומרים את זה בעיקר על גברים, אבל חוש הומור הוא אחת התכונות הכי המושכות שיש. הומור מצביע על רובד נוסף באישיות: רובד חכם, יצירתי, עמוק. ואשה שיש בה את הצדדים האלה, פשוט נעים לבלות במחיצתה. וחוץ מזה, אשה שיודעת לצחוק על עצמה ועל העולם היא אשה עם פרופורציות – ופרופורציות במיטה זה בדיוק מה שהגבר שלך צריך, בינינו (וגם את צריכה את זה לעצמך).

4. אשה סקסית יודעת לזוז

אין מה לעשות, אשה שיודעת לזוז היא אשה סקסית. היא לא חייבת להיות רקדנית: מספיק לזהות סגנון הליכה מדויק, אחיזה של ספל הקפה, תנועה בזמן דיבור, כדי לדעת: יש פה מישהי שמודעת לגוף שלה. מישהי שאוהבת אותו ויודעת להשתמש בו, מישהי שכדאי ללכת איתה הצידה כדי לראות מה הקשר שבינה ובין הגוף שלה יכול ללמד אותך.

5. אשה סקסית היא, גם, לפעמים, טוטאלית

לפעמים זה מפחיד, אבל אין מה לעשות נשים הן טוטאליות יותר מגברים. כשהן כועסות הן הכעס, כשהן אוהבות הן האהבה. יש נשים שכלתניות יותר - ויש גם פחות, אבל אשה שיודעת לשקוע במשהו ולהיעלם בתוכו, רוב הסיכויים שהיא גם מאהבת מרתקת.

6. אשה סקסית אוהבת ללמוד

יש כאלה שחושבות שהעובדה שיצאו לאוויר העולם עם התואר "קוזינה" מוצמד להן לישבן באטיקט חמוד, מאפשרת להן להישען אחורה - ופשוט לחכות למחזר הבא... Big mistake. נשים כאלה הן, לרוב, אכזבה במיטה. נשים ש"עובדות" בלהיות מושכות, הן נשים שלא למדו מעולם איך לענג את בן־זוגן מלבד לאפשר לו לגעת בהן.

אשה סקסית היא אשה שמתפתחת, אשה שלומדת, שרוצה לדעת עוד. אשה סקסית היא אשה קוראת, שתשאל אותך מה עושה לך טוב, שתלמד אותך מה עושה לה טוב, ואם עוד לא הבנת, מדובר באשה שיותר משתרצה שתגיד לה "וויי, יש לך שדיים מהממים", היא תרצה שתשאל אותה בתדהמה "איפה למדת לעשות את זה?!"

7. אשה סקסית היא אשה חושנית

אשה חושנית נהנית מאד מאוכל. לפעמים תתפוס אותה עוצמת עיניים לקראת ביס מענג במיוחד. היא אוהבת להרגיש את קרני השמש על העור, ויש סוג של ליטוף שעושה לה את זה במיוחד. אשה חושנית מחוברת להנאות הגוף, וזה, בעצם, כל מה שצריך, כשחושבים על זה.

8. אשה סקסית היא אשה מודעת

מודעות היא מה שמבדיל בין אשה לילדה. אשה מודעת היא מישהי שעברה כמה דברים בחיים שלה. היא מכירה את העולם ובעיקר את עצמה. היא מודעת לגוף שלה ולצרכים שלו. היא מודעת לנפש שלה ולכמיהות ולשריטות שבה. היא לא תצפה שתנחש. להיפך, היא תשמח להושיט לך יד וללוות אותך במסלול הפיזי והנפשי - לתוכה.

9. לאשה סקסית יש טעם טוב

תקשורת ההמונים הרגילה את כולנו להתהפנט כמעט מנשים שופעות, צמודות בגדים, צבעוניות ורעשניות. הן מושכות כי הן שם, בחוץ, מפגינות את הכל כאן ועכשיו, אבל, בתכל'ס - הן לא ממש סקסיות. כי אשה סקסית יודעת להבליט את מה שיפה בה ולהצניע את מה שפחות (והכוונה לאו־דווקא לתכונות גופניות). אשה סקסית זוכרת לא לתת הכל ישר, בבת אחת, בבום. היא לבושה בטעם, לפעמים תיתן לצד הפרחוני שלה לצאת, אבל תמיד תזכור שצניעות, שקט, ואיכות – הם מרכיבים בסיסיים לא רעים בכלל למשיכה אירוטית רבת־שנים. רגע לפני שאת כותבת טוקבק נזעם, קראי שוב את הפסקה הזו, בשקט, ותחשבי... (וכן, ברור שכל אחת יכולה לעשות מה שהיא רוצה).

10. אשה סקסית יודעת לשחרר

אשה קנאית ורכושנית היא לעתים רחוקות אשה סקסית. אשה שרוצה את הגבר שלה כולו, עכשיו, רק לעצמה, היא לעתים רחוקות סקסית; היא מלחיצה, היא מאיימת היא חונקת. אשה סקסית זוכרת שהגבר שלה הוא לא שלה, הוא איתה...

אשה סקסית זוכרת שלמרות הביחד, אותו אדם שמולה, בדומה לה, הוא עולם שלם ומשתנה של דחפים ורצונות. אשה סקסית יודעת לאפשר, לכבד את כל הצדדים של הגבר שאיתה, ולשחרר אותו. אל אשה כזו בן־הזוג תמיד ירצה לחזור.

מבחירה, ממשיכה, כזכות. לא כחובה.

קטי קמחי היא כתבת הסקס והזוגיות של "20 פלוס"

ייעוץ מקצועי: ד"ר צחי בן־ציון

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש