חיפוש

dsdsdsd
12 קושיות לכבוד פסח

12 פניני טריוויה מינית לכבוד חג האביב

קטי קמחי מגישה: דברים שאולי לא ידעת על הנרתיק, הדגדגן, אוויר כלוא וקולות בסקס

קטי קמחי

קטי קמחי

שכבתם עם יותר משלושה פרטנרים? רוב הסיכויים שאתם מרגישים אשפי הסקס. לא שאנחנו רוצים לשבור לכם את המילה, אבל מדי פעם יוצאים ספרים מופלאים שמקבצים בתוכם עשרות אנקדוטות חשובות, שאפילו אנחנו, כותבי מדורי הסקס ועורכיהם מופתעים לגלות. בספר סקס עכשיו (בהוצאת "בבל"), שהיועץ המדעי של ערוץ הסקס וסקסולוג הבית שלנו, ד"ר צחי בן-ציון, ממליץ עליו בחום רב בפורום הסקס הגדול, תמצאו אינסוף פניני ידע. הנה כמה משובחות מהן. בספר יש עוד המון. רוצים ללמוד משהו? בבקשה.

1. גנן גידל דגדגן בגן

כשהאשה מתקרבת לאורגזמה, הרבה פעמים הדגדגן שלה נעלם או שנדמה שהוא נסוג. והגבר, שבדיוק טיפל בו בנחמדות עם האצבע והלשון, מתפלא: "לאן הוא נעלם לעזאזל?"

והשאלה היא: האם לשחק אותה הרקול פוארו (או כל בלש פרטי אחר אחר שבא לך) ולצאת לחיפושים אחריו, או לחכות בסבלנות עד שיואיל בטובו להפסיק לשחק מחבואים?

התשובה אינה חד-משמעית. אפילו חוקרת הסקס האמריקנית בברלי ויפל (Beverly Whipple) שבדקה האם הדגדגן באמת נסוג, או שהוא הולך לאיבוד בקרב הרקמות סביבו, שתופחות במהלך העוררות המינית, לא הצליחה לספק תשובה מספקת.

עוד שיקול שכדאי לקחת בחשבון: כאשר הגירוי בדגדגן מתעצם, נשים רבות מעדיפות שהפרטנר שלהן יגרה אותן בתנועות שונות, או במקום אחר. העצה התבונית שלנו: דברו על זה.

אגב, הדגדגן תפוח הן בזמן האורגזמה והן מיד אחרי הלידה. אלה רגעים שבהם רוב הנשים חוות תחושה של אושר ורווחה. יש נשים שחוות מיד אחרי הלידה תחושות כמו-אורגזמיות.

2. הנרתיק האלסטי

בזמן הגירוי המיני, השליש הקדמי של הנרתיק נעשה צר יותר, בעוד החלק האחורי שלו מתרחב, ולפעמים מתנפח ממש כמו בלון או אגס.

כאשר הנרתיק מגורה הוא נמתח, מתארך ומתמתח אפילו יותר מאיבר מין גברי זקוף, ולפעמים הנרתיק מכפיל את

אורכו (או את עומקו).

3. על הפליטה הנשית

במשך שנים היה ידוע שיש נשים שפולטות נוזלים בעקבות אורגזמה. במקום להעמיק את המחקר בתחום, הניחו הרופאים שהנוזל הוא שתן שדלף מהשלפוחית של האשה. כיום, יש חוקרים שמערערים על תקפות תיאוריית השלפוחית הדולפת וטוענים שהנוזל דומה בהרכבו לנוזל הגברי, המורכב מחומרים המגיעים מבלוטת הערמונית ומהווים את החלק הארי של הפליטה הגברית. למרות שאין הסכמה בין החוקרים על מהותה של השפיכה הנשית, על דבר אחד יש הסכמה. נשים המשפריצות נוזלים בזמן האורגזמה יכולות לישון (או להתעלס) בשקט: זה רגיל ונורמלי.  

4. קול קורא

רבים מאיתנו כורעים תחת הנטל של האידאה שנשים אמורות לעשות המון רעש בזמן שהן גומרות. למעשה זה הפוך: יש מעט מאד קשר בין מהומה להנאה. יש נשים שנשמעות כמו רכבת משא כשהן גומרות, אחרות גומרות בדממה או באנחה חרישית. כנ"ל לגבי גברים.

5. טיפות על האסלה

למה גברים לא מסוגלים לכוון כמו שצריך כשהם משתינים?

הבעיה היא לא עם הכיוון, מסתבר, אלא עם האופי הבלתי צפוי של הזרם. יש לו נטייה להפסקות פתאומיות בסגנון הסלולרי: לפעמים מטח מרדני יופיע ללא שום אזהרה ויעוף לו לאחד הצדדים, לפעמים זרם בריא יהפוך, בלי שום סיבה, לתרסיס, ולפעמים הוא הולך בדיוק לאיפה שכיוונת אותו, אבל כשהוא פוגע במי האסלה הוא משפריץ גייזר למעלה, והתוצאות – המצערות – בהתאם.

6. טובות השתיים

כשגברים מאוננים לנשים, חלק מהם משתמש רק באצבע אחת. אז אל"ף: הרבה נשים משתמשות בשתי אצבעות, לא באחת. ובי"ת: נשים רבות, גם כשהן מאוננות באצבע אחת, משלבות את התנועה שלה בתנועה נוספת של פרק היד. פרט קטן אבל חשוב, שדורש – איך לא – תרגול.

7. חם/קר

אחת הדרכים לעורר את הפטמה היא לקבל את פניה עם קובית קרח בפה. מהצד האחר, בחורף, או אם הפטמה קרה, תוכל לעשות את הדבר ההפוך: קח לגימה של תה רותח לפני שאתה מלקק לה את הפטמה, זה עשוי לענג אותה מאד.

8. טוב לי אוראלי

יש נשים שלקחת בפה שלהן את איבר המין הרדום ולהרגיש כיצד הוא גדל בתוך פיהן. זה שהוא רך איננה סיבה לחשוב שהנשיקות, הליקוקים, או המציצות מענגים פחות. העובדה שאיבר המין רך, או שנדרש לו זמן עד שהוא מזדקף, אין משמעותה שלילית בהכרח: עובדה פיזיולוגית היא שגבר יכול להגיע לאורגזמה מהנה ביותר גם כשהאיבר אינו זקוף לתלפיות.

9. נאד נפוח

לפעמים בזמן המשגל, הנרתיק פולט רעשים דמויי נפיחות. הסיבה היא אוויר, שנדחק לאחורי הנרתיק ונפלט החוצה. אם הרעשים האלה מביכים אתכם, שווה לזכור שאף אחד מכם לא תקע נאד. הרעש הזה נגרם מכל מני דברים נפלאים שאתם עושים יחד.

10. אפשר לבחור גם מאחור

סקס אנאלי מתקשר אסוציאטיבית, לרוב, עם הומוסקסואליות. לא בדיוק. כלומר לא לפי המספרים המקובלים בקרב אנשי המקצוע. על-פי מספרים אלה בין 30 ל-40 אחוזים מהסטרייטים ניסו סקס אנאלי לפחות פעם אחת, ולפחות חצי מהם ממשיכים לעשות זאת. מדי פעם.

11. פסיכולוגיה

האם נשים וגברים באמת תופסים מין בצורה שונה, או שהם רק משתמשים במילים שונות לתיאור אותה חוויה?

במחקרים שונים התבקשו גברים ונשים לתאר את חווית האורגזמה שלהם. קבוצות השופטים השונות לא הצליחו להבדיל בין התיאור הנשי לאורגזמה לבין התיאור הגברי. ולמרות זאת, קיימים מחקרים המראים שיש הבדלים בגישות של גברים ונשים למין, אך הם באים לידי ביטוי בעיקר כאשר אלה נמצאים עם בני מינם. ההבדלים האלה נעלמים כמעט לגמרי כאשר גברים ונשים נמצאים בחברה מעורבת.

12. גייז

רוב האנשים מתייחסים להומוסקסואלים וללסביות כאילו קורצו מאותו חומר, רק בגלל שאלה וגם אלה אינם סטרייטים. שטויות. רק בשביל לקבל מושג קל על ההבדלים, שימו לב לסטטיסטיקה הבאה: רוב ההומוסקסואלים בארצות-הברית יקיימו במהלך חייהם סקס עם לפחות 100 בני-זוג, הלסבית הממוצעת תשכב עם שתיים עד חמש בנות-זוג במשך חייה. וכמו כן: פחות מ-20 אחוזים מהגייז ישכבו עם אשה, בעוד יותר מ-80 אחוז מהלסביות ישכבו עם גבר.

קטי קמחי היא כתבת הסקס של "20 פלוס" 

ייעוץ מקצועי: ד"ר צחי בן-ציון

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש