חיפוש

dsdsdsd
טנטרה

טנטרה? טנטרה זה הכי, אחותי

גם אם את נרתעת כשמדברים איתך על צ'אקרות, אבנים והילינג, וגם אם התגובה הגברית הראשונה שלך למילה טנטרה היא "למה מי מת?" - "אמנות האקסטזה המינית" הוא בדיוק הספר בשבילכם. לא פלצני, אבל כן יכול לסייע בהטסת הסקס שלכם לשמיים וכמובן – תקציר לעצלנים

דנה דין

דנה דין

"אמנות האקסטזה המינית: נתיב המין המקודש למאהב המערבי"

מאת מרגו אננד הוצאת "גל", 476 עמודים

"אומרים לנו שיש סקס אחר", שוררה יונה וולך הרבה לפני שארצנו הקטנטונת, ארצנו היפה נשטפה בזרם נוסעים להודו וחוזרים ממנה, והרבה לפני שכל דרדק ידע להגיד "טנטרה" ולהסתכל לעומק בעיניה של בת זוגתו הרוחנית. הבעיה היא, שרוב מה שאנחנו יודעים על טנטרה מסתכם בדיוק בזה, או גם בללבוש בגדים לבנים, להדליק קטורת ולמזמז אחד את השני.

זה נחמד, אבל טנטרה זה לא. טנטרה זה לא (רק) סקס. טנטרה היא לא (רק) עצירת השפיכה הגברית. טנטרה היא תורה שלמה, ובניגוד לספרים מברברים אחרים, "אמנות האקסטזה המינית" מסבירה צעד אחר צעד מהי טנטרה ואיך מתרגלים אותה.

אני? טנטרה?! למה מי מת?!

אז קודם כל, אתם לא חייבים. אתם בהחלט יכולים להחליט שאתם אוהבים את הסקס שלכם כמו שהוא, מסופקים מהתדירות שלו, מהאיכות שלו ומהקשר שלכם בו. ומי שמרגיש ככה, שיקום, כמו שאמרו הגששים אי אז בסיקסטיז.

טנטרה עושה לסקס מה ששף עושה לאוכל. כלומר: משדרגת אותו בכמה רמות למעלה. גם אם לא תהפכו להיות טנטרים ולא תאמצו את כל הדרך, תוכלו לאמץ כמה תרגילים, כמה שיטות וכמה השקפות עולם שיכולות להפוך את הקשר שלכם - ואת המין שלכם למשהו אחר.

כך תשכנעו בן או בת זוג סרבנים

1. טנטרה תשפר לנו את חיי המין.

2. טנטרה תאפשר לנו ללמוד לגמור ביחד.

3. טנטרה תאריך לך ולי את זמן האורגזמה.

4. טנטרה תאפשר לך לתרגל שפיכה מאוד מאוד מאוחרת.

5. טנטרה לא מכירה בניתוק בין מין לרגש ועוזרת לבני זוג שהתרחקו להתקרב זה לזה.

(טיפ לעצלנים: בעמוד 37 תוכלו למצוא עוד כמה עצות בנוגע ל"שידול בני זוג מסוייגים".)

טנטרה רווקית

האם אפשר להתנסות בטנטרה גם כשאתם רווקים, נטולי בן או בת זוג וחשים קצת בודדים? התשובה היא: כן! לגמרי! טנטרה, לפחות עד לשלב די גבוה שלה, אפשר לתרגל לבד. חלק גדול מהתרגילים בספר נועדו להיכרות עצמית עם האנרגיה המינית שלכם. ניסיתי חלק מהתרגילים על חברות שלי שחשתי איתן קירבה מספקת (ולא, מצטערת, לא היינו בעירום). את יכולה לעשות בדיוק אותו דבר.

(טיפ לעצלנים: בעמוד 35 יסבירו לכם כיצד לתרגל חלק גדול מהתרגילים לבד - וזה לגמרי מומלץ.)

הדובדבנים שבקצפת

המעלה הגדולה ביותר של "אמנות האקסטה המינית" היא שמדובר בספר בלתי פלצני בעליל. אני מודה, אני די נרתעת כשמדברים איתי על צ'אקרות, אבנים והילינג - וכשמבקשים ממני להיפתח ולהתחבר ולאהוב ולחבק. אולי אני עצורה, אולי אני אידיוטית – אבל זה המצב.

זה בדיוק הספר הטוב לספקנים, כיון שהוא לא מנסה להחזיר אותך בתשובה. הוא רק מעניק כלים רבים באמצעות אינספור תרגולים - מתרגילי נשימה פשוטים שאפשר לעשות לבד לפני השינה ועד לתנוחות סקס די מורכבות, שמצריכות בני זוג מיומנים.

יתרון נוסף ודי עצום הוא הגודל המרשים של הספר ומספר הנושאים שהוא מקיף. לא מדובר פה בהתמקדות בנושא מסוים בטנטרה, אלא בספר הדרכה מקצועי המכוון אתכם צעד אחר צעד במעלה המסלול שאמור להוביל אתכם למין טנטרי מענג  ול"רכיבה על הגל", כפי שהיא מתוארת בספר זה. זה מאפשר גם למי שלא יצאו בחייהם מפתח-תקווה להפוך תוך פרק זמן מסוים לטנטרים.

מה צריך לקחת בחשבון

שמדובר בתרגול ארוך טווח. כלומר: אין סיכוי שתהפכו לטנטרים אחרי שלושה ימי תרגול. מדובר כאן על כמה חודשים טובים שבהם אתם מקדישים זמן זה לזה, ולעצמכם, ומתרגלים כמו בלימוד שפה חדשה. מדובר בתרגול יומיומי (מה שכן, לא סיזיפי…).

התקציר המובחר לעצלנים:

גבר גבר, תתחבר
אם אתה גבר ולקחת לידיך את "אמנות האסטזה המינית", אבל אתה גם עובד, לומד, עסוק, מתאמן, משחק כדורגל בשישי אחר הצהריים עם החברים (או לא קורא שום דבר שהוא לא ספורט בעיתון ואין סיכוי שתקרא 476 עמודים), אל תפספס בשום פנים ואופן את הפרקים הבאים:

פרק 2: לעורר את המאהב הפנימי שלכם
"ברכת הלב" - רבים מהתרגולים מתחילים ב"ברכת הלב", כדאי שתבינו במה מדובר. (עצה לציניקנים: אם המשפטים המוצעים לכם בספר, כמו למשל "אני מכבדת אותך אליהו, כהשתקפות של כל האלוהי" גורמים לכם אי נוחות במקרה הטוב ופריחה מאסיבית במקרה הרע, אתם מוזמנים לנטרל את ההתנגדות בכך שתגידו זה לזה דברים אחרים "אני אוהב אותך נורא", "אתה הגבר של חיי", או כל דבר אחר).

פרק 3: להיפתח לאמון
החיבוק הממס - הייתם מתים שאפנה אתכם ישר לתנוחות, הא? אבל תנוחות הן בדרך כלל לא הבעיה הגברית. יש גברים שהיכולת שלהם לחבק ולהיות עם הנשים שלהן בזמן שהם עושים סקס כל-כך אפסית, שללמוד איך לחבק כמו שצריך זו ממש ברכה בשבילם. שלא לומר עניין חיוני מהמדרגה הראשונה. כאן תוכל ללמוד את זה. צעד אחר צעד, ועם הסברים קלים שגם גברים מבינים. וכמו שאוהבים לכתוב ב"לאשה" – את יכולה לשים את הספר הפתוח בעמוד הזה בתוך מוסף הספורט שלו, שייתקל בזה במקרה.

פרק 7: טקסים של עינוג עצמי
גברים, לגלות את מטה הקסם - נכון, אתם מאוננים מכיתה ו', יופי. אבל כאן תלמדו מהי אוננות באמת - ואיך לשדרג אותה בכמה דרגות למעלה ולאהוב את עצמכם כמו שאף אחד אחר לא יידע לעולם.

פרק 12: לרכב על גל האושר
כדי ממש לרכב על גל האושר אתם צריכים להיות מאוד מתורגלים בכל הפרקים הקודמים, אבל אם לא תרגלתם (יודעת צדיקה נפש...), ואתם עדיין רוצים לקחת משהו מהספר הזה, אולי תלמדו כאן כמה תנוחות חדשות כמו: "הגירוי המתגלגל", "תנוחת שאקטי", "הנמר החודר", "האוהבים הנשענים" ועוד וכהנה וכהנה.

אשה, אשה אשה - דרכי גישה
אם את עובדת סביב השעון, וגם פוגשת איזו חברה בדרך, וגם מתאמנת, וגם שרה במקהלה עם חברות, וגם צריכה לקחת את האוטו למוסך, וגם צריכה להתייחס לגבר חלומותיך, וגם צריכה להשלים את התזה… סביר להניח שלא תתפני לקרוא 476 עמודים, אבל אוחץ', אל תפספסי בשום פנים ואופן את הפרקים הבאים:

פרק 3: להיפתח לאמון:
תיאור פנטזיות מיניות - לא שגברים ממהרים לשתף בפנטזיות המיניות שלהם, אבל איכשהו לרוב הנשים זה אפילו יותר מסובך. כאן תלמדי מהי הגישה של טנטרה לפנטזיות מיניות, ואיך לתעל אותן לתועלת שניכם בהנאה רבה.

פרק 5: לכבד את הגוף האקסטטי:
החלקה והתפתלות - הפרק הזה מושלם לנשים כי הוא מלא ב"איך עושים נעים", ואנחנו אוהבות נעים, מה לעשות. החלקה והתפתלות היא השיטה שבה את מחככת את גופך העירום בגופו העירום בצורה נחשית וחושנית, וזה נעים. אוי כמה שזה נעים…

פרק 7: טקסים על עינוג עצמי:
נשים, לחקור את הפרי האסור - בגדול, הפרק הזה מלמד למה החברה המערבית דופקת לנו את ההנאה ממין, איך חוויות העבר שלנו מסרסות אותנו לעתים לכל החיים ומה אפשר לעשות בנוגע לצרה הזו. מומלץ בחום לכו-לן.

פרק 10: הרחבת האורגזמה:
את גומרת רק ממקום אחד…? הממ... אולי תוכלי ללמוד לגמור מכמה מקומות נוספים בגוף?

בשני משפטים:
ספר תרגול מעולה שלב אחר שלב, לא מעצבן, לא מחנך, אבל לגמרי מלמד. לבד, ביחד, באוויר בים וביבשה, שווה כל שקל וכל דקה.

דנה דין כותבת על סקס ב"20 פלוס"

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש