חיפוש

dsdsdsd
הריון ולידה

חדש: מוקד זימון תורים לבדיקות טרום לידה

בדיקות דם, שקיפות, סקירת מערכות אלו חלק מהבדיקות שנשים עושות בתקופת טרום הלידה. כללית פועלת כדי להנגיש את הרפואה לנשים בתקופה המרגשת הזו, ולהקל את הבירוקרטיה בקביעת התורים לבדיקות המיוחדות של תקופת טרום הלידה.

צוות אתר כללית

מעקב סדיר בתקופת טרום הלידה  וביצוע בדיקות סדירות, תורמות לבריאות האישה והילוד. כחלק ממגמת הנגשת השירותים ועל מנת להקל על האישה ההרה, כללית הקימה  מוקד טלפוני ייעודי, על מנת שתוכלנה לקבוע בקלות ובנוחות תורים לכל בדיקות טרום הלידה הרלוונטיות לשמירה על בריאותן ובריאות הילוד.

קובעים תורים בשיחה אחת

רשימת הבדיקות המומלצות על ידי הרופאים לבצע בתקופת טרום הלידה היא רבה. לעתים קרובות המשימה כרוכה בבירורים ובשיחות למספרי טלפון ומוקדים שונים. כדי לפשט את התהליך ולהנגיש אותו, כשמתקשרת המבוטחת למוקד החדש, תוכל לקבוע ביחד עם הנציגה, את כל התורים הנדרשים לתקופת טרום הלידה. ובכך לנהל את התיק הרפואי באופן שהכי נח ומותאם לה אישית. 


במוקד החדש ניתן לקבוע תורים לבדיקות הבאות, מעקב אחות לליווי, מעקב רופא או רופאת נשים, שקיפות עורפית, סקירת מערכות מאוחרת, בדיקת אולטרסאונד להערכת משקל העובר. ניתן לקבוע תורים לחלק מהבדיקות ולא לכולן, לפי בקשת המטופלת. העלות של חלק מהבדיקות כלולות במעטפת שירותי הבריאות של כללית, וחלקן זוכות לסבסוד כללית המעודדת קיום הבדיקות בקרב אוכלוסיות שונות.

איך יוצרים קשר?

ליצירת קשר ולקביעת תורים במערכת הייחודית אפשר להתקשר – 2700* ולבחור את הנתב הנכון לזימון תורים להיריון. נציגות כללית עומדות לרשותכן בימי ראשון עד חמישי מהשעה 08:00 ועד השעה 16:00.​

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש