חיפוש

dsdsdsd
כללית רפואה משלימה

כללית משלימה

כללית משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה והמובילה בישראל. הרשת הוקמה בשנת 1997 וכיום מונה כ 50 מרפאות בפריסה ארצית

צוות אתר כללית

מי אנחנו?

ברשת כללית רפואה משלימה קיים מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילים מינקות ועד גיל הזהב. כל הטיפולים נבחרו תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר המקובלים גם בעולם המערבי וניתנים על ידי מיטב המטפלים בארץ.

כללית רפואה משלימה מעמידה לשרות לקוחותיה מרפאות מרווחות, מעוצבות ונוחות. החוויה משלבת מקצועיות וטיפולים איכותיים, פיקוח רפואי ואווירה נינוחה ותומכת.

תהליך קבלת הטיפול

כל מטופל הפונה לקבלת טיפול משלים בכללית רפואה משלימה יתייעץ עם רופא של כללית רפואה משלימהעוד בטרם החל בקבלת טיפול כלשהו. הרופא יבחן את התיק הרפואי של המטופל ויערוך תשאול מקיף על מנת להתאים עבורו תכנית טיפולים יעילה ובטוחה בהתאם לצרכיו האישיים. תכנית זו תתבסס על שיטת טיפול מסוימת או תשלב בין שיטות טיפול שונות הקיימות בכללית רפואה משלימה.

במידת הצורך הרופא יפנה את המטופל לבדיקות ובירורים במסגרת הרפואה הקונבנציונלית, זאת במטרה לזהות בעיות שימנעו סיכונים מהמטופל. כל הטיפולים הניתנים במרפאות כללית רפואה משלימה נבחרו תוך הקפדה על סטנדרטים רפואיים גבוהים ביותר המקובלים גם בעולם המערבי והם נותנים מענה משלים לבעיות בריאות וכאבים לצד הרפואה הקונבנציונלית.

מהי הרפואה משלימה?

בשנים האחרונות אנו עדים לעליה הולכת וגוברת במודעות האוכלוסייה לשירותי הרפואה המשלימה בישראל ובעולם. תחום הרפואה המשלימה תופס כיום מקום מרכזי בעולם כגורם משלים ומחזק לרפואה הקונבנציונלית. במקרים רבים מסייעת הרפואה משלימה לרופא המערבי טיפול בחולה ומאפשרת לו להיעזר בכלים נוספים על מנת להשלים את הטיפול באופן המיטבי, זאת הודות לגישה הוליסטית וטיפול משולב בגוף ונפש.

הרפואה המשלימה לעולם אינה מפרידה את הבעיה הנקודתית ממנה סובל המטופל ממצבו הבריאותי הכללי, הן הפיזי והן הנפשי, ותשאף לטפל באדם כשלם. התייחסות הוליסטית כוללת, מלבד רשימת אבחנות רפואיות, גם התייחסות לאורח החיים, לתזונה, לדפוסי התנהגות וחשיבה האופייניים למטופל.

מתי כדאי לחפש פתרונות משלימים?

הסיבות לפנייה לטיפולים משלימים הן מגוונות, החל מרצון לטפל בבעיה בריאותית כרונית או נקודתית וחריפה (כגון מחלת חום, דלקת, בעיה במערכת העיכול ועוד) ועד רצון לשפר את איכות החיים בכלל. טיפולי רפואה משלימה יכולים לסייע בהתמודדות ועמידות הגוף בפני המחלות, מצבי מתח, עייפות ועוד.

הטיפולים מתאימים לכלל האוכלוסייה החל מינקות ועד לגיל הזהב, וגם לנשים בהריון, וזאת בשל אופיים העדין והלא פולשני. לדוגמא במהלך ההיריון, טיפולים משלימים מאפשרים הקלה משמעותית בתופעות שונות המלוות תקופה זו, כמו בחילות וכאבי גב.

אלו טיפולים ניתנים בכללית משלימה?

בין הטיפולים הניתנים בכללית משלימה ניתן למנות: דיקור סיני, שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה, כירופרקטיקה, הומאופתיה, הומוטוקסיקולוגיה, שיטת פלדנקרייז, אוסטאופתיה, ביופידבק, דיקור סיני אנטי אייג'ינג, תמציות פרחי באך, שיטת פאולה, שיטת אלכסנדר, היפנוזה, נטורופתיה, עיסוי רפואי הוליסטי ועוד.

ליצירת קשר:

מוקד טלפוני: 03-6111700 או *2829

שעות פעילות:

בימים א'-ה' בין השעות: 08:00-20:30 

ביום ו' בין השעות: 08:00-12:30. פקס: 03-

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש