חיפוש

dsdsdsd
מרפאת כללית

הכי טוב למשפחה - הביטוח המשלים של כללית

מעל שלושה וחצי מיליון מבוטחים לא טועים: הביטוח המשלים של כללית הוא הביטוח המושלם ביותר למשפחה. הנה כל הסיבות למה הוא גם הכי טוב בשבילכם.

צוות אתר כללית

בס"ד

דו"ח של משרד הבריאות קובע: כללית מושלם, הביטוח המשתלם ביותר שנה שישית ברציפות עם הפרמיה הנמוכה ביותר למשפחה וסל ההחזרים הגבוה ביותר ללקוחות • שיעור המבוטחים שמצטרפים לביטוח המשלים עולה בעקביות בכל שנה ועומד נכון לינואר 2022 על 3.6 מיליון לקוחות • כללית מובילה גם בכדאיות ההשתתפות העצמית של הלקוח בכיסוי לניתוחים, תרופות וחיסונים

הכי משתלם בשבילכם

כללית מושלם, הביטוח המשלים של קופת החולים כללית הוא הביטוח המשתלם ביותר בישראל בקשת רחבה של פרמטרים הן מבחינת העלות הנמוכה ביותר בממוצע לנפש והן מבחינת ההחזר הגבוה ביותר הניתן ללקוחות, בהשוואה לשאר ביטוחי השב"ן. כך שכל שקל שהלקוח משקיע בתשלום לביטוח הבריאות שלו, מניב לו סל שירותי בריאות רחב יותר ובאיכות גבוהה יותר. מה שמוביל לכך שבמדד יחס העלויות הרפואיות מסך ההכנסות, כללית ממוקמת במקום הראשון כבר שנה החמישית ברציפות.


בשקלול שני הרבדים זהב ופלטינום, בכללית מושלם ב81%  מהמקרים התשלום שמשלם הלקוח חוזר אליו באמצעות מימוש שירותים והחזרים כספיים, לעומת 77% בקופות חולים אחרות. זאת ועוד כללית ממשיכה להוביל בהבדל משמעותי לעומת שאר השב"נים בהשתתפות העצמית הנמוכה ביותר בניתוחים, תרופות  חיסונים ויעוץ רופא מומחה.

סל הבריאות המקיף

בתרופה שאינה בסל הבריאות, השתתפות העצמית של המבוטח בכללית מושלם תהיה 50% לעומת 68%  בארגוני בריאות אחרים ובמקרה של ניתוח, גובה השתתפות עומד על 12% בכללית לעומת 17%.
לקוחות כללית מושלם נהנים מסל הבריאות הרחב ביותר לכל המשפחה: ילדים, צעירים, ובני הגיל השלישי. עבור הילדים מציעה כללית משקפיים חינם עד גיל 18, טיפולים במרפאות התפתחות הילד, השתתפות באבחוני קשב וריכוז וכשלושים טיפולים רגשיים בשנה למגוון רחב של טיפולים אצל ילדים כגון רכיבה טיפולית, טיפול במוסיקה, טיפולים באומנות וצירה, שחייה טיפולית, קלינאית תקשורת, ריפוי בעיסוק ועוד. בנוסף מעניקה  כללית מושלם למבוטחות סל לידה וטרום לידה בשווי כספי של 2,000 ₪  ומשתתפת בהחזרים לבדיקות טרום לידה, בית הבראה ליולדות ועוד.

רפואה מרחוק שחוסכת זמן יקר

בתקופת הקורונה, כללית הייתה ארגון הבריאות היחיד שפעל לבצע הנגשה של שירותים רפואיים באמצעות רפואה מרחוק בהשתתפות עצמית מופחתת, בחו"ד שניה ושירותי מעבדה עד הבית. בעקבות השפעת הקורונה וההבנה שעולם הדיגיטל הפך לצורך ממשי, מבוטחי כללית מושלם זכאים בכל עת לשירות של התייעצות רופא מומחה און ליין בהשתתפות עצמית של 100 שקלים בלבד.

גם מכספי מעשרות

לאחר דיון ארוך ומעמיק במטרה להקל על המשפחות בתשלום הביטוח, קיבל רבה של כללית הרב מנחם לפקיבקר פסק הלכה מהראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף שליט"א שקבע כי ניתן לשלם את דמי הביטוח מכספי מעשרות ואמר: "ורשאי לקחת מכסף מעשר תשלום הביטוחים, שפעמים והם צורך גדול במצבים רפואיים קשים שיכולים לעלות הון רב והדבר מצוי לצערנו". קביעה הלכתית זו הופיעה גם בפסק שהוציא הראשון לציון ורב העיר ירושלים הרב שלמה עמר שליט"א שפסק כי ישנה אפשרות לשלם את עלות הביטוח מכספי מעשרות.

הסטנדרטים הגבוהים ביותר

הרב אברהם קונסקי מנהל המחלקה החרדית בכללית הוסיף: "כללית רואה לעצמה זכות וחובה לפעול למען שמירה על סטנדרטים הכי גבוהים בכל תחום הן בתחום הרפואי מקצועי ובהתאמה גם להיבטים הילכתיים. לכן פעלנו יחד עם רבה של כללית הרב מנחם לפקיבקר לבחון את דעת התורה בכל הנוגע לתשלום ביטוחי הבריאות מכספי מעשרות ואנו גאים להוביל בכל התחומים הנוגעים לרפואה והלכה".

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש