החזר עבור פיזיו/טיפול מודרך לניקוז ריאתי לAT,FD,CF,PCD

תחומי שירות:

טיפוליםאישורים, החזרים, תרופות

  • סל השירותים
  • קוד שירות: 95102
  • קוד משרד הבריאות: K0450

מהו השירות?

החזר בעבור טיפולי פיזיותרפיה לחולי CF.

מה צריך לדעת על השירות?

למי ניתן ההחזר?
לחולי C.F, PCD-PRIMARY CILIARY DYSKINESIA, דיסאוטונומיה משפחתית ואטקסיה A-T

על כמה טיפולים ניתן לקבל החזר?

עד 31 טיפולים בחודש (בהתאם למספר הימים בחודש שבו ניתן הטיפול, ולא יותר מטיפול אחד ביום). ההחזר ניתן לפי תעריף ההחזרים.

איך מקבלים את ההחזר?

יש להציג אישור של הרופא המטפל במרפאת ריאות שממליץ על הטיפול ושמאשר שהמטופל מקבל טיפולי פיזיותרפיה או טיפול מודרך לניקוז ריאתי.

• החזר בעבור טיפולים מפיזיותרפיסט מוסמך ניתן כנגד חשבונית/קבלה מקורית - על המטופל להצהיר כי אכן קיבל את הטיפול ושילם בעבורו. בנוסף, יש להציג הצהרה של הפיזיותרפיסט שביצע את הטיפול בציון שמו המלא וכתובתו, חותמת בציון מספר רישיון או חתימה ומספר רשיון.

• החזר בעבור טיפולים מודרכים מסטודנט לפיזיותרפיה ניתן ניתן כנגד חשבונית/קבלה מקורית - על המטופל להצהיר כי אכן קיבל את הטיפול ושילם בעבורו. בנוסף, יש להציג הצהרה של המטפל כי קיבל הדרכה אחת לחצי שנה מפיזיותרפיסט מוסמך בציון שמו, חתימה ומספר רישיון או חותמת ומספר רישיון.

לפרטים נוספים יש לפנות למשרד המרפאה.
 

לבדיקת זכאות אישית

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל