שינויים גופניים

לכל הכתבות

בחינת בגרות: המדריך לטיפול באקנה

פצעי בגרות כואבים, מציקים ובעיקר מביכים. למה זה קורה? איך אפשר למנוע את הפצעים המציקים? איך מטפלים בהם אם הם כבר מופיעים, ומה זה בכלל רואקוטן?

אבא, בוא נדבר על מיניות בגיל ההתבגרות

אבות רבים נמנעים מלשוחח עם ילדיהם המתבגרים על מין - וזו טעות. מתברר כי קשר טוב בין האב לבין ילדיו המתבגרים, בעיקר בנות, מפחית התנהגות מינית מסוכנת אצל המתבגרים. אז איך מתגברים על המבוכה ומתחילים לדבר?

אנורקסיה ובולימיה

לכל הכתבות

דימוי גוף: להסביר לילדים שהתמונה לא אמיתית

היום יותר מאי פעם, כולם, לא משנה הגיל, חשופים לתמונות ועוד כל מיני דימויים חזותיים שמציגים גוף נשי וגברי שאי אפשר להתחרות בו. איך מפסיקים להשוות את עצמנו לדימויים האלה ומה אומרים לילדים?

אנורקסיה ובולימיה: להוציא את השלדים מהארון

בתקופת האבן העריצו נשים מלאות בעלות ירכיים עבות. התרבות המודרנית סוגדת לנשים רזות שרגליהן דקיקות. תוצאת הלוואי של המהפך מתבטאת בשתי הפרעות אכילה קשות: אנורקסיה ובולימיה

מרד נעורים

לכל הכתבות

11 מיתוסים על ריטלין ועל הפרעת קשב

"הפרעת קשב היא עוד אופנה רפואית חולפת", "הסובלים מהפרעת קשב פשוט עצלנים", "תרופות הן רק למקרים קשים באמת", "לא מספרים לכם על זה, אבל ריטלין ממכר". נפוצו הרבה אגדות אורבניות ומיתוסים הקשורים בהפרעת קשב ובטיפול בריטלין. אז מהי האמת?

חשש: הקעקועים אינם בריאים

מינהל התרופות האמריקני בודק בימים אלה את ההרכב הכימי של הדיו לקעקוע. עד היום לא ניתן אישור לאף אחד מהחומרים שמשמשים את המקעקעים

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

חשוב לדעת

כללית מושלם מציגה

הנחה בטיפולי שיניים לילדים עד גיל 18

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל