אנדוקרינולוגיה

לכל הכתבות

בדיקת בטא - BETA-HCG

מהי בדיקת בטא? מה צריך לדעת על הורמון הבטא? מתי נהוג לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות בבדיקת הריון? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

C-PEPTIDE - רמת פפטיד C

מהי הבדיקה רמת פפטיד C? מהו סוג בדיקה? מה בודקים בבדיקת רמת פפטיד C? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות ומהן ההנחיות לבדיקה?

בדיקות שתן

לכל הכתבות

מיקרואלבומין בשתן - MICROALBUMIN/CREAT

מהי הבדיקה מיקרואלבומין בשתן? מה מבררים בבדיקה? מהו סוג הבדיקה? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מהן ההנחיות לבדיקה? ולמה חשוב לשים לב?

MICROALBUMIN- U 24h - איסוף שתן למיקרואלבומין (24 שעות)

מהי הבדיקה איסוף שתן למיקרואלבומין (24 שעות)? מהו סוג הבדיקה? מה בודקים בבדיקה? מהו מיקרואלבומין? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

ביוכימיה

לכל הכתבות

בדיקת חלבון בשתן - PROTEIN - URINE 24h

מהי בדיקת חלבון בשתן? מה מבררים בבדיקה? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מה אומרים ערכים גבוהים מהנורמה? מהן ההנחיות לבדיקה?

בדיקה באלקטרופורזה של חלבוני הדם - PROT.ELECTROPHOR-BL

מהי הבדיקה PROT.ELECTROPHOR-BL? מהו סוג הבדיקה? מה מבררים בבדיקה? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

תרופות בדם

לכל הכתבות

THEOPHYLLINE - תאופלין

מה עושה התרופה תאופלין? מהו סוג הבדיקה? מה מבררים בבדיקה? מהן ההנחיות לבדיקה? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? ולמה חשוב לשים לב?

LAMICTAL - למיקטל

מהי הבדיקה למיקטל? מהו סוג הבדיקה? מה מבררים בבדיקה? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות של הבדיקה למיקטל? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

המטולוגיה

לכל הכתבות

ספירת דם - COMPLETE BLOOD COUNT (CBC)

מהי בדיקת COMPLETE BLOOD COUNT? מתי נהוג לעשות את הבדיקה? מה בודקים בבדיקתCOMPLETE BLOOD COUNT? מה אומרות התוצאות? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

ESR CAPILLARY - בדיקת שקיעת דם

מהי בדיקת שקיעת הדם? מתי נהוג לעשות את הבדיקה? מה המשמעות של ערכים גבוהים מהנורמה? אילו גורמים נוספים משפיעים על קצב שקיעת הדם? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

סמני סרטן

לכל הכתבות

Ca-125-pa

מהי בדיקת Ca-125-PA? מדוע עושים את הבדיקה? מה בודקים בבדיקה? מה חשוב לדעת עליה ולמה חשוב לשים לב?

BETA - 2 MICROGLOBULIN - BLOOD

מה בודקים בבדיקת BETA-2 MICROGLOBULIN- BLOOD? מהו ביתא 2 מיקרוגלובולין? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

בדיקות נוגדנים

לכל הכתבות

נוגדנים לסטרפטוליזין O ANTISTREPTOLYSIN - O

מהי הבדיקה נוגדנים לסטרפטוליזין O? מה בודקים? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

בדיקת אנטי־קרדיאוליפין -ANTI CARDIOLIPIN IgM

מהי בדיקת אנטי־קרדיאוליפין? מה בודקים? מה הם הקרדיאוליפינים? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל