אנדוקרינולוגיה

לכל הכתבות

בדיקת בטא - BETA-HCG

מהי בדיקת בטא? מה צריך לדעת על הורמון הבטא? מתי נהוג לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות בבדיקת הריון? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

C-PEPTIDE - רמת פפטיד C

מהי הבדיקה רמת פפטיד C? מהו סוג בדיקה? מה בודקים בבדיקת רמת פפטיד C? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות ומהן ההנחיות לבדיקה?

בדיקות שתן

לכל הכתבות

מיקרואלבומין בשתן - MICROALBUMIN/CREAT

מהי הבדיקה מיקרואלבומין בשתן? מה מבררים בבדיקה? מהו סוג הבדיקה? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מהן ההנחיות לבדיקה? ולמה חשוב לשים לב?

MICROALBUMIN- U 24h - איסוף שתן למיקרואלבומין (24 שעות)

מהי הבדיקה איסוף שתן למיקרואלבומין (24 שעות)? מהו סוג הבדיקה? מה בודקים בבדיקה? מהו מיקרואלבומין? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

ביוכימיה

לכל הכתבות

בדיקה באלקטרופורזה של חלבוני הדם - PROT.ELECTROPHOR-BL

מהי הבדיקה PROT.ELECTROPHOR-BL? מהו סוג הבדיקה? מה מבררים בבדיקה? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

BILIRUBIN - בדיקת בילירובין בשתן

מהי בדיקת חלבון בשתן? מה מבררים בבדיקה? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מה אומרים ערכים גבוהים מהנורמה? מהן ההנחיות לבדיקה?

תרופות בדם

לכל הכתבות

THEOPHYLLINE - תאופלין

מה עושה התרופה תאופלין? מהו סוג הבדיקה? מה מבררים בבדיקה? מהן ההנחיות לבדיקה? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? ולמה חשוב לשים לב?

LITHIUM - ליתיום

מה בודקים בבדיקת ליתיום? מהו סוג הבדיקה? מהו ליתיום? מתי מומלץ לעשותל את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מה אומרים ערכים גבוהים ונמוכים מהנורמה? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

המטולוגיה

לכל הכתבות

ESR CAPILLARY - בדיקת שקיעת דם

מהי בדיקת שקיעת הדם? מתי נהוג לעשות את הבדיקה? מה המשמעות של ערכים גבוהים מהנורמה? אילו גורמים נוספים משפיעים על קצב שקיעת הדם? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

ספירת דם - COMPLETE BLOOD COUNT (CBC)

מהי בדיקת COMPLETE BLOOD COUNT? מתי נהוג לעשות את הבדיקה? מה בודקים בבדיקתCOMPLETE BLOOD COUNT? מה אומרות התוצאות? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

סמני סרטן

לכל הכתבות

Ca-125-pa

מהי בדיקת Ca-125-PA? מדוע עושים את הבדיקה? מה בודקים בבדיקה? מה חשוב לדעת עליה ולמה חשוב לשים לב?

Beta HCG-PA

מה חשוב לדעת על הבדיקה? מה זה Beta HCG-PA? למה מיועדת הבדיקה? מתי עוד עלולה לעלות רמת ההורמון? כל מה שחשוב לדעת

בדיקות נוגדנים

לכל הכתבות

נוגדנים לסטרפטוליזין O ANTISTREPTOLYSIN - O

מהי הבדיקה נוגדנים לסטרפטוליזין O? מה בודקים? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

בדיקת אנטי־קרדיאוליפין -ANTI CARDIOLIPIN IgM

מהי בדיקת אנטי־קרדיאוליפין? מה בודקים? מה הם הקרדיאוליפינים? מתי מומלץ לעשות את הבדיקה? מה אומרות התוצאות? מהן ההנחיות לבדיקה ולמה חשוב לשים לב?

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל