חיפוש

dsdsdsd
אפליקציית כללית

אפליקציית כללית

אפליקציית כללית היא בדיוק מה שאתם צריכים כדי לנהל את הבריאות שלכם ושל המשפחה שלכם מכל מקום ובכל זמן. לא צריך לזכור סיסמה - נכנסים עם טביעת האצבע או באמצעות קוד חד־פעמי ב־SMS

צוות אתר כללית

משב רוח חדש ומרענן מגיע לסמארטפון שלכם - אפליקציית כללית החדשה עברה מהפכה של ממש ועכשיו היא מתאימה ב־100% למכשיר שהולך אתכם לכל מקום.

בגדול, הכול. ובקטן - מעכשיו לא צריך לזכור סיסמה וקוד משתמש. פשוט נכנסים לתיק הרפואי האישי עם טביעת האצבע שלכם או באמצעות קוד חד־פעמי ב־SMS.

תפריט ניווט חדש ומבריק: כבר לא צריך לחפש איך מזמינים תור לרופא, איך צופים באישור המחלה או איך עוקבים אחרי התשלומים. הכל פרוס בצורה מסודרת ונוחה לשימוש.

100% התאמה לסלולר: לא משנה באיזה גודל הסמארטפון שלכם - כבר לא צריך להיאבק עם המסך, לסובב אותו או למתוח את התמונה - הכול יושב אוטומטית בול בגודל הנכון.

לא חייבים סיסמה: קשה לכם עם קודים וסיסמאות? בטח תשמחו לשמוע שלחלק מהשירותים שלנו ניתן להיכנס עם מספר תעודת זהות ושנת לידה בלבד. ברגע שהזנתם אותם, כל השירותים שלא דורשים סיסמה כבר יהיו פתוחים בפניכם.

במשפט אחד - לנהל את הבריאות שלך ושל המשפחה שלך. אבל אם להיות קצת יותר ספציפיים, ריכזנו לכם מגוון עצום של שירותים דיגיטליים שיסייעו לכם להיות עם האצבע על הדופק.

כדי שיהיה לכם יותר קל לנווט - חילקנו את כל השירותים ל־3 עולמות שונים בצבעים שונים:

1. העולם הכחול: שירותים דיגיטליים. זמנו תורים לרופאים או לאחיות, שלחו בקשות למרפאה, בקשו בדיקת מעבדה עד הבית והתייעצו עם רופא און־ליין של כללית.

Blue.png
2. העולם הירוק: תיק רפואי אישי. צפו בתוצאות בדיקות מעבדה, הפניות לבדיקות, רגישויות, המלצות רפואיות, אבחנות, תוצאות של בדיקות דימות, תרופות שרכשתם, מרשמים, זכאויות לשירותים ועוד.

Green.png
3. העולם הכתום: טפסים ותשלומים. צפו באישורים שלכם (אישורי מחלה, אישור לחדר כושר ועוד), סיכומי מידע רפואי, טופסי 17, סיכום ביקור רפואה יועצת, סיכום אשפוז ומיון ועוד.

Orange.png 

לכל לקוחות כללית שברשותם סמארטפון.

לא! השירותים המקוונים ניתנים בחינם בסמארטפון - בדיוק כפי שהם ניתנים באתר.

שירותי כללית בסמארטפון ניתנים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

גבירותי ורבותי זה הגיע. מהיום אפשר להיכנס לכללית און־ליין עם טביעת אצבע. כל כך פשוט וכל כך נוח. אז איך עושים את זה? איך נרשמים? ומהי הטעות שכולם נופלים בה? הנה התשובות.

נכנסים לאפליקציית כללית באייפון או באנדרואיד ובוחרים את השירות הרצוי מבין הרשימה. מיד יקפוץ לכם סרגל הזיהוי החדש שלנו בתחתית המסך. בחרו שם את טביעת האצבע, שימו את האצבע שלכם על חיישן הזיהוי ואתם בפנים.
בחזרה למעלה

כך נראה המסך שבו אתם אמורים להניח את האצבע על חיישן הזיהוי. אבל, שימו לב! אל תניחו את האצבע על המסך, הוא לא יודע לזהות את האצבע שלכם. אז איפה כן להניח? על חיישן הזיהוי של המכשיר שלכם.החיישן נמצא בכפתור הבית שבתחתית המסך

לכל מכשיר סמארטפון יש חיישן זיהוי שנראה אחרת ולעיתים נמצא במקום אחר. במכשירי אנדרואיד ואייפון חיישן הזיהוי נמצא בכפתור הבית שבתחתית המכשיר ולחלק ממכשירי ה־LG יש חיישן זיהוי שנמצא בכלל בגב המכשיר. בכל אופן, אין להניח את האצבע בטעות על המסך - הוא לא יודע לזהות את טביעת האצבע שלכם.

סביר להניח שלא לחצתם בזמן הנכון. יש להניח את האצבע בדיוק כשעולה לכם החלון שבתמונה למטה. אם הוא לא מופיע, פשוט לחצו על היד שבמרכז המסך או על האייקון של האצבע בתפריט התחתון והחלון יחזור.כך נראה מסך המזמין ללחוץ על החיישן

1. נכנסים לאפליקציית כללית.
2. בוחרים שירות מסוים מתוך הרשימה.
3. לוחצים בבר התחתון על טביעת אצבע.
4. אם טביעת האצבע שלכם לא מוגדרת במכשיר האישי שלכם, האפליקציה שלנו תודיע לכם על כך. במקרה הזה צריך להיכנס להגדרות של המכשיר ולהגדיר שם את טביעת האצבע שלכם.
5. מאשרים את תנאי השימוש.
6. נרשמים פעם אחת עם קוד המשתמש והסיסמה שלכם או עם קוד חד פעמי ב־SMS.
7. זהו... מעכשיו אתם יכולים להיכנס לתיק הרפואי האישי שלכם באינטרנט באמצעות טביעת אצבע.

מסך אישור תנאי השימוש באפליקציה

להורדת אפליקציית כללית באנדרואיד

להורדת אפליקציית כללית באייפון

רוצים להקדים את התור לרופא? הכירו: רשימות הקדמה והמתנה
רשימות הקדמה והמתנה

 

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש