חיפוש

dsdsdsd
DayTwo

חדש בכללית: מהפכת התזונה האישית של DayTwo

אחד הפיתוחים המדוברים ביותר בעולם התזונה מוצע ללקוחות כללית: DayTwo, שרות ייחודי להתאמת תזונה אישית על בסיס תגלית של מכון ויצמן

צוות אתר כללית

למידע נוסף ולהצטרפות לשירות DayTwo - לחצו כאן

 

זה התחיל בתגלית מדעית של מכון ויצמן והפך למהפכה בתחום התזונה: המלצות תזונה מותאמות אישית על בסיס בדיקה של חיידקי המעי, שפיתחה חברת DayTwo הישראלית.

שמעתם על זה בחדשות? בקרוב תקבלו את זה בכללית: במסגרת הסכם שחתמה כללית עם החברה, יצטרף השרות החדש לשירותי התזונה והדיאטה של כללית וצפוי להתחיל לפעול בתחילת מרץ 2019.

על מה מדובר בעצם?

הטכנולוגיה פותחה בעקבות מחקר פורץ דרך של פרופ' ערן סגל ופרופ' ערן אלינב ממכון ויצמן, שגילו כי סוגי מזון זהים גורמים לתגובות סוכר שונות בדם אצל אנשים שונים.

הגילוי הזה הוביל לפיתוח שמאפשר לחזות את תגובת הסוכר האישית של כל אדם למגוון גדול של מזונות, ולהציע המלצות תזונה המותאמות לפרופיל האישי של כל אחד ואחת.

איך זה עובד?

הלקוחות יוכלו להזמין לביתם ערכת בדיקה, לספק דגימות צואה ולהעביר אותה לריצוף גנטי של חיידקי המעי - ובמקביל למלא שאלון קצר הכולל היסטוריה רפואית ותוצאות בדיקות דם.

בהתאם לנתונים האישיים שיאספו, יתקבלו המלצות תזונה מותאמות אישית לאיזון רמות הסוכר בדם. איך? באמצעות אפליקציה חדשה של כללית ו־DayTwo, שתדרג את ההתאמה האישית של סוגי מזון ושילובי מזונות בארוחות.

בנוסף יעברו הלקוחות מפגשי און־ליין עם דיאטניות קליניות לסיוע ולהדרכה, שיתייחסו גם להיבטים אישיים, תפקודיים ורגשיים. במידת הצורך המידע יתחבר לרשומה רפואית ולרופא מטפל.

למה זה חשוב?

כי אין עוד כמוך בעולם. לכל אחד מאיתנו מאפיינים אישיים ייחודיים, שמחייבים התאמת תוכנית תזונה אישית ומדויקת.

המלצות DayTwo ניתנות לשילוב בכל סוג דיאטה או אורח חיים. השרות יספק המלצות תזונה מותאמות אישית, במטרה לאזן את תגובת הסוכר בדם למגוון ארוחות ולנהל אורח חיים בריא יותר: רמת סוכר מאוזנת מסייעת בשיפור הבריאות הכללית ובהפחתת הסיכון לחלות בסוכרת ובמחלות לב.

למידע נוסף ולהצטרפות לשירות DayTwo - לחצו כאן

 

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש