פורסם בראשונה: 14.10.2018
עדכון אחרון: 14.10.2018
  • צוות אתר כללית צוות אתר כללית

בקרוב בכללית: מהפכת התזונה האישית של DayTwo

לקריאה נוחה
אחד הפיתוחים המדוברים ביותר בעולם התזונה יוצע בקרוב ללקוחות כללית: DayTwo, שרות ייחודי להתאמת תזונה אישית על בסיס תגלית של מכון ויצמן. כללית חתמה על הסכם שת"פ עם חברת DayTwo הישראלית ותפעיל את השרות בתחילת 2019
דייטו

זה התחיל בתגלית מדעית של מכון ויצמן והפך למהפכה בתחום התזונה: המלצות תזונה מותאמות אישית על בסיס בדיקה של חיידקי המעי, שפיתחה חברת DayTwo הישראלית.

שמעתם על זה בחדשות? בקרוב תקבלו את זה בכללית: במסגרת הסכם שחתמה כללית עם החברה, יצטרף השרות החדש לשירותי התזונה והדיאטה של כללית ויחל לפעול בתחילת 2019.

על מה מדובר בעצם?

הטכנולוגיה פותחה בעקבות מחקר פורץ דרך של פרופ' ערן סגל ופרופ' ערן אלינב ממכון ויצמן, שגילו כי סוגי מזון זהים גורמים לתגובות סוכר שונות בדם אצל אנשים שונים.

הגילוי הזה הוביל לפיתוח שמאפשר לחזות את תגובת הסוכר האישית של כל אדם למגוון גדול של מזונות, ולהציע המלצות תזונה המותאמות לפרופיל האישי של כל אחד ואחת.

איך זה עובד?

הלקוחות יוכלו להזמין לביתם ערכת בדיקה, לספק דגימות צואה ולהעביר אותה לריצוף גנטי של חיידקי המעי - ובמקביל למלא שאלון קצר הכולל היסטוריה רפואית ותוצאות בדיקות דם.

בהתאם לנתונים האישיים שייאספו תותאם תוכנית תזונה אישית לכל מטופל, באמצעות אפליקציה חדשה של כללית ו־DayTwo, שתדרג את ההתאמה האישית של סוגי מזון ושילובי מזונות בארוחות.

בנוסף יעברו הלקוחות מפגשי און־ליין עם דיאטניות קליניות לסיוע ולהדרכה, שיתייחסו גם להיבטים אישיים, תפקודיים ורגשיים. במידת הצורך המידע יתחבר לרשומה רפואית ולרופא מטפל.

למה זה חשוב?

כי אין עוד כמוך בעולם. לכל אחד מאיתנו מאפיינים אישיים ייחודיים, שמחייבים התאמת תוכנית תזונה אישית ומדויקת.

המלצות DayTwo ניתנות לשילוב בכל סוג דיאטה או אורח חיים. השרות יספק המלצות תזונה מותאמות אישית, במטרה לאזן את תגובת הסוכר בדם למגוון ארוחות ולנהל אורח חיים בריא יותר: רמת סוכר מאוזנת מסייעת בשיפור הבריאות הכללית ובהפחתת הסיכון לחלות בסוכרת ובמחלות לב.

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל