חיפוש

dsdsdsd
רפואה משלימה לבריאות שלמה

רפואה משלימה לבריאות שלמה

ייחודה של הרפואה המשלימה הוא בגישה ההוליסטית שלה שמתייחסת לאדם כשלם ולא מפרידה בין מערכות שונות בגוף או בין גוף, נפש ורוח

ד"ר מוטי לוי

ד"ר מוטי לוי

הרפואה המשלימה הופכת מרכיב חשוב יותר ויותר בחיי כולנו. היא תופסת מקום מרכזי כגורם משלים ומחזק לרפואה הקונבנציונלית, המערבית. הרפואה המשלימה מאפשרת לרופא המערבי להיעזר בכלים נוספים כדי להשלים את הטיפול באופן מיטבי, למשל בהתגברות על תופעות לוואי של תרופות, בטיפול במצבים שאינם מוגדרים ברפואה המערבית כמו עייפות או חוסר חיוניות ובהקלה על כאבים כרוניים.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ לחץ/י כאן>>

ומהי הרפואה המשלימה?

ייחודה של הרפואה המשלימה הוא בגישתה ההוליסטית שאינה מפרידה בין מערכות שונות בגוף או בין גוף, נפש ורוח ומתייחסת לאדם כשלם. הרפואה המשלימה לעולם אינה מטפלת רק בבעיה הנקודתית שממנה סובל המטופל, אלא מתייחסת למצבו הבריאותי הכללי, הן הנפשי והן הפיזי. ההתייחסות ההוליסטית כוללת, מלבד רשימת אבחנות רפואיות, גם התייחסות לאורח החיים, לתזונה ולדפוסי התנהגות וחשיבה האופייניים למטופל.

באמצעות גישה הוליסטית ומגוון טיפולי גוף ונפש, עוזרת הרפואה המשלימה לחזק את הגוף, לשפר את המערכת החיסונית ולסייע בכל תחומי החיים: חולשה במערכת העיכול, כאבי גב, מיגרנות, בעיות השמנה, בעיות קשב וריכוז, דיכאון, חרדות ועוד.

הרפואה המשלימה לא רק עוזרת בהקלה ובריפוי של בעיות בריאות, היא גם פועלת למניעת החולי. בשיטות השונות ברפואה המשלימה ניתן לזהות נטייה לחולשה או לחוסר הרמוניה בפעולה של מערכות שונות בגוף אשר יכולה להתבטא רק בעתיד הרחוק בצורה של מחלה. זיהוי מוקדם וטיפול עשוי למנוע הופעה של מחלות עתידיות.

למי זה מתאים?

לכולם.

טיפולים משלימים לתינוקות ולילדיםהטיפול מתאים גם לנשים הרות, לקשישים, לאנשים אחרי תאונה ואף לחולי סרטן. כולם יכולים לקבל חיזוק ולשפר את איכות חייהם בעזרת הרפואה המשלימה.

ד"ר מוטי לוי הוא הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש