חיפוש

dsdsdsd
מחקר בכללית

מחקר בכללית

תחום הבריאות הוא אחד התחומים שמצריכים התעדכנות ושיפור שוטפים. רק כך אפשר להשיג תוצאות מעולות ולעזור למטופלים רבים. כדי לעשות את זה, אנחנו מבצעים תהליך תמידי של מחקר ולמידה. כך זה עובד

פרופ

פרופ' רן בליצר

כללית מקדמת ומובילה מחקר רפואי למען קידום איכות הטיפול במטופלים שלה. אלפי מחקרים מתנהלים אצלנו מדי שנה, כולם במטרה לתת מענה ועזרה למטופלים שמשתתפים בהם. מעל ל־4,000 חוקרים עובדי כללית מבצעים מחקרים פורצי דרך, כדי להבטיח את הטיפול החדשני והיעיל ביותר שקיים בעולם. 

איך זה עובד? - מקצים יום מחקר בשבוע

הכירו את מכון כללית למחקר, גוף מרכזי שמסייע לקידום התחום הזה. כללית הקימה את המכון בשנת 2010, ומאז הוא מעניק מדי שנה קרנות מחקר לחוקרים בארגון. מבין קרנות אלה אני מבקש לציין במיוחד את 'קרן התמיכה בחוקר' – קרן ייחודית הקיימת רק אצלנו, ומאפשרת לקלינאים מכל מקצועות הבריאות להקדיש יום בשבוע כשותפי מחקר במכון המחקר ולקבל סיוע הדוק של אנשי מקצוע מתחומים שונים - אפידמיולוגים (חוקרי מחלות), סטטיסטיקאים ומומחים בשליפת נתונים ובכתיבה מדעית.

בחירת המשתתפים בתוכנית היא על בסיס תחרותי, בתהליך סינון בו משתתפים עשרות מתמודדים. בוגרי המסלול מהשנים הקודמות הפכו לחוקרים מובילים בזכות עצמם, פרסמו מאמרים על בסיס העבודות שביצעו במכון המחקר, וזכו בפרסים תחרותיים יוקרתיים.

מה עושים במכון?

אנחנו מבצעים עשרות מחקרים מדי שנה, במטרה לייצר טיפולים רפואיים מתקדמים, לאתר ולהציל מטופלים בסיכון מוקדם לפני שייגרמו להם נזקים בלתי הפיכים.

המודלים המתוחכמים שפיתחנו, חלקם ייחודיים מסוגם בעולם, מאפשרים לצוותים הרפואיים שלנו, הפועלים ב־1,500 ישובים, להתקשר למטופלים ולזמן אותם לטיפול מניעתי מוקדם.

מכון כללית למחקר.jpgמכון כללית למחקר מקבל הכרה של ארגון הבריאות העולמי, כמרכז מצוינות שותף למניעה, לבקרה ולמחקר של מחלות כרוניות

תוכנית נפרולוגיה מונעת

אנחנו גם מבצעים מעקב שוטף אחרי סימנים להתדרדרות בתפקוד הכליות, ומפעילים תוכנית ייחודית בישראל בשם "נפרולוגיה מונעת", שפיתח אגף הרפואה שלנו. התוכנית מיושמת על חולי כליות, ומבוססת על אלגוריתם מתוחכם המזהה שינויים עדינים בתפקודי הכליות וסימנים נוספים בדם המטופל, כמה שנים לפני שיובילו לסימני מחלה או לאי ספיקת כליות. בצורה זו אנחנו מונעים התדרדרות צפויה במצב הכליות וצורך עתידי בדיאליזה.

מודלים מתוחכמים ואלגוריתמים דומים מיושמים בכללית כבר כמה שנים ומסייעים מאחורי הקלעים לצוותי המרפאות לתת טיפול יוזם ומונע לאלפי מטופלים בסיכון מדי שנה.

בזכות אותה פעילות הוכרה כללית ומכון כללית למחקר כמרכז מצוינות של ארגון הבריאות העולמי "למניעה, בקרה ומחקר של מחלות כרוניות" ומודל לחיקוי ברחבי אירופה.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש