ד"ר מוטי חיימי

​ד"ר מוטי חיימי, תושב חיפה, מומחה ברפואת ילדים, מנהל את פורום מחלות ילדים ובזמנו הפנוי מבשל מאכלים אתניים

ד"ר מוטי חיימי
 • הנחיות לבדיקת מי שפיר

  / מתוך הריון ולידה
  זוהי בדיקה שיכולה לאבחן תסמונת דאון וניתן לבצע אותה החל מהשבוע ה־16 להריון. האם דרושות הכנות מיוחדות? כמה זמן אורכת הבדיקה? כמה היא עולה? היכן אוכל להיבדק? האם צריך להזמין תור ואיך עושים זאת? בתוך כמה זמן אקבל תוצאות?
 • הנחיות לסקירת מערכות מוקדמת

  / מתוך הריון ולידה
  זוהי בדיקת אולטרסאונד שניתן לעשות בין השבועות 17-13 להריון. אני צריכה הפניה? עליי לצום? דרושות הכנות מיוחדות? כמה זמן אורכת הבדיקה? כמה היא עולה? היכן אוכל להיבדק? האם צריך להזמין תור ואיך עושים זאת? בתוך כמה זמן אקבל תוצאות והיכן אוכל לצפות בהן?
 • הנחיות לבדיקות דם ושתן בהריון

  / מתוך הריון ולידה
  מהן בדיקות דם ושתן לתחילת הריון? צריך הפניה? עליי לצום? כמה עולות הבדיקות? היכן אוכל להיבדק? צריך להזמין תור? בתוך כמה זמן אקבל תוצאות והיכן אוכל לצפות בהן?
 • הנחיות לבדיקת הערכת משקל עובר

  / מתוך הריון ולידה
  זוהי בדיקת אולטרסאונד שניתן לעשות בין השבועות 34-30 להריון. אני צריכה הפניה? עליי לצום? דרושות הכנות מיוחדות? כמה זמן אורכת הבדיקה? כמה היא עולה? היכן אוכל להיבדק? האם צריך להזמין תור ואיך עושים זאת? בתוך כמה זמן אקבל תוצאות והיכן אוכל לצפות בהן?
 • הנחיות לבדיקת סקר ביוכימי שליש ראשון

  / מתוך הריון ולידה
  זוהי בדיקת דם אותה צריך לבצע צמוד ככל הניתן לשקיפות העורפית. אני צריכה הפניה? עליי לצום? אילו מסמכים להביא? כמה זמן אורכת הבדיקה? כמה היא עולה? היכן אני יכולה להיבדק? האם צריך להזמין תור ואיך עושים זאת? בתוך כמה זמן מתקבלות תוצאות והיכן אוכל לצפות בהן?
 • הנחיות לבדיקת שקיפות עורפית

  / מתוך הריון ולידה
  זוהי בדיקת אולטרסאונד שניתן לבצע בין השבוע ה־11 לשבוע ה־13 ו־6 ימים להריון. אני צריכה הפניה? עליי לצום? דרושות הכנות מיוחדות? כמה זמן אורכת בדיקת שקיפות עורפית? כמה היא עולה? היכן אוכל להיבדק? איך אני קובעת תור באינטרנט? מתי אקבל תוצאות?
 • הנחיות לסקירת מערכות מאוחרת

  / מתוך הריון ולידה
  זוהי בדיקת אולטרסאונד שניתן לעשות בין השבועות 25-19 להריון. אני צריכה הפניה לסקירת מערכות מאוחרת? עליי לצום? דרושות הכנות מיוחדות? כמה זמן אורכת הבדיקה? כמה היא עולה? היכן אוכל להיבדק? איך אני מזמינה תור? המדריך המלא לסקירת מערכות מאוחרת
 • הנחיות לאולטרסאונד הראשון בהריון

  / מתוך הריון ולידה
  זוהי בדיקת אולטרסאונד שניתן לעשות בין השבועות 12-6 להריון. אני צריכה הפניה? עליי לצום? דרושות הכנות מיוחדות? כמה זמן אורכת הבדיקה? כמה היא עולה? היכן אוכל להיבדק? האם צריך להזמין תור ואיך עושים זאת? בתוך כמה זמן אקבל תוצאות והיכן אוכל לצפות בהן?
 • הנחיות לבדיקת חלבון עוברי

  / מתוך הריון ולידה
  זוהי בדיקת דם שניתן לבצע בין השבוע ה־16 לשבוע ה־19 ו־6 ימים בהריון. האם אני צריכה הפניה? עליי לצום? אילו מסמכים להביא? כמה עולה הבדיקה? היכן אני יכולה להיבדק? איך מזמינים תור בתוך כמה זמן מתקבלות תוצאות של חלבון עוברי והיכן אוכל לצפות בהן?
 • סל ההריון של כללית

  / מתוך מידע וזכויות
  כללית נותנת לך את סל ההריון הכי משתלם מבין כל קופות החולים. מה עלייך לעשות כדי ליהנות מהסל? אילו בדיקות וטיפולים הוא כולל? איך מקבלים את ההחזרים? מה השינויים שייכנסו לתוקף ב־2019? כל התשובות במדריך

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל