חיפוש

dsdsdsd
10 סיבות טובות לעבוד בכללית

10 סיבות טובות לעבוד בכללית

בכללית מעל 43,000 עובדים הנהנים מקריירה משגשגת עם אופק תעסוקתי ומגוון של כ־3,000 תפקידים מעניינים. אנו מזמינים אותך להצטרף למערכת הבריאות הגדולה והמובילה בישראל ולבנות ביחד את הקריירה המתאימה לך ביותר

1. עבודה עם משמעות – המוטו של כללית הוא "למען חיים בריאים בישראל". עבודה בכללית היא הזדמנות להיות חלק מארגון שמטרתו להשפיע על הדבר הכי יקר שיש לאדם - הבריאות שלו ושל יקיריו. מעבר לטיפול ולריפוי אנשים, כללית פועלת לקידום בריאות ולמניעת מחלות לכל תושבי המדינה.

2. עבודה בארגון מנצח – להיות חלק מכללית פירושו לעבוד בארגון הבריאות המוביל בישראל, המעניק שירותים רפואיים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ללמעלה מ־50% מתושבי המדינה, ויש לו השפעה מהותית על תחום הבריאות בישראל.

3. עבודה עם בטחון תעסוקתי – כללית היא ארגון הבריאות הגדול ביותר בישראל, ושכזה הוא ארגון יציב המעניק לעובדיו גב רחב ואיתן לאורך זמן.

4. עבודה עם עניין מקצועי – תוכלו לבחור את התפקיד המתאים בדיוק עבורכם מבין אלפי עיסוקים שונים במגוון תחומים ומקצועות. כארגון מקצועי אנחנו מעודדים למידה, התפתחות מקצועית וקורסים והשתלמויות, על מנת לממש את הייעוד המקצועי של כל עובד.

5. עבודה עם מגוון אפשרויות ההתפתחות – כללית דוגלת בפיתוח עובדיה ומציעה מסלולי קריירה מגוונים, ייעוץ אישי, עתודות ניהוליות ותכניות מצטיינים.

6. עבודה בקדמת המחקר והטכנולוגיה – זוהי ההזדמנות עבורכם להיות חלק מרפואה פורצת דרך, העומדת בסטנדרטים הגבוהים בעולם. אתם יכולים לקחת חלק בפיתוח ערוצים טכנולוגיים מגוונים, המובילים בארץ וזוכי פרסים.

7. עבודה עם סיפוק – עומדת בפניכם האפשרות לנצל את הכישורים הייחודיים שלכם כדי להשפיע לטובה על חיים של אנשים בתחום החשוב להם ביותר - הבריאות, בדיוק בנקודה בה הם זקוקים לסיוע וטיפול.

8. עבודה ליד הבית – כללית נמצאת בכל מקום בארץ, עם 1,500 מרפאות ומכונים, למעלה מ־500 בתי מרקחת, 14 בתי חולים ו־3 מרכזים לוגיסטיים ממטולה ועד אילת: מה שמאפשר לכם לעבוד ליד הבית ומספק אפשרות ניידות ברחבי הארץ.

9. עבודה בארגון בריא לחברה ולסביבה – בכללית עובדים עשרות אלפי אנשים מכל הדתות והמגזרים - אצלנו תמיד תרגישו בבית. כמו כן, כחלק מהמחויבות של כללית לחיים בריאים, אנו פועלים רבות גם למען איכות הסביבה ולקידום תהליכים ירוקים בישראל.

10. עבודה שמאפשרת איזון בין הבית לעבודה – אנחנו מכבדים את זמנם של העובדים שלנו, ומעניקים תנאים נוחים ונעימים לעבודה.   

לחיפוש משרות פנויות בכללית לחצו כאן.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש