חיפוש

dsdsdsd
כיצד להתכונן למרכז הערכה?

כיצד להתכונן למרכז הערכה?

זומנת למרכז הערכה בכללית? בשורות הבאות תמצא/י מידע על מרכזי הערכה בכללית וכמה טיפים שיעזרו לך להתכונן ולהיות במיטבך ביום המיון.

מרכז הערכה הוא יום מיונים מרוכז, שנועד לסייע בהערכת ההתאמה של המשתתפים בו לתפקיד ספציפי. מרכז הערכה כולל פעילויות מגוונות – חלקן אישיות וחלקן קבוצתיות. רוב מרכזי ההערכה בכללית כוללים ביצוע תרגילים בכתב, סימולציות אישיות וקבוצתיות וראיון אישי. כל הפעילויות נבנות בהתאם למאפיינים ולדרישות של התפקיד, ולקוחות מתוך עולם התוכן של התפקיד.

במרכז הערכה משתתפים בדרך כלל מספר מעריכים, אשר מקבלים את ההחלטות במשותף. חוות הדעת הסופית משקפת אינטגרציה של התרשמות כל המעריכים על פני כל המשימות במהלך היום. לכן, אם לא הלך לך טוב באחת המשימות – לא נורא! אף משימה בודדת לא תכשיל אותך במרכז כולו. כדאי להמשיך ולתת את המיטב עד לסוף היום.

מרכז הערכה דורש ריכוז והשקעה לאורך זמן. לכן, כדאי להגיע אליו ערניים ורעננים ולאחר שינה מספקת.

חשוב לוודא שידועים לך שעת תחילת המרכז וכתובת מדויקת. כדאי גם לברר מראש דרכי הגעה וחניה באזור. חשוב להגיע למרכז הערכה בזמן (ורצוי אף מעט לפני הזמן), כדי שיהיה לך פנאי להתארגן ולהתרשם מהאווירה לפני תחילתו. במהלך המרכז מומלץ לפנות את עצמך מעיסוק בנושאים ובמחויבויות אחרים, על מנת שתוכל/י להתמקד במטלות שלפניך. ולא לשכוח לכבות סלולארי! 

מרכז הערכה הוא כלי מיון, שנועד לעזור לנו להכיר אותך דרך התנסות במשימות מסוגים שונים. אין תשובות נכונות ולא נכונות לשאלות, ואין פתרונות מועדפים לבעיות. כל מועמד יכול להביא לידי ביטוי את נקודת המבט שלו, את סגנון החשיבה וההתמודדות שלו ואת תכונות האופי שלו, דרך ביצוע המשימות. אנחנו ממליצים לראות במרכז הערכה פלטפורמה, באמצעותה את/ה יכול/ה פשוט לתת לנו להכיר אותך.

בהצלחה!

לחיפוש משרה פנויה בכללית לחצו כאן.

 

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש