חיפוש

dsdsdsd
רופאים מסמנים "לב" עם הידיים

המחלקה לרפואת המשפחה - מחוז דרום

אנחנו מחפשים אתכם – רופאים מצוינים, שמעוניינים בעבודה מגוונת ומעניינת ורואים את המשך עתידם האישי והמקצועי בנגב. אתם מוזמנים להצטרף למשפחת רופאי המשפחה במחוז דרום בכללית

צוות אתר כללית

* בשילוב עם אוניברסיטת בן גוריון, הפקולטה למדעי הבריאות  

ההתמחות ברפואת המשפחה אורכת 4 שנים וכוללת 27 חודשים במרפאות הקהילה ו־21 חודשים ברוטציות – מהם 10 חודשים במחלקה פנימית וחמישה חודשים ברפואת ילדים.

במרפאות ההוראה במחוז דרום מתקיימת בנוסף גם הוראה לסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון ופעילות מחקרית ענפה בה מוזמנים המתמחים להשתלב.

מחוז דרום של הכללית הוא המחוז הגדול ביותר בשטחו הגיאוגרפי, אנחנו מפעילים 200 מרפאות וכ־2,200 עובדים שלנו נותנים שירות לכ־62% מאוכלוסיית הנגב, מניצן ואשקלון ועד לפארן בערבה התיכונה.

אפשרויות העבודה במחוז דרום הן מגוונות, כמו גם אפשרויות ההתפתחות האישית, המקצועית והניהולית. אפשר לעבוד במגזר העירוני - במרפאות גדולות או קטנות, במגזר הכפרי - בעיירות ובישובים מבוססים, או ביישובים בדואים, מוכרים, וכאלה שלא.

כמו כן, במחלקה ניתנת אפשרות להתמקצע בתחומים שונים, ביניהם: יתר לחץ דם, מתבגרים, סוכרת ואף לעשות תת התמחות, כמו במשל בשיכוך כאב, ברפואה פליאטיבית, בגריאטריה, ובמחלות זיהומיות.

על־פי נתוני משרד הבריאות, שיעור המומחים ברפואת משפחה המועסקים במחוז דרום בכללית הוא הגבוה בין קופות החולים והמחוזות השונים בארץ.

האוכלוסייה בדרום מעריכה מאוד את תרומת רופאי הקהילה לבריאות, והעבודה היא חמה וחיובית. מגוון אפשרויות העבודה מאפשר שינוי לאורך הקריירה בהיקף המשרה, באופי העבודה ובאופי הקהילה לה נותנים שירות רפואי. אפשר גם לשלב עבודה בבית החולים עם עבודה בקהילה, במסגרות העסקה שונות: כשכירים, כעצמאיים ו/או במסגרת עבודה נוספת.

אפשר להתחיל את העבודה בקהילה כבר לאחר שלב א' ובכך להגביר את החשיפה, את העניין ואת ההשתכרות במהלך ההתמחות. המגורים במחוז דרום מאפשרים איכות חיים גבוהה כבר בשלב ההתמחות עם מגוון יישובים בעלויות סבירות מאשר במרכז הארץ.

שביעות רצון העובדים במחוז דרום של הכללית היא הגבוהה ביותר בין כל מחוזות הכללית, וכך גם שביעות רצון הרופאים מעבודתם. הרופאים הם אנשים משמעותיים לארגון, מוערכים ומכובדים. אנו משתדלים לענות על הצרכים האישיים של כל רופא ולמצוא מענים הולמים. 

בעלי התפקידים

הנהלת מחוז דרום בכללית
מנהלת המחוז: חדווה אמונה 
מנהל רפואי: ד"ר עלי אלהואשלה
אחראי רפואה ראשונית: ד"ר סרגיי פז

המחלקה לרפואת משפחה
מנהל המחלקה: פרופ' פסח שוורצמן
רכזת מתמחים: ד"ר ולנטינה סמיונוב
מזכירת המחלקה: שרון גלעד

יצירת קשר

המחלקה לרפואת משפחה – הגשת מועמדות וקבלת פרטים נוספים:
08-6477436 | family@bgu.ac.il
הנהלת מחוז דרום – רחל אלבז: rahelal@clalit.org.il

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש