חיפוש

dsdsdsd
טכנולוגיה רפואית בכללית – כשהמדע והאדם נפגשים

טכנולוגיה רפואית בכללית – כשהמדע והאדם נפגשים

הכירו את הטכנולוגים הרפואיים בכללית: האנשים שרותמים את המדע והטכנולוגיה לטובת בריאות המטופלים

צוות אתר כללית

הטכנולוגיה היא תחום העוסק במציאת פתרונות מעשיים כמענה לרצונות ולצרכים אנושיים, תוך ניצול הידע המדעי וחידושיו. ככל שאנו מתקדמים בזמן, אנו מוקפים במוצרים טכנולוגיים בכל תחומי חיינו. הטכנולוגיה בתחומיה הרבים משפיעה על איכות הסביבה והחברה בה אנו חיים ועל איכות בריאותנו.

מדינת ישראל ידועה בשיעור אימוץ וחדירה גבוהים של כל תחומי הטכנולוגיה. במטרה לשפר את איכות חיינו ואת בריאותנו, מאמצת ומשתמשת מערכת הבריאות בטכנולוגיות מתחומים רבים כגון: מכשור וציוד רפואי, טכנולוגיות מידע, טכנולוגיות מהעולם הביו-הנדסי ועוד.

הכניסה המואצת של הטכנולוגיות המורכבות והיקרות לתחומי הרפואה השונים, כמו גם רמת התחכום שלה, דורש גיוס אנשי מקצוע בעלי מיומנויות וכישורים מקצועיים ייחודיים, אשר יעסקו בתפעולן ובתחזוקתן למען בטיחות המטופל והצוות המטפל. מכאן שעל הטכנולוג הרפואי המוצב בחזית הטיפול בטכנולוגיה להיות בעל ידע נרחב בהנדסה, ברפואה וביחסי אנוש.

טכנולוגיה רפואית – ממתי זה מקצוע רשמי בישראל?

מקצוע הטכנולוג הרפואי מוכר בישראל מסוף שנת 1981, וכיום מאות מבוגרי מגמת לימודי הנדסאי טכנולוגיה רפואית מועסקים בכללית, בבתי החולים ובקהילה. זהו מקצוע חדשני ומתפתח המשלב בין שני עולמות, תחום ההנדסה מחד ומתן השירות למטופל מאידך. לטכנולוג הרפואי בכללית תפקיד משמעותי ביותר באחריותו להכין ולכייל את המכשור הרפואי לשימוש, לבקר את פעילותו, לבצע בו תחזוקה ברמת המפעיל ובהתאם להוראות היצרן, ולהזמין את האביזרים והעזרים המתכלים הנדרשים כולל תיאום שירות טכני בעת הצורך. הטכנולוג הרפואי עוקב אחר תגובות המטופל באמצעות הטכנולוגיה, ומייעץ ומסייע לרופא ולאחות בכל סוגיה הקשורה לטכנולוגיה.  

בכללית, אגף טכנולוגיות רפואיות הוא האחראי על סקטור הטכנולוגים הרפואיים. בשנים האחרונות, המקצוע זכה לטיפול ולארגון מחדש בהתאמת התקינה ובמינוי טכנולוג רפואי ראשי, המרכז מקצועית את העוסקים בתחום בבתי החולים של הכללית. ביחד, אנו מצעידים את התחום קדימה, למען בריאותם של מטופלינו.

למשרות הפנויות בטכנולוגיה רפואית לחצו כאן.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש