פורסם בראשונה: 05.03.2015
עדכון אחרון: 18.06.2015
  • ד"ר דורית וייס ד"ר דורית וייס

כל הסיבות להיות אחים ואחיות

לקריאה נוחה
אומרים שאין חכם כבעל ניסיון? בואו להתרשם מהאחים והאחיות שלנו שבחרו במקצוע, איך זה באמת להיות אחים ואחיות ולמה "כללית אבל לוקחים אותך אישית" זו לא רק סיסמה, אלא דרך חיים
בואו לשמוע מהאחיות. שירותי בריאות כללית

בקיצור

1.

"לפעמים אתה לא צריך לומר מילה. פשוט להיות שם ולסייע לחולה ולמשפחתו להסתגל למצב רפואי חדש".

2.

"הסיעוד מאפשר לי כל כך הרבה הזדמנויות לעבוד במגוון תחומים".

3.

"הגמישות בבחירת ימי העבודה ושעות העבודה מאפשרים לי לאזן בין חיי המשפחה לעבודה".

"הסיעוד אפשר לי כל כך הרבה הזדמנויות לעבוד במגוון תחומים בסיעוד. התחלתי את עבודתי כאחות לפני 8 שנים במחלקה פנימית. לאחר 3 שנים עברתי למחלקה נוירו כירורגית. עברתי מבית חולים לקהילה ומזה כשנתיים אני עובדת במרפאה ראשונית".

"הרופאים מתמקדים בתרופה למחלה בזמן שאני מתמקד בלסייע לחולה ולמשפחתו להתמודד ולהסתגל למחלה. לפעמים אתה לא צריך לומר מילה. פשוט להיות שם, בידיעה כי עדיף לא להגיד כלום, רק הקשבה, אחיזת ידו של המטופל, בין אם הוא בוכה או צוחק - התמיכה היא המשמעותית ביותר בעיני".

"אני אוהבת את מקום עבודתי בפגיה. אני עובדת 2 משמרות בשבוע, והגמישות בבחירת ימי העבודה ושעות העבודה מאפשרים לי לאזן בין חיי המשפחה עם העבודה. כך מתאפשר לי לפרנס את משפחתי בכבוד, לגדל את 3 ילדי בנחת ולשלב תרבות פנאי לעצמי".

"כאחות בוגרת אני תמיד נשאלתי אם ניתן להתפתח מקצועית בסיעוד. מסיום לימודי האקדמיים ועד היום אני עובדת בבית חולים לחולי סרטן. למדתי לתואר ראשון ולתואר שני במקצוע הסיעוד, סיימתי הכשרה על בסיסית באונקולוגיה והכשרה ב"טיפול תומך" לחולים אונקולוגים.

כיום אני "מומחית קלינית בטיפול תומך" ומנהלת סיעוד במחלקה בבית חולים. אין קריירה מקצועית אחרת שאני מכירה, אשר מעניקה לך גם סיפוק כל כך גדול מהנתינה, התפתחות, מקצועית וגם קידום ניהולי".

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל