חיפוש

dsdsdsd
התפתחות הילד

אפליקציית התפתחות הילד של כללית

מהסלון בבית, בגן השעשועים - אפילו בארוחת שישי - בכללית אתם שותפים למעקב אחר התקדמות התינוק שלכם. איך? עם פעילויות לביצוע, טיפים ומומחים שיענו על כל שאלה. חדש באפליקציה: מבדקים אינטראקטיביים. נו, עוד לא הורדתם?

צוות אתר כללית

​הורים רבים מכירים את התחושה שהבן או הבת עושים הכל בבית, אבל כשמגיעים לטיפת חלב - הם לא מגיבים באותה צורה. זה טבעי וזה קורה להרבה מאוד הורים. אבל, מעכשיו, בעזרת אפליקציית "התפתחות הילד" של כללית לגילאי 0 עד שנתיים, אפשר לעקוב בנוחות ובצורה אינטראקטיבית מכל מקום אחר הפעילויות שנבדקות בדרך כלל בטיפת חלב, ולראות איך מתפתח מארק צוקרברג הפרטי שלכם...


או סרקו את הקוד המצורף:

הורידו את אפליקציית התפתחות הילד

צעד אחד קדימה

כהורים, אתם הדור הראשון שגדל עם אינטרנט. אנחנו יודעים, חלקנו גם הורים כאלה. גם בשבילנו טכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד מהחיים. אנחנו יודעים שאתם אוהבים דיבור ישיר, ושהשיחה המשותפת שלנו היא לא רק בינכם לבינינו, אלא גם עם גוגל ועם פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם ועם החברים שלכם בווטסאפ.

לכן החלטנו לשתף אתכם באופן פתוח בתהליך שהתקיים עד לא מזמן רק במכוני טיפת חלב או בחדר הרופא. מהיום, אתם שותפים פעילים מלאים במעקב אחר התפתחות הילד או הילדה שלכם.

אפליקציית התפתחות הילד - הוספת מידע 

אנחנו יודעים שאתם חשופים כיום למידע רב ונרחב בנושאים הנוגעים לגידול ילדים, ומוצפים בשאלות ובתהיות לגבי קצב ההתפתחות של הילד שלכם והיכולות המוטוריות והרגשיות שלו. הניסיון שלנו מלמד, שלא פעם אתם נקלעים למצבים של השוואות ו"הערכות ביצועים" של הילד הפרטי שלכם אל מול הילד של השכן. כל ההערכות וההשוואות המתמידות האלה עשויות להוביל למעגל לא רצוי של אי־ודאות או לפנייה מיותרת לקבלת ייעוץ מקצועי.

האפליקציה, שפותחה ונבנתה בידי צוות ובו רופאים מומחים בהתפתחות הילד, מומחיות בתחום הסיעוד, אחיות טיפת חלב, פיזיותרפיסטים מומחים ומרפאות בעיסוק, נותנת מענה ראשוני ומרגיע, כיוון שהיא מאפשרת לקבל הערכה ראשונית אם קצב ההתפתחות תקין. מהצד האחר, במידת הצורך, תקבלו המלצה מתאימה במקרים שבהם יש צורך לפנות לגורם מקצועי לצורך הערכה האם קיים עיכוב שמצריך התערבות מקצועית.

איך זה עובד?

נכנסים לאפליקציה, מזינים את שם התינוק או התינוקת שלכם, את תאריך הלידה ואל תשכחו כמובן להוסיף תמונה הורסת. בהתאם לגיל התינוק, המערכת תציג לכם פעילויות פשוטות לביצוע עכשיו, או כאלה לביצוע בזמן הקרוב ובעתיד הרחוק יותר. לדוגמה, אם התינוק שלכם בן 4.5 חודשים תתבקשו לבדוק האם הוא מחייך חיוך ספונטני, ואם הפעוטה המהממת בת שנה ו־10 חודשים תישאלו האם היא כבר מצליחה לבנות מגדל מ־3 קוביות.

הם הצליחו? יופי, עכשיו אל תשכחו להשוויץ - מתעדים את התינוק מבצע את הפעילות עם הסמארטפון שלכם ומשתפים את המשפחה והחברים.

אפליקציית התפתחות הילד - פעילות לביצוע 

הפעילויות באפליקציה מחולקות ל־4 תחומים:

מבדקי מוטוריקה גסה המאפשרים לבדוק בין היתר האם הפעוט (או הפעוטה) מרימים ראש, מתהפכים מהבטן לגב ומתיישבים בהתאם לגילם.

מבדקי מוטוריקה עדינה המאפשרים לבדוק האם התינוק (או התינוקת) מושיטים יד לחפץ, האם הם כבר בונים מגדל מקוביות ועוד.

יכולת חברתית - האם למשל היא (או הוא) כבר מביטים בפנים, או מגיבים לקולות חזקים, לשמם ומחייכים חיוך ספונטני.

התפתחות יכולת שפתית - האם הם כבר צוחקים בקול, משמיעים הברות, מחקים קולות ועוד.

במקרים שבהם עשוי להיות עיכוב משמעותי בהתפתחות, האפליקציה מתוכננת להמליץ לכם על הצעדים הבאים הנדרשים לשם בירור המצב.

אז מה עוד אפשר לעשות באפליקציה?

חדש! מבדקים אינטראקטיביים - ראיתם באחד הפעילויות את הכפתור "מבדק אינטראקטיבי"? אל תפספסו - לחצו עליו ותוכלו לבצע את הפעילות בסמארטפון שלכם בעזרת דמויות וצלילים. בזמן שהילד שלכם יבצע את המבדק, המצלמה של הסמארטפון תתעד אותו כדי שתוכלו לוודא שהמבדק בוצע בהצלחה .

בשלב הזה הוספנו לכם שלושה מבדקים אינטראקטיביים:

• עקיבה: התינוק צריך לעקוב אחרי דמויות אנימציה על המסך.

• שמיעה: התינוק צריך להפנות את הראש לעבר צלילים המושמעים באפליקציה.

• זיהוי: הפעוט צריך להצביע על הדמות הנכונה.

לקרוא מדריכים ולקבל טיפים על התפתחות הילד - מה טבעי? מה עושים? מה לא עושים? למי אפשר לפנות?

לקבל תשובות למגוון רחב של שאלות נפוצות - מה אומר הבכי של התינוק? שמתי לב שהתינוקת של מתהפך רק לצד אחד - צריך לדאוג? מתי אפשר לקנות לילד נעליים ראשונות? אספנו בשבילכם את השאלות הכי שכיחות ששאלו הורים את אנשי הכללית במכוני טיפת חלב והתפתחות הילד, וביקשנו מהמומחים שלנו להשיב עליהן. עכשיו יש לנו בנק שלם של שאלות ותשובות מקצועיות ומקיפות כדי שתיעזרו בהן בדילמות היומיומיות שלכם.

אפליקציית התפתחות הילד - כל השאלות והתשובות 

להתייעץ עם מיטב מומחי התפתחות הילד של כללית. עדיין יש לכם שאלות? בכל בעיה שמציקה לכם עומדים לרשותכם אחות טיפת חלב, פיזיותרפיסטים ומרפאות בעיסוק. פשוט שואלים – ומומחי כללית עונים בתוך 48 שעות. ולרוב, הרבה יותר מהר!

ושנייה לפני שאתם יוצאים לדרך, חשוב לזכור: אין סיבה להילחץ, לכל ילד יש קצב התפתחות משלו. התפתחות היא חוויה אישית ומשפחתית המשותפת לתינוק ולהוריו. תיהנו ממנה.

ועכשיו - כל מה שנשאר הוא לנסות... וליהנות. ואגב, נשמח לשמוע מכם הצעות לשיפורים. תוכלו לכתוב לנו ישר מהאפליקציה.


או סרקו את הקוד המצורף:

הורידו את אפליקציית התפתחות הילד 

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש