פורסם בראשונה: 22.10.2018
עדכון אחרון: 22.10.2018

עדיין אין לכם Tyto?! הנה 8 סיבות למה כדאי לכם...

לקריאה נוחה
ריכזנו לכם 8 סיבות מצוינות להצטרף כבר עכשיו ל־Tyto - המהפכה הבריאותית בכללית. מהיום תוכלו להיבדק מרחוק, לקבל אבחון רפואי מרחוק, ולהתייעץ עם רופא בשיחת וידאו
טייטו

​בשבועות האחרונים עוד ועוד לקוחות של כללית מצטרפים למהפכה הבריאותית של כללית ונהנים מאבחון מתקדם של רופאים - בלי לצאת מהבית. 

מכשיר Tyto הוא פיתוח ישראלי שמאפשר לרופאים לבצע 8 בדיקות מרחוק - חום, לב, דופק, ריאות, גרון, אוזניים, בטן ועור. בעזרת המכשיר ניתן לאבחן את הבעיה הרפואית, להפנות להמשך טיפול או להציע טיפול תרופתי. 

אם אתם עדיין שואלים את עצמכם "למה אנחנו צריכים את זה?" אז יש לנו בשבילכם כמה סיבות מעולות.

8 סיבות להצטרף ל־Tyto

1. כי למה לצאת מהבית כדי לראות רופא?

הילד או הילדה מעלים חום, ובחוץ חושך, גשם, ו/או פקקים. לגרור אותם מהמיטה לאוטו, ומהאוטו לבדיקה ואז חזור? מבאס ולא מוסיף לבריאות!

אין סיבה לעבור את כל זה אם אפשר לקבל אבחון מדויק של רופא מהבית שלכם - בלי שהילד ייצא מהפיג'מה – גם כשהמרפאות סגורות.  

במבדקים שעשינו התברר שבדיקה באמצעות Tyto כמעט זהה לחלוטין לבדיקה שנעשית על ידי רופא באופן פיזי.

​מתי אפשר להתייעץ עם Tyto?

שעות ההתייעצות עם רופא ילדים:

בימים א' עד ה': מ־16:00 ועד 24:00.

בסופי השבוע: מיום שישי ב־13:00 ועד 06:00 למחרת השבת והחג. 

שעות ההתייעצות עם רופא משפחה:

בימים א' עד ה': מ־16:00 ועד 24:00.

בסופי השבוע (שישי ושבת): מ־20:00 ועד 24:00.

2. כי מתייעצים עם הרופא בשיחת וידאו 

הרופא לא רק בודק אתכם מרחוק, הוא יכול גם לראות אתכם בשיחת וידאו ולהתרשם מהמצב הרפואי שלכם. השילוב הזה, של בדיקה מרחוק ושיחת וידאו, משפר את איכות האבחון ומעניק לכם פתרון רפואי מושלם מהבית שלכם.

טייטו

3. כי המידע נשמר לכם בתיק הרפואי האישי 

הרופא בדק אתכם מהבית? אבחן אתכם? רשם תרופה? כל המידע נשמר בתיק שלכם ומאפשר לרופא המשפחה, ולכם, לעיין בו בכל זמן ולהמשיך את הטיפול בהתאם.

4. כי תוכלו לקבל מהרופא הפניה למיון או מרשם לתרופות

אם הרופא בדק אתכם והחליט שהמצב הרפואי שלכם דורש המשך טיפול במיון, הוא מיד יוציא לכם הפניה מתאימה ויחסוך לכם זמן מיותר. 

אם הרופא יחליט שאתם צריכים לקבל טיפול תרופתי - כולל אנטיביוטיקה - הוא ינפיק לכם מרשם שתוכלו לממש באופן מידי בבית המרקחת.

הכל על Tyto

5. כי זה שירות חינם! 

אמנם מכשיר ה־Tyto כרוך בעלות חד פעמית של 450 ₪ (עלות מסובסדת), אבל השירות עצמו לא עולה לכם כסף בכלל - כולל ההתייעצות עם הרופא בשיחת וידאו. 

6. כי זה מתאים לכל המשפחה!

Tyto הוא מכשיר שמתאים לכולם - מבוגרים וילדים - ולכן מאפשר לכם לבדוק את כל בני המשפחה באמצעות מכשיר אחד. חסכון של זמן וכסף.

7. כי זה כל כך פשוט לשימוש!

אמנם Tyto הוא מכשיר סופר מתקדם בעל יכולות מורכבות מאוד, אבל השימוש בו כל כך פשוט ונוח. מרגע קבלת המכשיר תצטרכו רק דקות בודדות כדי להכין את המכשיר לשימוש מלא. השימוש במכשיר ובאפליקציה פשוט ונעשה באמצעות הנחיות ברורות בעברית.

מסקרים שביצענו אצל מטופלים שהשתמשו במכשיר קיבלנו פידבקים חיובים על קלות החיבור הראשוני, על השימוש בו ועל הפשטות של תהליך ההתייעצות עם הרופאים.

8. כי ככה שומרים על הבריאות היום!

אין מה לעשות, העולם מתקדם ומתפתח ומה שהיה נראה הגיוני אתמול (לדוגמה, להמתין בתור בבנק) נראה היום מיותר ומיושן. גם עולם הבריאות משתנה מרגע לרגע והוא מאפשר לנו לנצל את הטכנולוגיה המתקדמת שכבר קיימת היום כדי לשפר את הבריאות שלנו. 

אנחנו יכולים כבר לבשר לכם שזאת רק ההתחלה - בעתיד הקרוב תוכלו לקבל עוד ועוד שירותים רפואיים מהבית שלכם בעזרת אמצעים טכנולוגיים שכבר נמצאים אצלכם בבית, כמו הסמארטפון שלכם ולחסוך לכם זמן יקר וכסף. יש לכם למה לצפות...

בקיצור, גם אתם מוזמנים להצטרף ל־Tyto. לרכישת המכשיר ולהנחיות

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל