חיפוש

dsdsdsd
בחור מחזיק את כרטיס כללית מושלם פלטינום

רוצה להזמין כרטיס מגנטי חדש? ככה עושים את זה

הכרטיס המגנטי אבד, נגנב או לא תקין? איך מוציאים כרטיס חדש, כמה זה עולה ואיך אפשר לקבל שירות גם אם הכרטיס לא נמצא ברשותך. כל המידע בפנים

צוות אתר כללית

כדי למנוע מקרים של שימוש לרעה בכרטיס, חשוב ביותר לפנות בהקדם למרפאת האם או ליצור קשר עם שירות הלקוחות של כללית בטלפון 2700*, ולעדכן שאתם לא מוצאים את הכרטיס. 

לבחירתך 4 אפשרויות:

1. להזמין כרטיס מגנטי חדש בכללית און־ליין - השירות ניתן ללקוחות המבוטחים במושלם וכן ללקוחות הזכאים להנפקת כרטיס מגנטי ללא תשלום. הכרטיס נשלח לכתובת המגורים המעודכנת בתוך 14 ימי עסקים.

2. פנייה למרפאה של כללית - הכרטיס מונפק ונמסר במקום.

3. בצ'אט - באתר של כללית מושלם. הכרטיס נשלח לכתובת המגורים המעודכנת בתוך 14 ימי עסקים. צריך לציין את 4 הספרות האחרונות של אמצעי התשלום ממנו מתבצע החיוב השוטף עבור המושלם (כרטיס אשראי או חשבון בנק) ואת הכתובת למשלוח הכרטיס.

4. בטלפון – מחייגים 2700* > בחירת שפה > 3 למושלם > 4 להזמנת כרטיס מגנטי וטפסים. הכרטיס נשלח לכתובת המגורים המעודכנת בתוך 14 ימי עסקים.

עלות הזמנת כרטיס חדש כרוכה בהשתתפות עצמית.

כרטיס יינתן ללא עלות במקרים הבאים:
• אם עברו מעל שנתיים מהנפקת הכרטיס האחרונה.
• אם הלקוח מציג אישור על גניבה מהמשטרה.

אני לא מוצא את הכרטיס וזקוק לשירות. מה עושים?

החל מאוגוסט 2018 יכולים לקוחות כללית לקבל שירות גם ללא כרטיס. מטופל המגיע לנקודת שירות במרפאה המחייבת העברת כרטיס מגנטי (למשל בית מרקחת או רופא יועץ) ואין בידיו כרטיס, יוכל להירשם ל"שירות ללא כרטיס" באתר או לחייג ל־2704*. אם התבצע רישום מוצלח, לאחר תהליך זיהוי קצר, יוכל הלקוח לקבל שירות ללא הצגת כרטיס למשך 3 שעות מרגע ההרשמה.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש