חיפוש

dsdsdsd
אפליקציית כללית החדשה

האפליקציה החדשה שלנו מחכה לכם!

זה לא שדרוג, שיפור או מתיחת פנים - אנחנו שמחים להציג את האפליקציה החדשה שלנו. פיתחנו אותה מההתחלה והיא יפה יותר, מתקדמת יותר וחכמה יותר. היא תציג לכם את כל המידע הרפואי החשוב שלכם בדיוק כשתצטרכו אותו. בואו לקרוא עליה עוד...

גלעד אלסטר, צוות אתר כללית

​איך מורידים את האפליקציה?

• למכשירי אייפון

• למכשירי אנדרואיד

כללית משדרגת את חווית השירות הדיגיטלי מקצה לקצה - אנחנו שמחים ומתרגשים להציג לכם את האפליקציה החדשה שלנו. מהיום, יהיה לכם תענוג לנהל את הבריאות שלכם ושל המשפחה.

טאדאם! ככה היא נראית...

newapp1.jpg

איך האפליקציה החדשה עוזרת לי?

לנהל את הבריאות שלכם ושל המשפחה זאת לפעמים משימה יומיומית שדורשת המון פעולות קטנות - פעם צריך להזמין תור, פעם צריך הפניה, פעם תרופה ופעם בדיקה רפואית. האפליקציה החדשה תסייע לכם להתנהל בכל המסעות שתצטרכו לעבור ותוביל אתכם צעד אחרי צעד בדרך לפתרון.

איך היא עושה את זה? היא מקפיצה לכם מידע רפואי או מנהלתי חדש שהגיע, היא מציעה לכם לעשות את הצעדים הבאים והיא מקשרת אתכם בדיוק למקום הנכון. ככה תוכלו להיות תמיד בשליטה מלאה ולא תפספסו שום דבר.

אז מה חדש באפליקציה?

בערך הכול! אבל אם חייבים לפרט (:

ממשק חדשני: האפליקציה החדשה קיבלה עיצוב נקי ועתידני עם צבעים פסטליים מהמהמים. השימוש נוח ואינטואטיבי ויאפשר לכם לנווט בקלות לשירותים או לפעולות שאתם מחפשים.

רוצים לעבור בין התיקים הרפואיים של הילדים? פשוט מחליקים עם האצבע על התמונה שלהם. נכון פשוט?!

newapp2.jpg


מערכת הזדהות מגוונת: כל אחד והדרך הנוחה שלו להיכנס לתיק הרפואי - באפליקציה החדשה אפשר להזדהות עם קוד משתמש וסיסמה, עם קוד שמגיע ב־SMS ואפילו עם טביעת אצבע או זיהוי פנים.

newapp3.jpg


מנהל הבריאות ועמוד אישי: באנו לעשות פה סדר בבריאות. האפליקציה החדשה יודעת מה הכי חשוב שתדעו ומציפה לכם את זה בכרטיסיות אישיות. הכרטיסיות יעזרו לכם לנהל בקלות את התיק הרפואי שלכם ושל המשפחה. תוכלו להסיר את הכרטיסיות אחרי שקראתם אותן ולהתמקד במה שחשוב.

newapp4.jpg


המידע הרפואי שלכם: ידע זה כח ולכן אנחנו משקפים לכם את כל המידע הרפואי שלכם בצורה מסודרת ונוחה - באפליקציה תוכלו למצוא אבחנות, בדיקות, המלצות, רגישויות, תרופות, חיסונים ועוד. לצד המידע תמצאו גם הסברים בגובה העיניים וקישורים לפעלות רלוונטיות. 

newapp6.jpg


שירותי דיגיטל חכמים: רוצים להזמין תור לרופא? תור לבדיקת דם או לחיסון? לבקש הפניה מהרופא?  או כל פעולה אחרת - באפליקציה החדשה זה פשוט וקל. כמה קליקים וקיבלתם את מה שאתם צריכים.

newapp7.jpg


שירותי רפואה און־ליין: ביי ביי לפקקים ולבזבוז זמן - באפליקציה החדשה תוכלו למצוא בקלות את שירותי רפואת האון־ליין שלנו ולהתייעץ עם רופאים מרחוק, בטלפון או בשיחת וידאו.

newapp10.jpg


תפריט אינטואטיבי: כל השירותים במקום אחד. מזימון תורים ועד טייטו. מבית מרקחת ועד ביטוח חו"ל. מבדיקת מלאי בבתי מרקחת ועד לזכויות שלכם בכללית.
newapp12.jpg

איך מורידים את האפליקציה?

למכשירי אייפון: לחצו כאן

למכשירי אנדרואיד: לחצו כאן

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש