חיפוש

dsdsdsd
הכרה עולמית למכון המחקר של כללית

כבוד: מכון כללית למחקר הוכר בעולם

כללית עולמית: מכון כללית למחקר הוכר על ידי ארגון הבריאות העולמי והצטרף לקבוצה מצומצמת ויוקרתית של עשרה מרכזים נבחרים רפואיים ברחבי העולם. הוא ייחשב כמרכז מצוינות שותף למניעה, בקרה ומחקר של מחלות כרוניות

צוות אתר כללית

הכרה בינלאומית: מכון כללית למחקר מצטרף לקבוצה נבחרת של 10 מרכזים רפואיים בעולם שעוסקים במניעת מחלות כרוניות. המכון הוכר על ידי ד"ר מרגרט צ'אן, שעומדת בראש ארגון הבריאות העולמי (WHO), שהכריזה עליו כ"מרכז השותף של WHO למחקר, בקרה ומניעה של מחלות כרוניות".

המכון זוכה לכבוד זה אחרי כמה שנים שבהן הפגין מצוינות ומובילות, במהלכן תרמה כללית מהניסיון שנצבר לטובת תכנון מדיניות הבריאות של ארגון הבריאות העולמי באזור אירופה, בדגש על גישות מתקדמות לטיפול במחלות כמו סוכרת, יתר לחץ דם, מחלות לב וכליות.

כללית משמשת כמודל לפעילות בינלאומית, כשהגישות שאומצו כאן לשימוש במידע להכוונת פעילות של צוותים רפואיים ומנהלות מיושמות ברמה בינלאומית.

המכון בראשותו של פרופסור חיים ביטרמן ובניהולו של פרופסור רן בליצר מצטרף לרשימה מצומצמת של מרכזים, ביניהם שירותי בריאות הציבור הקנדיים, המרכז הסיני לבקרת מחלות והמכון הלאומי הפיני לבריאות ורווחה. הדרך להכרה לה זכה המכון נסללה בין היתר הודות לפעילותו של פרופסור בליצר.

פרופסור בליצר משמש בשנים האחרונות כיועץ בכיר לארגון הבריאות העולמי, שותף בפרויקטים מרכזיים שעוסקים בהתמודדות באזור אירופה עם תחלואה כרונית והוכר על ידי ארגון הבריאות העולמי כסנאטור, חבר בקבוצת עשרת היועצים הבכירים המייעצים למנהלת האזור האירופי בתחום זה ולקח חלק בגיבוש הצהרת שרי הבריאות האירופים בעניין זה בשנה שעברה.

מנכ"ל כללית, אלי דפס, מברך: "זהו אות כבוד ברמה לאומית ובינלאומית, ועדות נוספות להצלחת המאמץ האסטרטגי שמובילה כללית בגיבוש ויישום תוכניות טיפול חדשניות במחלות כרוניות".

פרופסור ביטרמן, הרופא הראשי של כללית וראש מכון המחקר מוסיף: "ההצלחה של המכון להגיע תוך שנים ספורות למעמד בינלאומי משמעותי מהווה עדות לרמה המקצועית הגבוהה של הרופאים, המנהלים והחוקרים שעובדים בכללית.

"במכון יש מערך ייחודי של תמיכה בקלינאים נבחרים שמאפשר להם לעסוק במחקר במקביל להצטיינות בעבודה עם המטופלים שלהם. השילוב הייחודי הזה מאפשר לארגון להשיג מצוינות בשני ההיבטים במקביל". 

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש