חיפוש

dsdsdsd
תהליכי גיוס ומיון בכללית

תהליכי גיוס ומיון בכללית

כללית משקיעה בתהליכי הגיוס והמיון של עובדים חדשים, על מנת לבחור את המועמד או המועמדת המתאימים ביותר לתפקיד. מועמד לעבודה בכללית? כאן תמצא מידע על תהליך הגיוס והמיון שמצפה לך.

​כללית היא ארגון הבריאות המוביל בישראל. 39,000 העובדים והעובדות שלנו הופכים אתונו לארגון הבריאות הראשון בגודלו בארץ. העובדים שלנו פרוסים ב-14 בתי חולים, ב-1400, ב-3 מרכזים לוגיסטיים ובמגוון תפקידי מטה.

בנוסף להיותנו הגדולים ביותר בתחומנו, אנחנו מקפידים להיות גם הטובים והאיכותיים ביותר. כללית מחפשת כל הזמן אחר עובדות ועובדים איכותיים, במקצועות ובתחומי עיסוק מגוונים, אשר יתרמו ממרצם ומיכולותיהם לעשייה השוטפת בארגון למען בריאות לקוחותינו.

תהליכי הגיוס והמיון בכללית הנם מגוונים, ומשתנים בהתאם לתפקיד ולדרג. אנשי המקצוע בתחום הגיוס והמיון משתפים פעולה עם המנהלים המגייסים לצורך מציאת האנשים המתאימים ביותר, הן במישור האישי והן במישור המקצועי.

תהליך הגיוס מתחיל בפרסום המשרה באתר הכללית ובאמצעי פרסום שונים. כל קורות החיים שמגיעים אלינו עובדים בדיקה מקצועית, ונציגינו יוצרים קשר טלפוני עם מועמדים שעומדים בדרישות הסף. מועמדים אלה עוברים ראיון טלפוני קצר, ואלה שנמצאים מתאימים מוזמנים לראיון אישי במחלקת משאבי אנוש ולראיון מקצועי עם המנהל המגייס. בשלב זה המועמד עשוי לעבור גם מבחן מקצועי ו/או מערכת מבחנים ממוחשבת. בגיוס לתפקידים מסוימים המועמדים עשויים להתבקש לעבור גם מרכז הערכה או יום מבדקים במכון אבחון.

בתום תהליך המיון מתקבלות ההחלטות, והמועמדים שנמצאו מתאימים ביותר מוזמנים להצטרף למשפחת כללית.

בהצלחה!

 

למשרות הפנויות לחצו כאן.

 

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש