חיפוש

dsdsdsd
אמא ובת מתייעצות בווידאו עם מומחית בתחום התפתחות הילד

ייעוץ און־ליין מקדים בהתפתחות הילד

בזמן שאתם צופים בפליאה בילד שלכם גדל ומתפתח, ייתכן שיעלו בכם גם חששות בנוגע לקשיי התפתחות. שירות מקצועי וזמין של כללית מאפשר לקבל ייעוץ מקדים בווידאו ממומחה או מומחית בהתפתחות הילד עוד לפני שמגיעים לפגישת האבחון. המדריך המלא

צוות אתר כללית

אם אתם חוששים שהילד או הילדה שלכם אינם מתפתחים כראוי או באותו הקצב כמו ילדים אחרים בגילם, חשוב שתדעו שאתם לא לבד. כללית נמצאת כאן בשבילכם - בין אם יתברר כי מדובר בבעיה בהתפתחות הילד או בקשיים שהילדים יתגברו עליהם בכוחות עצמם, בקצב הטבעי שלהם.

לא צריך לחכות: שירות מהיר ובלעדי של כללית מאפשר לקבל ייעוץ און־ליין מקצועי בתחום התפתחות הילד לפני פגישת האבחון ואפילו מהספה בבית.

קיבלתם הפניה הלתפתחות הילד (פיזותרפיה, ריפוי בעיסוק או קלינאות תקשורת)? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם לקבוע ייעוץ עם מומחה בשיחת וידאו

איך זה עובד?

במקרה של חשש לבעיה התפתחותית, מומלץ לפנות לרופא/ת הילדים. כדאי להגיע מוכנים לבדיקה - למלא ולהביא אתכם את טופסי ההפניה. אם במהלך הבדיקה יתברר שיש צורך בבירור מעמיק יותר עם מומחים בתחום, תקבלו הפניה לאבחון בהתפתחות הילד.

כאשר ניתנת הפניה לאבחון של קלינאות תקשורת, ריפוי בעיסוק או פיזיותרפיה עבור ילדים עד גיל 6 שנים, מקבלים ההורים מסרון SMS לייעוץ טרום־אבחון בשיחת וידאו.

במקביל תיפתח בקשה לאבחון בהתפתחות הילד. לאחר אישור הבקשה ייצרו עמכם קשר ותוזמנו לאבחון באחד המכונים להתפתחות הילד בכללית או באחד מספקי השירות.

גם כשהמרפאות סגורות: רופאי ילדים און־ליין
ככה פוגשים היום רופאים
אם ובת משוחחות עם רופאה בשיחת וידאו בלאפטופ

איך קובעים תור לייעוץ און־ליין המקדים לאבחון?

1. לוחצים על הקישור שמופיע ב־SMS.

2. ממלאים את טופס הפנייה ושולחים.

3. נציג מהמוקד יוצר אתכם קשר כדי לקבוע תור וירטואלי עם מומחה או עם מומחית בתחום הרלוונטי - קלינאות תקשורת, ריפוי בעיסוק או פיזיותרפיה.

מה יקרה בשיחת הווידאו?

ייתכן כי בשיחת הייעוץ יתברר שאין בעיה התפתחותית ושאין צורך בפגישת אבחון פרונטלית.

אם המומחה או המומחית יחליטו כי יש צורך בהגעה לפגישת אבחון, תוכלו לקבל כבר בשיחה המקדימה תשובות לחלק מהשאלות, כמו גם הנחיות לתרגולים בבית עד למועד הפגישה.

אם יתברר שמדובר במקרה הדורש טיפול דחוף, יסייעו לכם בהקדמת המועד של פגישת האבחון.

זה עולה כסף?

הייעוץ ניתן בחינם למבוטחי כללית. כמו כן הוא אינו יורד ממכסת הטיפולים השנתית להם זכאים הילד או הילדה.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש