חיפוש

dsdsdsd
הריונית עם אייפד

תיק ליווי ההריון הדיגיטלי שלך בכללית

תגידי ביי ביי לקלסרים ולכל הדפים. מהיום עוקבים אחר ההריון באזור מיוחד בכללית און־ליין: את יכולה לצפות בתוצאות הבדיקות שעשית, באבחנות שנרשמו לך ולקבל המלצות, לצפות בפענוחי אולטרסאונד וגם לראות על טיים־ליין את כל הבדיקות שאת צריכה לעשות

צוות אתר כללית

כללית הכי טובה לנשים בהריון - זה כבר ברור! אבל כדי להיות הטובים ביותר זה אומר שתמיד צריך להיות צעד אחד קדימה, להמציא דברים חדשים ולמצוא דרכים להקל בכל דרך אפשרית.

אז שאלנו נשים בהריון: מה הכי חסר לכן באתר כללית? איך נוכל להקל עליכן? התשובות היו ברורות: אנחנו רוצות שכל המידע על ההריון שלנו יהיה מרוכז במקום אחד: הבדיקות שכבר עשינו ואלו שאנחנו עוד צריכות לעשות עד הלידה, האבחנות שהרופא רשם לפני ההריון ובמהלכו, ההמלצות הרפואיות שקיבלנו, וגם נתונים אישיים כמו גיל ההריון ותאריך לידה משוער.

ובואו נודה - אתן צודקות! מצד אחד הריון הוא חוויה מטלטלת ומרגשת, אבל מצד שני לא קל לסחוב עובר 9 חודשים בבטן. אז למה צריך גם לסחוב תיקים או קלסרים עמוסים בניירת?!

אז עכשיו הגיע הזמן לשים את התיקים והקלסרים בצד! "תיק מעקב הריון" הוא שירות דיגיטלי חדש של כללית המאפשר ללקוחות שלנו בהריון לעקוב בקלות אחר ההריון בכל זמן ומכל מקום.

בהריון? לצפייה בתיק מעקב ההריון שלך

יש להיכנס עם קוד משתמש וסיסמה או עם קוד חד פעמי ב־SMS

עמוד הבית

1. לקרוא את ההמלצות ואת התזכורות שלנו: ריכזנו לך תזכורות והמלצות חשובות שמתאימות בדיוק בשבילך ושיכולות לסייע לך לעבור את ההריון בשלום. הן יתזכרו אותך על בדיקות שצריך לעשות, על שירותים שמגיעים לך והכי חשוב - הן יתריעו על תוצאות של בדיקות שעשית שדורשות התייעצות עם הרופא.

ליד כל המלצה תמצאי מידע מורחב וכפתור לאישור ההמלצה.

reomended.png

 

אזור הנתונים שלך

1. לקבל מידע על ההפניות שקיבלת מהרופא לבדיקות מעבדה ולשירותים אחרים. את המידע על ההפניות תמצאי בראש העמוד. לחיצה על הקישור תעביר אותך ישירות לעמוד ההפניות שלך, שם תקבלי את כל המידע הדרוש לך על ההפניה.

2. לצפות בנתוני ההריון שלך - גיל ההריון, תאריך לידה משוער, תאריך וסת אחרון. 

 place2.png

3. לצפות בסוג הדם שלך: כולל סוג חלבון ה־RH

4. לקרוא על האבחנות שהרופא רשם לך - מהי האבחנה? מהי המשמעות שלה? איך האבחנה משפיעה על ההריון? מה מומלץ לעשות?
makav3.png

5. לעקוב אחרי החיסונים שעשית בהריון, ולקרוא קצת הסברים על החיסון. אם תרצי, תוכלי גם להוסיף בעצמך חיסונים שעשית באופן פרטי.

6. לצפות בתרופות הקבועות שנרשמו לך, מתי הן נרשמו, מי רשם אותן וגם רגע של קסם - למצוא את בית המרקחת הקרוב ביותר שבו התרופה נמצאת במלאי.

אזור הבדיקות שלך
1. לקבל תוצאות של בדיקות שעשית בהריון:

• העמסת סוכר - בדיקה המיועדת לגילוי סוכרת הריון. תוכלי לצפות בתוצאות הבדיקות השונות (50 גרם ו־100 גרם) ולקבל הסברים על התוצאות.
בדיקת סקר ביוכימי - בדיקה המיועדת לגילוי תסמונת דאון ומומים אצל העובר. לתוצאות הבדיקה מצורף דוח מפורט עם הסבר על התוצאות.
תרבית שתן - בדיקה לבירור זיהומים בשתן. תוכלי לברר אם נמצאו חיידקים בשתן ומה אפשר לעשות אם כן.

בדיקות מעבדה - בדיקות דם ושתן שנעשו במהלך ההריון - תוכלי לצפות בתוצאות ולקבל הסברים עליהן.

2. לצפות בפענוחי אולטרסאונד שעשית במהלך ההריון - כך תוכלי לדעת נתונים על העובר כמו היקף הראש, קוטר הראש, משקל משוער, ולבדוק האם הם מתאימים לשבוע ההריון שלך.

 

makav16.png

3. חדש! להוסיף בדיקות שעשית באופן פרטי או בבתי החולים של כללית. פשוט בוחרים את סוג הבדיקה, את התאריך שבו היא נעשתה, את המיקום שלה וגם... הפתעה: אפשרות לצרף קובץ עם תוצאות הבדיקה.

הבדיקה שהזנת נשמרת ברשימת הבדיקות שלך ותוכלי לצפות בה בכל עת שתרצי.

1. נכנסים לאתר כללית און־ליין עם קוד משתמש וסיסמה או באמצעות קוד חד־פעמי.
2. בתפריט הראשי לוחצים על "תיק רפואי אישי".
3. מקליקים על "מעקב הריון".

שימי לב: תיק ההריון באינטרנט נפתח רק לאחר שרופא הנשים פתח אותו במרפאה.

פשוט פונים לרופא הנשים ומבקשים ממנו שיעדכן את הנתונים במחשב שלו. לאחר מכן הם יתעדכנו אוטומטית בתיק ההריון שלך באתר.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש