חיפוש

dsdsdsd

בריאות מהבית: השירותים הדיגיטליים של כללית

לא יכולים לצאת מהבית? מעדיפים לקבל את השירותים הרפואיים שלכם מרחוק? אתר כללית און־ליין ושירותים כמו רופאים און־ליין ורופא אישי און־ליין מאפשרים ללקוחות שלנו לחסוך זמן יקר, להימנע מהתרוצצויות ולנהל את הבריאות שלהם מסביב לשעון בלי לצאת מהבית

אנחנו גאים להציג עולם מתקדם של שירותים דיגיטליים, שזמינים ללקוחות שלנו באתר כללית און־ליין, באפליקציות ובשירותי הרפואה מרחוק. כן, לקוחות כללית יכולים לנהל את הבריאות שלהם ולקבל שירותים רפואיים  - בלי לקום מהספה!

בלעדי ללקוחות כללית: שירות רופאים און־ליין

הגרון כואב, המרפאה סגורה ואתם לא יודעים מה לעשות? הילד קודח מחום ב־23:00 בלילה? גיליתם פריחה משונה על העור שלא היתה שם קודם? רק בכללית: רופאים און־ליין שזמינים בשעות הערב כשהמרפאה סגורה, בלי להתרוצץ או לצאת מהבית. רופאי משפחה און־ליין, רופאי ילדים און־ליין ורופאי עור און־ליין פועלים כשהמרפאות סגורות. וכמה זה עולה? השירות ניתן בחינם לכל לקוחות כללית. 

online.jpg

בדיקות מעבדה בבית שלכם!

אין זמן או חשק להגיע לבדיקות מעבדה במרפאה? כללית מושלם מציעה: אחות או אח מוסמכים מגיעים ללקוח בבית או במקום העבודה לביצוע בדיקות דם או שתן. לפרטים נוספים

השירותים שלנו בכללית און־ליין

בעולם הדיגיטלי של היום, כדאי להיות בכללית וליהנות משירותי הבריאות הדיגיטליים המתקדמים בעולם. כללית מציעה לכם מגוון שירותים מתקדמים באתר ובאפליקציה, לחיסכון בזמן ובבירוקרטיה.

הנה חלק מהשירותים שאפשר לקבל באון־ליין שלנו:

זימון תורים

לקוחות כללית יכולים לקבוע תור למגוון רחב של רופאים ושל בדיקות באינטרנט ובסלולר ולא צריכים להגיע לשם כך למרפאה או להתקשר. ניתן לקבוע תור רגיל או תור בווידאו במסגרת שירות "רופא אישי און־ליין" (לרופאים המשתתפים בשירות).

למערכת הזימונים תצוגה גרפית והשימוש בה קל ואינטואטיבי. זה פשוט, מהיר ונוח.

חדש! הרופא האישי שלך באון־ליין

ייעוץ און־ליין בשיחת וידאו עם רופא המשפחה או עם רופא הילדים הקבועים שלכם. 

הרופא שמכיר אתכם ואתם סומכים עליו - עכשיו במרחק לחיצה.

אתם יכולים לקבוע את התור בעצמכם דרך שירות זימון תורים בכללית און־ליין, אם הרופא שלכם משתתף בשירות.

* השירות מתרחב בהדרגה לרופאים נוספים.

בדיקות מעבדה און־ליין

לקוחות כללית מקבלים את תוצאות בדיקות המעבדה כשהן מלוות בהסברים מקיפים בגובה העיניים. אפשר לדפדף בין התוצאות השונות, ובחלק מהבדיקות אף ניתן לצפות בגרף ממוחשב שמציג את התוצאות על ציר הזמן.

הפניות והנחיות לבדיקות
צריך לצום? מותר לשתות? מתי לעשות? מהיום ההפניות שלכם לבדיקות מעבדה מחכות לכם בכללית און־ליין, יחד עם הסברים והנחיות. זה מאפשר לכם לעקוב באופן מסודר אחר ההפניות שקיבלתם ואחר התוקף שלהן, ומסייע לכם להגיע לבדיקות מוכנים יותר.

בדיקת שתן דיגיטלית

מי לא עבר את זה, ההליכה הלא נעימה במסדרונות המרפאה כשאתם אוחזים בבדיקת השתן שלכם וכולם נועצים מבטים מביכים. אז הגיע הזמן לשים את זה מאחורינו - תכירו את בדיקת השתן הדיגיטלית של כללית שמאפשרת לכם לעשות את הבדיקה בבית ובכל מקום אחר.

הערכה מודדת רמת חלבון בשתן לנשים בהריון ומאתרת דלקות בדרכי השתן. 

לנשים בהריון השירות ללא עלות. 

למידע נרחב על השירות - לחצו כאן.

פשוט לבקש מהמרפאה

עד כמה הייתם רוצים לבקש מהמרפאה שלכם מרשמים ואישורים מבלי להגיע לשם? זה אפשרי.

אתם יכולים לבקש מהמרפאה מרשמים, הפניות וסיכומי מחלה - בלי להתקשר, בלי לחפש חניה ובלי לחכות בתור. כשתגיע תשובה לבקשה שלכם תקבלו SMS או מייל. עוד על השירות.

אישורי מחלה ב​​רשת

לקוחות כללית יכולים לצפות בכל אישורי המחלה שהונפקו בעבורם בתיק הרפואי המקוון שלהם. האישורים חתומים דיגיטלית, ולכן ניתן להדפיס ולהציג אותם בלי חתימה של הרופא ושל המרפאה.

טופס 17 אוטומטי
מהפכת טופס 17 בכללית יצאה לדרך: אם אתם לקוחות שלנו (ויש לכם בילינג והפניה ישירה - פרטים בהמשך) וקבעתם תור באחד מבתי החולים של כללית או במכון מור, כבר לא צריך להדפיס את טופס ההתחייבות ולהציג אותו בעת ההגעה לתור. למידע נוסף.

תוצאות דימות

עשיתם אולטרסאונד? MRI? אתם יכולים לצפות בפיענוחים. 

הכול על התרופות שלכם

יש לכם בלאגן בארון התרופות? עשינו לכם סדר! צפו ברשימת התרופות שרכשתם בבתי המרקחת של כללית, במרשמים שקיבלתם מהרופא, ברשימת התרופות הקבועות שלכם ובאישורים לתרופות חריגות.

סיכומי אשפוז

אפשר לצפות בסיכומי אשפוז ובסיכומי ביקור בחדר מיון גם מהבית. זה נוח ואף מרגיע לדעת שלא צריך להתרוצץ בשביל להשיג את סיכום הביקור בחדר מיון. הוא פשוט מחכה לכם בתיק הרפואי המקוון.

מידע מבתי החולים

בכללית און־ליין תמצאו גם את המידע הרפואי האישי שלכם מ־12 בתי החולים של כללית. צפו בתוצאות בדיקות מעבדה, בפיענוחי דימות ובסיכומים שונים שהתקבלו מבתי החולים של כללית. למידע נוסף.

רגישויות

האם אתם אלרגיים לאגוזים? אולי אתם רגישים לסוג מסוים של אנטיביוטיקה? ומה בנוגע לעקיצת דבורה? מהיום אפשר לצפות ברגישויות שרשם לכם הרופא. המידע הזה יכול להיות קריטי עבורכם - כשאתם קונים תרופות, כשאתם בביקור אצל הרופא או כשאתם מתאשפזים. 

דו"ח חיובים חודשי

השירות מיועד ללקוחות כללית שעדכנו אמצעי תשלום ומאפשר לשלם בעבור שירותים ותרופות באמצעות הרשאה בכרטיס האשראי או בהוראת קבע בבנק. ללקוחות כללית מושלם השירות מאפשר לצפות בתשלומים עבור תוכניות הביטוח השונות.

מצב הפנייה שלי לכללית מושלם

השירות מיועד ללקוחות כללית מושלם שהשתמשו באחד משירותי כללית מושלם והגישו בקשה להחזר כספי. זה מהיר, פשוט, זמין ויעיל. נכנסים לאתר ומגלים מה מצב הפנייה - האם הגיעה, האם היא מטופלת או האם הסתיים הטיפול.

החיסונים שעשיתי

 צפו בכל החיסונים שעשיתם במרפאות כללית וקבלו מידע על כל חיסון וחיסון. עשיתם חיסון בבית החולים או מחוץ לכללית? תוכלו להוסיף אותו בעצמכם. למידע נוסף.

תיק הריון

בהריון? תגידי ביי ביי לקלסרים ולכל הדפים - מהיום את עוקבת אחר ההריון שלך באזור מיוחד בכללית און־ליין: את יכולה לצפות בתוצאות הבדיקות שעשית, באבחנות שנרשמו לך על־ידי הרופא, בחיסונים שעשית ובפענוחים של בדיקות דימות.   

הטיים ליין מאפשר לך מעקב אחרי בדיקות הריון לפי לוח זמנים - מהשבוע הראשון ועד הלידה. את גם מקבלת המלצות והתראות לפי שבוע ההריון שלך, כולל סימון שקראת כדי שלא תפספסי אותן. ויש גם אבחנות שניתנו לך על־ידי רופא הנשים שלך ושרלוונטיות להריון הנוכחי.

למידע נוסף - לחצי כאן.

shutterstock_144298819.jpg

מחשבוני הניבוי של כללית

הצצה לעתיד הבריאות שלכם - מחשבוני הניבוי משקללים את המידע שנמצא בתיק הרפואי שלכם, מציגים לכם את הסיכון למחלות שונות בשנים הקרובות, ומציעים לכם המלצות ביחס לסיכון שקיבלתם.

הודעות ותזכורות אישיות

לא שוכחים תורים, לא מפספסים הפניות וקל לעקוב אחרי כל מה שחדש באתר.

בדיקת מלאי בבית מרקחת

זוכרים את הימים שהייתם מגיעים לבית המרקחת, ממתינים בסבלנות בתור רק כדי לגלות שהתרופה שהייתם צריכים אזלה? ובכן, הימים האלה מאחוריכם! כללית מאפשרת לכם לבדוק בסמארטפון האם התרופה שאתם צריכים נמצאת במלאי. לקריאה נרחבת על השירות לחצו כאן.

כניסה עם טביעת אצבע

בשביל להיכנס לכללית און־ליין באפליקציה מספיקה אצבע אחת קטנה. נרשמים לשירות פעם אחת ולאחר מכן נכנסים בתוך שנייה לתיק הרפואי האישי באמצעות האצבע שלכם.

קוד חד פעמי ב־SMS

נמאס לכם מסיסמאות? אפשר להיכנס לכללית און־ליין עם קוד חד פעמי שנשלח אליכם ב־SMS. נרשמים פעם אחת לשירות ונהנים מכניסה מהירה ונוחה לתיק הרפואי האישי. לפרטים נוספים על השירות.

שירות ללא כרטיס

גם אם הגעתם למרפאה בלי הכרטיס המגנטי שלכם, תוכלו להיכנס לביקור אצל הרופא. פשוט נכנסים לכללית און־ליין או לאפליקציה ומקליקים על "שירות ללא כרטיס". למידע נוסף.


​רוצים להצטרף לכללית?

השאירו פרטים ואנחנו נעשה את השאר

shutterstock_1194398122.jpg

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש