חיפוש

dsdsdsd
מחקרי הסקס הגדולים

מחקרי הסקס שיעשו לכם חשק

מה הקשר בין חיפושיות לגודל של איבר המין? למה כל אישה הייתה שמחה לצאת עם ספיידרמן? ואיך האופי שלנו משפיע על כמות הסקס ועל האיכות שלו? יצאנו לחקור

ד"ר דנה פלורנטין

ד"ר דנה פלורנטין

בקיצור

01

חוקרים בדקו זוגות צעירים שהתחתנו לא מזמן וגילו שככל שהאישה יותר פתוחה וחיובית, כך עולה כמות הסקס אחרי הנישואים. האופי של הגבר לא ממלא תפקיד בעניין.

02

חוקרים אחרים גילו שכשחיפושיות מקיימות הרבה יחסי מין, איברי המין שלהן משתנים. איבר המין של הזכרים גדל ושל הנקבות מפתח איברים דמויי צבתות.

03

והכי מעניינים? חיי המין של העכבישים! חוקרים גילו שעכבישים עושים מין אוראלי עם ה"נשים" שלהם לפני, אחרי ותוך כדי הסקס ויכולים להגיע גם ל־100 פעמים בכל אקט.

​השבוע התחפשנו לסטודנטים: חיפשנו בכל האוניברסיטאות את מחקרי הסקס הכי מרתקים שהיו וחזרנו עם כמה תובנות מעניינות מאוד, בעיקר לאלה מכם שהתחתנו או מתחתנים בקרוב. אבל לא רק! מי שמעוניין באיבר גדול יותר, יוכל לשאוב השראה מהחיפושיות, ומי שמעוניינת במשחק מקדים מתגמל יותר, מוזמנת ללמוד מנקבת העכביש.

נתחיל בנו, בני האדם. התחתנתם לא מזמן? מזל טוב! אז אחרי כל ההתרגשות של החתונה, ספירת הצ'קים וירח הדבש בתאילנד, בואו נדבר על מה שחשוב באמת - כמות הסקס שאתם הולכים לעשות (זה עם זה) במשך החיים שלכם. או ליתר דיוק: מה משפיע על כמות הסקס שאתם הולכים לעשות עד שהמוות (או הסכם הממון) יפריד ביניכם?

והתשובה: האופי שלכם. בעצם, האופי של האישה. ממחקר אמריקאי חדש עולה שככל שהאישה יותר סקרנית בנוגע לחיים, יותר פתוחה ועם גישה חיובית, כך גם תדירות הסקס שלה ושל בעלה תעלה. האופי של הגבר, לעומת זאת, אינו ממלא שום תפקיד.

במחקר שנערך באוניברסיטת פלורידה השתתפו 287 זוגות בני 20 פלוס ו־30 פלוס שהתחתנו לא מזמן. בשביל האמינות התבקשו הנחקרים לתעד בכל יום ביומן את "הפעילות" של ליל אמש ולכתוב כמה הם מסופקים מאותה הפעילות. נוסף על כך התבקשו בני הזוג לענות על שאלון אישיות, ועל פיו הם חילקו אותם החוקרים לחמישה טיפוסים שונים: הנוירוטי, הפתוח, המצפוני, המוחצן וה"יס־מן" (בעל יכולת הסכמה גבוהה).

ועכשיו לתוצאות

נתחיל בקטע המציצני: הזוגות שכבו 4-3 פעמים במשך שבועיים. כמו שכתבנו בהתחלה, ככל שהאישה הייתה יותר פתוחה להתנסויות חדשות, כך עלתה כמות הסקס. והגבר? לא הייתה כל השפעה לאופי שלו על תדירות הסקס.

ומה בנוגע לרמת ההנאה מהסקס? או, זה מעניין! אז ככה: מי שנהנה הכי הרבה הם גברים ונשים שהוגדרו "לא נוירוטיים". לעומת זאת, גברים זורמים ויס־מנים שהוגדרו נוירוטים לא ממש נהנו משום שלדעת החוקרים ככל הנראה הנוירוטיות משפיעה יותר.

אצל נשים המצב הוא הפוך: ככל שהן היו יותר פתוחות וסקרניות, כך הן נהנו יותר, בלי קשר לכמה נוירוטיות שהן. דרך אגב, האישיות של הפרטנר או של הפרטנרית - אם שאלתם - לא השפיעה כלל על רמת ההנאה של הצד האחר מהסקס!

רוצה איבר גדול יותר? תלמד מהחיפושית

עושים את זה כמו שפנים? רוצים לעשות את זה כמו שפנים? אולי כדאי שתתחילו לחקות את החיפושיות. חיפושיות?? מה קשור? אז זהו, מתברר שהם ממש חזקים בתחום. כל כך חזקים עד שאיברי המין שלהם משנים צורה בעקבות סקס רב!

איך גילו את זה? במחקר שנערך באוניברסיטת אקסטר נלקחו זוגות של חיפושיות מ־10 דורות - חלקן מזנים יותר פעילים מינית וחלקן מזנים שפעילים פחות. החוקרים הגיעו למסקנה שכתוצאה מיחסי מין תכופים של החיפושיות גדלו איברי המין של הזכרים, ואילו איבר המין של הנשים השתנה גם הוא ופיתח איברים דמויי צבתות - וזה דווקא כדי להימנע מסקס רב בעתיד.

החוקרים גם גילו כי בדומה אולי לרוב בני האדם, גם אצל החיפושיות הזכרים הם אלה שאינם מסתפקים בפעם אחת או בבת זוג אחת, ואילו הנקבות ממהרות לאבד עניין, כנראה משום שבמקרים רבים הן נכנסות להריון אחרי משגל.

​מהי התנוחה הכי מסוכנת ביחסי מין?

מחקר ברזילאי בדק וחזר עם תשובות כואבות
מהי התנוחה הכי מסוכנת ביחסי מין?

אז אם אתם רוצים להעתיק משהו מהחיפושיות ומחפשים צורה קצת שונה שם למטה... דעו שאי־אפשר לעשות את זה לבד. "צריך שניים לטנגו", מסבירים החוקרים. כדי ליצור שינוי כזה באיברי המין של החיפושיות צריכים שני הצדדים לשכב זה עם זה הרבה פעמים ולאורך זמן, ורק אז רואים תוצאות.

עכבישות ניהנות יותר

רגע, אבל מה בנוגע לקצת פור פליי? נגיד, מין אוראלי. אתם בעניין? אם עניתם כן, יכול להיות שאחרי שתקראו את התוצאות של המחקר הבא אולי קצת יירד אצלכם הלהט. למה אנחנו מתכוונים? טוב, אתם לא תאמינו מי חזק, אבל ממש חזק בקטע. עכבישים.

כמה ביולוגים מסלובניה ערכו מחקרי שדה שונים והבחינו שזכרים של עכבישים מסוג מדגסקר דרווין ברק (או בשמם המלא: כרסטוריס דרוויני) מפרישים בקביעות ריר לתוך איבר המין הנשי של העכבישה שאיתם.

ולא מדובר בטיפה אחת. העכבישים, מתברר, ממש משקיעים! החוקרים דיווחו שה"שובבים" האלה עושים את המין האוראלי הזה יותר מ־100 פעמים בכל אקט - לפני הסקס, אחריו ובמהלכו. אחחח, איזה כיף זה להיות ספיידר וומן!

"התיאבון המיני" של העכבישים: קשירות, מילפיות וקניבליזם

מהמחקר עולה עוד כי העכבישים גם ממש בעניין של סאדו־מאזו, רק בלי המאזו בעצם. הם נוהגים לשכב עם עכבישות יותר גדולות מהם ולקשור אותן בקורים שלהם. נוסף על כך, הרבה פעמים הם גם אוכלים חלקי גוף של הנשים שלהם כדי למנוע מהן להזדווג עם אחרים.

אבל למה אלימות, למה?

לפי המחקר, "הנשים" כבדות מ"הגברים" פי 14 וגדולות מהם פי 2 או פי 3 וההתנהגויות המיניות האלה של הזכרים נובעות מהבדלי הגדלים בין המינים. הזכר רוצה להשיג שליטה ו"מונופול" על הנקבה ולכן משקיע זמן ומאמץ בכיבושה.

אבל גם הנקבות לא נשארות חייבות, והחוקרים מסבירים שבהרבה מקרים נוהגת הנקבה לאכול את בן הזוג שלה, בעיקר כי הסקס ארוך לה מדי או סתם כדי להפחית את כמות המחזרים הרבה שיש לה.

יש לנו די הרבה בדיחות שעולות בראש - על עכביש שגומר באמת ועל נקבות שאוכלות את הראש, אבל נשאיר את זה למוח המעוות של כל אחד מכם.

ד"ר דנה פלורנטין היא רופאת הבית של אתר כללית ומומחית ברפואת משפחה

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש