חיפוש

dsdsdsd
עיסוי אירוטי

עיסוי למתחילים: איך להעביר ערב זוגי חמים ונעים...

עיסוי הוא הפינוק האולטימטיבי, שבו שניכם מתכנסים לתוך בועה של אינטימיות, נרגעים והופכים את הסקס לחגיגה. קטי קמחי מסבירה איך עושים את זה, גם אם התגובה הראשונית (והמבוהלת) שלך היא "מה הם רוצים ממני ומאיפה לי לדעת איך עושים מסז'?" וכן, זו גם כתבה לבחורים!

קטי קמחי

קטי קמחי

הרבה פעמים מייעצים מדורי הסקס למיניהם להקדים למשחק המקדים "עיסוי אירוטי".

"אבל מה זה", שואלת את עצמה הקוראת הנבוכה, "מה הם רוצים ממני ומאיפה לי לדעת איך עושים מסז'?" ואכן, לא כולנו למדנו במכללות לרפואה משלימה וכל עניין העיסוי נשמע לפעמים, אפעס, קצת מלחיץ. לא לפחד!

העיסוי כמשחק מקדים נועד להוות מעין דרך ביניים, זמן מעבר בין טרדות היום לעינוגי הלילה. הרבה פעמים אנחנו מוצאים שקשה לנו להפריד בין ענייני הכסף, הבריאות, העבודה והלימודים - לבין הסקס.

אצל נשים, כשהראש במקום אחר, נוצר קושי להגיע לאורגזמה. אצל הגברים, העניין מתבטא לפעמים בקושי להתרכז ועקב כך בבעיות בתחום הזקפה.

עיסוי הוא הפינוק האולטימטיבי, שבו שניכם מתכנסים לתוך בועה של אינטימיות, נרגעים והופכים את הסקס לחגיגה. הסיטואציה המושלמת היא כשכל אחד מקבל עיסוי בתורו, אבל פרקטית, נכון יותר לאפשר לאחד מבני הזוג להיות ה"מפונק" לאורך כל הערב, ולזכור שתורו של השני יגיע בקרוב.

אז אם בא לכם להשקיע, עזבו את כל חרדות הביצוע ונסו ליישם את הסעיפים הבאים, בדרך לערב אינטימי ומופלא.

המצרכים:

1. אווירה
קודם כל חשוב לארגן את החלל הן מבחינת אווירה והן פרקטית. חשוב – כרגיל – לכבות טלפונים, לעמעם אורות, לנעול דלתות, לשים מוסיקה נעימה, קטורת וכל מה שעושה לכם את זה.

2. ציוד
מבחינת הטיפול יש להכין מראש שמן עיסוי (שמן שקדים, שמן זרעי-ענבים או כל שמן עיסוי הנמכר בחנויות הסבונים והקוסמטיקה), שאותו יש לשפוך לכלי פלסטיק עם משאבה – כמו של סבון נוזלי. יש לזה שתי סיבות מצוינות: כך תוכלו לשלוט בכמויות, ובמקרה של תנועה פזיזה לא תישפך כל תכולת הבקבוק על המיטה.

על המיטה יש לפרוש סדין נקי מקופל בשכבות (כדי שיחצוץ בין הגוף השמנוני והמצעים הנקיים), להכין שמיכה רכה בצד וכמה כריות שיתמכו במטופל (ותיכף יבוא גם ההסבר).

לא פחות חשוב: חממו היטב את החדר. מטופל קפוא אולי ירעד תחת ידיכם, אבל לא מתשוקה.

ומה בקשר אליכם? עירום הוא אופטימלי, אבל אם קר, לבשו בגדים נוחים (זכרו, גם הם עלולים לספוג את מנת השמן שלהם), שאותם תוכלו לפשוט בקלות כשהעניינים יתחילו להתחמם.

3. ה"איך"
בזמן כל אותן הכנות, רצוי ש"המטופל' ישהה בחדר נפרד, ורק בסיום ארגון הפרטים יש להזמין אותו או אותה פנימה. כעת עליו להתפשט לחלוטין ולהשתרע על בטנו על המיטה. נעים ומפנק להניח כרית קטנה מתחת לקרסוליים, ולנשים עם חזה גדול כדאי להניח כרית נוספת מתחת לחלק העליון של החזה. את החלק התחתון של הגוף אפשר בשלב זה לכסות בשמיכה.

1. חלק ראשון: גב ואגן

נשמו כמה נשימות עמוקות והתבוננו בגוף השכוב לפניכם. כרעו על ברכיכם בפיסוק כשאתם רכובים/ישובים מעל האגן של בן או בת הזוג. שפכו מעט שמן לכפות הידיים ושפשפו אותן זו בזו (כדי לחמם את הידיים ולפזר את השמן).

הניחו את שתי כפות הידיים על השכמות משני צדי עמוד השדרה ותנו למשקל של פלג גופכם העליון שלכם להפעיל לחץ על הגב. ואז, החליקו מטה לאט בכיוון עצם הזנב. חשוב להקפיד לא לגעת בחוליות עמוד השדרה, כדי לא לגרום כאב או נזק.

החליקו את כפות הידיים גם אל צדי האגן ובחזרה אל פלג הגוף העליון. חזרו על התנועה מספר פעמים בקצב איטי. אפשר לחזור על התנועה גם בחלופה אחרת, הפעם מפעילים לחץ רק בעזרת האגודלים.

כעת הצליבו את כפות הידיים לרוחב הגב, ותוך לחץ עדין והחלקה כלפי עצם הזנב פיתחו והצליבו, כשאתם מעסים את הגב לרוחבו. חזרו על הפעולה מספר פעמים.

חשוב שמי שמקבל או מקבלת את הטיפול ירגישו נוח להעיר הערות או לבקש בקשות. כמו, למשל, לשנות תנוחה, לבקש מגע חזק יותר או חלש יותר, וכדומה.

בנוסף לכך, "המטפל" צריך לחדד את החושים ולבחון סימנים שונים מבן או בת הזוג, גם אם הללו אינם נאמרים מפורשות. המהומים למיניהם, אנחות, התכווצות פתאומית, נשימה מהירה או איטית - ולהגיב בהתאם.

2. חלק שני: כתפיים וידיים

באיטיות, בלי לאבד מגע, עברו אל אזור הכתפיים. אם יש צורך, שמנו שוב את הידיים, שפשפו וחממו אותן. הניחו שתי ידיים על שרירי השכמות, הטו את משקל הגוף אליהן וסובבו את כפות הידיים תוך הפעלת לחץ מחזית הגוף אל הגב (סיבוב של 180 מעלות).

לושו מעט את האיזור בין האגודלים והאצבעות והחליקו עם האגודלים על הקשת שבין הכתף והצוואר – בכל פעם בצד אחר.

עברו לשבת בצד הגוף של בן או בת הזוג, אחזו את אחת הזרועות בשתי כפות הידיים והחליקו בתנועת סחיטה מהכתף ועד כף היד כשלוש פעמים בכל אחת מהידיים. לאחר מכן הניחו בידיכם את כף היד (בתנוחת כפיות) ועסו עם אגודל כף היד השנייה את שקע כף היד. משכו בעדינות כל אצבע מן השורש ועד לקצה.

3. חלק שלישי: בטן

בקשו מ"המטופל" להתהפך וכסו אותו עד לקו הערווה. שבו לצדו או לצדה, סמוך לאגן, שמנו שוב את כפות הידיים, שפשפו זו בזו לחימום והניחו על הבטן. הרגישו את החום הקורן מכפות הידיים אל הבטן וספרו (בלב, בלב) עד 20. ואז הניעו את הידיים בעדינות במעגלים, כמעט בלי הפעלת לחץ, בזו אחר זו.

4. חלק רביעי: השמיים הם הגבול

זה השלב הקסום בו הופך העיסוי ממרגיע לחושני, וכאן אתם יכולים לבחור בין האופציות המוצעות הבאות, או ללכת על חלופה מקורית משלכם:

לרומזים: הניחו שתי ידיים חמימות על ערוות הגוף הנינוח שלפניכם וחממו אותה בעדינות כדי להבהיר שהעניינים מתחילים לנוע לכיוון חדש.

לרומנטיים: נשפו אוויר חם על הבטן הרכה והחלו לנשוף כלפי מטה.

לנועזים: געו ברפרוף באברי המין, פשטו את בגדיכם, מרחו כל איבר שעולה על הדעת בגופכם במעט שמן - וחככו אותו בערווה המתעוררת.

הייתי ממשיכה כמובן, אבל בשלב זה, אשאיר את העניינים לכם. בתקווה שתעשו שימוש נבון בגוף המתעורר שלפניכם, באווירה, בצלילי טיפות הגשם הנוקשות בחלון, הרוח השורקת והשמן החמים – ותבראו ערב חורפי חושני, מושלם ומופלא. ואם זה קיץ, פשוט תפסחו על הקטע עם הגשם והרוח.

קטי קמחי היא כתבת הסקס של "20 פלוס"

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש