זוגיות

איך סולחים לאהוב שבגד? האם הגודל באמת קובע? ואיך עוזרת האורגזמה למלחמה במיגרנה? בין אם אתם רווקים, או כאלה שרוצים דרכים לשמור על האש - אנחנו כאן בשבילכם

 • המתכון לחיים מאושרים: אישה מאושרת

  חלקכם אולי עלו לבד על המתכון הזה, אבל עכשיו זה בדוק מדעית: מחקר של כ־400 זוגות נשואים מצא שככל שהאישה מאושרת יותר בחיים המשותפים, כך הבעל מרוצה יותר מהחיים באופן כללי - גם אם הזוגיות לא קוסמת לו. גברים, תתחילו לפנק
 • משיכה לרעים? אולי ההורים אשמים

  מכירים את זאת שתמיד הולכת עם מי שעושה לה רע? את זה שהתחתן עם הביצ'ית הכי גדולה בעיר? ואולי זה בכלל אתם? שאלנו את הסקסולוגית למה זה קורה לנו. אתם יושבים?
 • איך מגלים על פגיעה מינית לבן או בת הזוג?

  לצערנו, כמעט כל הנשים, וגם לא מעט גברים, סובלים מתקיפה מינית, מהטרדה מינית או מאונס. זה יכול להיות מקרה שחווית בעבר, או משהו שנעשה לך ממש עכשיו בעבודה, בלימודים או ברחוב. למה חשוב לשתף את בני הזוג, איך עושים את זה, ואיך הם יכולים לתמוך?
 • בן זוג במשבר: מבחן רציני לזוגיות

  הם מתרחקים, מתכנסים, משדרים "תניחו לי" - או להפך, דורשים צומי בלתי פוסק. ויש להם סיבה טובה. הם במשבר. ומה אתכם? איך מנהלים זוגיות עם פרטנר מדוכדך? מה זה דורש מכם, כמה זמן לתת לזה, וכמה זה משתלם בסופו של דבר?
 • אפשר שיהיה פה יותר מגניב?

  זוגיות יציבה זה כיף, אבל מה לעשות, לאורך זמן יש בה משהו מרדים. הצפוי צפוי מדי, והמרגש מרגש פחות. איזה טיפוסים נוטים להשתעמם מהר יותר, איך מכניסים קצת פלפל לשגרה ומה עם שלישייה - כדאי או שזה ביג נו נו?
 • הלכת לאיבוד? תמצא את עצמך בקבוצת טיפול בכפר סבא

  תקועים בחיפוש אחר כיוון בחיים, טרודים בענייני עצמאות או חווים קשיים ביצירת קשרים זוגיים וחברתיים מספקים? אתם לא לבד בעסק הזה ויש מה לעשות. איך זה עובד?
 • טיפול פסיכולוגי דינמי קצר מועד: יתאים לי?

  מדובר בטיפול פסיכולוגי קצר, שממוקד לרוב בנושאים ספציפיים שמעיקים עליכם. אם אתם בני 30-20 יכול מאוד להיות שזה יעזור לכם ללבן את מה שמפריע ולהגיע למודעות לגבי עצמכם. השירות ניתן גם בכללית
 • זה אני, או ליל הסדר!

  החגים לפעמים עושים צרבת. כשהארוחה מרובת המשתתפים מתקרבת קשה להבחין אם אלו פרפורי בטן של התרגשות, של עצבים, או קצת משניהם. העניינים מסתבכים כשבן או בת הזוג אלרגיים לליל הסדר, ולא מוכנים לבוא. למה הדרמה? ומה קורה כשיש להם סיבה טובה?
 • האם הוא איתך בגלל הכסף שלך?

  זו שאלה די דוחה, כשחושבים על זה, והיא לרוב לא מגיעה מבן או בת הזוג, אלא מההורים שהכוונות שלהם אולי טובות, אבל הם מדגישים בעיה שקשה מרגיזה. מה קורה כשבזוגיות לאחד מכם יש, ולאחר יש פחות? עד כמה פערים כלכליים מערערים אותה והאם כסף באמת נמשך לכסף?
 • עוברים לגור ביחד: מדריך הישרדות

  התאהבתם ועכשיו החלטתם שזה הזמן לעבור לחיות ביחד. מעולה! אבל מה יהיה עם השערות שלו בכיור, וכוסות הקפה הלא שטופות שלה? איך מסתדרים עם כל ההרגלים המעצבנים שעד עכשיו לא שמתם לב אליהם בלי להתחרפן? ובכלל, מה עושים כשאחד מכם חי קודם אצל ההורים?

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכים לקבל הודעות במייל