תפקוד מיני

סובל מחוסר חשק מיני? סובלת מכאבים בנרתיק? רוצה לדעת הכל על האורגזמה הנשית? כל הפרטים הכי מעניינים מחכים לכם כאן!

 • שימושון: איך פונים לטיפול מיני בכללית

  מהצפון ועד הדרום: כל הכתובות, כל הטלפונים, שעות הקבלה, שמות הרופאים והמטפלים וסוגי ההתמחות שלהם. הכתבה מתעדכנת כל העת
 • על חשק מיני ועל חוסר תשוקה

  מהן הסיבות לאיבוד החשק המיני, מי מבני הזוג רוצה יותר סקס ומה ניתן לעשות כדי להשיב את התשוקה למיטה? רופא הנשים שלנו והסקסולוגית שרי לביא נכנסים לפרטים
 • האם יש לך חשק לסקס?

  כמה פעמים ביום או בשבוע בא לך לעשות סקס? האם התיאבון המיני שלך קטן מדי, או שאין דבר כזה בכלל? מה לעשות אם את רוצה ולבן או בת הזוג לא בא, אף פעם? ולמה ככל שמקיימים יותר יחסי מין, גדל התיאבון?
 • תרופות שעלולות לפגוע בזקפה

  ישנן סיבות רבות לבעיה השכיחה והמתסכלת (לשני המינים), ואחת הבולטות שבהן נוגעת לתרופות שגברים נוטלים באופן קבוע. אילו סוגים של תרופות עלולים לגרום להפרעות בזקפה, מה אפשר לעשות כדי להחזיר עטרה ליושנה, וממה חשוב להיזהר במיוחד?
 • הלב שלי יעמוד בזה?

  הרבה חולי לב מוותרים על יחסי מין כי הם פוחדים חלילה למות באמצע, או לחטוף התקף לב נוסף. אבל האם ההתנזרות הכרחית? כל מה שצריך לדעת על הסיכונים, על היתרונות ועל השפעת הלב על הליבידו
 • 13 דברים גדולים על הקטן

  מהרגע שהזכר מגלה את איבר־מינו, הוא מיד מפתח כלפיו חיבה עמוקה המלווה בדאגה ובסוג של רגש נחיתות כפייתי: האם הוא מספיק גדול - ולמה לשכן יש יותר גדול (טעות אופטית? הרבה פעמים...). כנסו, כנסו: יש גם וידאו​
 • נגעלים מסקס? אתם לא היחידים

  זו אמורה להיות פעולה מענגת, אבל יש גברים ונשים שנרתעים מסקס, או ממגע אינטימי בכלל. יש לכך קשר לחוויות עבר, לחינוך או לפעמים לקשר בין האדם שסקס דוחה אותו לפרטנר המיני. איך מתגברים על זה, אם בכלל?
 • גלולה לשיפור החשק בנשים: טובה או רעה?

  החודש אושרה על ידי ה־FDA תרופה לטיפול בתסמונת חשק מיני נמוך אצל נשים. היא תשווק קודם בארצות הברית, אבל כבר מושכת תשומת לב. האם זו בשורה פמיניסטית שתעשה מהפכה במיטה, או מוצר שיווקי לטיפול במחלה שלא ממש קיימת ושעלולה לגרום לתופעות לוואי?
 • 3 דברים שעומדים בינך לבין החזרה לסקס

  זה קורה לכולם. תקופת יובש שבה שום דבר לא קרה אצלך, לא בלב ולא במיטה. ככל שהיא הייתה ארוכה יותר, כך מלחיץ יותר לחזור לחיי מין פעילים. אז מה שלושת המכשולים הגדולים שבדרך ואיך להתגבר?
 • רוצים סקס מעולה? תשקיעו בכושר גופני

  סקס טוב מתחיל בכושר גופני טוב. גם בגלל שסקס הוא פעילות גופנית לכל דבר. ובלי כושר גופני, אחרי חמש דקות, אתם כמעט בטוח מתנשפים כמו קטר. ואז מה? עוברים לתנוחה פסיבית שמאפשרת לגמור את העסק מהר בלי לזוז יותר מדי? לא חבל?

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל